Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,3%
  • erkek

OY: 88 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    167
32+1 bilgisi beni mutlu etti kfkf

kız kendine gel iyi yapmış eşin. ev temiz olcak diye doğurma fobisi geldi bana kendimi asla affetmem
Evet evet zaten çok hareket edince hele süpürünce inanılmaz bir baskı hissediyorum, ben bebek doğunca bırakırım mecbur ama anneler asla bırakmıyor… benim annem de gelsem de halılarını yıkatsak camlar falan silinecek diye darlıyor beni

2 kiloyu geçince rahatlama olacak gibi geliyor bana da ya nedense kuvöz sınırı sanırım 2 kilo

Endol işe yaratacaktır canım benim endol hem suyumu azalttı hem de kasılmamı azalttı. Hala hastanede misin? Rahim ağzı ölçün kaç çıktı? Benim cuma 23mm çıktı. Doktor aynı devam dedi
Merhaba kaçıncı haftada kısalma başladı serkaj vs oldu mu

Ülkenin bu gündemi içinde biraz da minnoş tatlış ebeveynler, destek olan insanlar duyalım ya ohhh

Eki Görüntüle 3492796
Eltim beboya temizleme pamuğu göndermiş koooca bi koli nsgnmf 60'lı 15 paket
Hani kayınvaliden kayınpederin tamam da eltinin de böyle olması fazla değil mi?

Eltisi pamuk göndermeyenler kafalarına takmasınlar rica ediyorum, burada bambaşka bir seviye var Maşallah diyip en yakın mağazaya gidelim

Kayınvalidem eltimde şu an ya o dürtelemiştir dngjfk sudocrem almışlar bi de büyük boy. Çok öneren de var içeriği temiz değil diyen de var ama bakalım

Kayınvalidem eltimde şu an ya o dürtelemiştir dngjfk sudocrem almışlar bi de büyük boy. Çok öneren de var içeriği temiz değil diyen de var ama bakalım
Düşünüp almış göndermiş mi, benim için tamamdır Sudocrem'in yapışıp kalan bir yapısı var, ben ondan hoşlanmıyorum ama buradaki olay krem falan değil zaten. Pişik kremine kadar düşünülmek Bin kere maşallah, dünyada böyle insanların olduğunu görmek bile içime ferahlık veriyor. Söz nazar değdirmiycem, tatlışlık minnoşluk yaşayanlar yazsınlar korkmasınlar

ohoo bunlar daha iyi günlerini baya bi duydum artık bağışıklı kazandım ona insanlar çok az bi kısmı gerçekten destekçi onu anlamış oldum
Belim ağrıyor diyorum daha dur 9 aylık olduğunda ne yapacaksın diyor. Ne yapayım ağlarım gerçekten öyle. Bir de şey var. Kaç kilo aldın? Sanane kardeşim ben taşıyorum kiloyu de bebemi de

Belim ağrıyor diyorum daha dur 9 aylık olduğunda ne yapacaksın diyor. Ne yapayım ağlarım gerçekten öyle. Bir de şey var. Kaç kilo aldın? Sanane kardeşim ben taşıyorum kiloyu de bebemi de
hiiççç yani kimene . birde şey var çatladın mı çatur çutur çatladım diyorum . bu konu böyle uzaarrda gider. ama en kızdığım doğum şeklime karışılması . buna kimsenin hakkı yok . kimeneee.
böyle insanlara karsu'nun SA-NA-NEEEE şarkısını armağan ediyorum

32+1 kontrolündeyim şimdi doktorun çağırmasını bekliyorum . Çalışamaz mı alsam periler yoklamıyor değil.

Cuma akşam çıkışa doğru şefimiz bir iş vermişti bende tamamladım tam çıkmadan mail attım işi halledip. Sonuna bilgilerinize sunarım yazmamışım normalde her zaman yazarım. Bana bireysel mail atmış üstlerinize dönüş yaparken sonuna bilgilerinize sunarım eklemeniz gerekir falan diyeyani tamam kurumsallık hadi ben hata yaptım ama sabah gelir gelmez bunun derdine düşmek saçma geliyor bana gelince söyle yüz yüze zaten her zaman dikkat ediyorum son dakika olduğu için atlamışım. Şimdi gidince bi daha der. İnanılmaz bir ben yöneticiyim egosu var ve bunun aşağılık kompleksi kaynaklı olduğunu düşünüyorum. sırf bıktığımdan çalışamaz mı alsam acaba diyorum eşimde al diyor ama 8 günüm kalmış gidecek para kaybım olmasa mı diyorum bir yandan da 8 10 bin arası bir kaybım olacak çalışamaz alırsam

Maili alıntılarım tekrar Allah başka dert vermesin, bilgilerinize sunarım deseydin. Ay çekecek gücü kalmıyor bazen insanların çokk haklısın. 8 gün sabredilemeyecek bir süre değil gibi ama hiçbir şey de senden bebeğinden önemli değil. Egolu insanlardan nefret ya..

bende 32+1 im bugün rapor yollayacak doktorum . çalışabilir alacağım ama elimizdeki koz çok güzel. bi gıcık etsinler anında çalışamaz alacağım

Ayyyy eveett çatladın mıııı nasıl gelmedi aklıma çatladım ablacım ne yapsak ki acaba bana geçen gün denildi ki, kız çocuk gerçekten güzelliği alıyor eski güzelliğin kalmamış ağlayım mı güleyim mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…