Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Çatı ağrım henüz yok yazdığım gün bende de başladı andksjs eğilip kalkarken sızlıyor bıçak saplanıyor gibi sanki, devamlı değil ama ara ara oluyor. Beni de bel ağrısı perişan ediyor ya, gece tutuldu mu nedir popom dahil sağ tarafım iptal inletiyor beni bugün, uyuyamadım da

Normal doğum kısmından çok emin değilim canım yani bana bebek iri olursa normal doğumu tavsiye etmem gibi bişey demişti. Bir süre sonra belli olur. Ama mesela arkadaşımın doğumuna o girmişti 10 saat falan uğraştılar normal doğum olsun diye açılma olmayınca sezaryene almıştı. Sezaryeninden aşırı memnun kalmıştı o arkadaşım sonrasında hiç sıkıntı yaşamadı. Ben de kendimi iki türlüsüne de hazırlıyorum şimdiden. Tabi ki veririm ismini. Ama şöyle de bir şey var bu hastanenin doğum için istediği ücretle doğum paketi için istediği ücret aynı. Yani bana o zaman 45K dediler, eğer paket almazsam sadece doğuma gelirsem yine 45K dediler. Bu fiyat şu an artmış da olabilir biz Nisanda almıştık. Bunu da bi değerlendirin yine.

Öyle mi diyorsun canım? Aslında bana da öyle geliyor ama kendisi hiç sancı hissetmediği halde nst’de sancısı çıkanlar falan oluyor ya farklı planlama yapıyorlar sonrasında. Öyle bir durum olmaz di mi? Bence bizim doktor da 36dan önce nst’ye bağlamaz. Hiç öyle bir bine almadım. Zaten bu ara ara hissettiğimiz sancılar da 2-3 haftaya kesilir kesin Bu sefer de şey deriz hiç sancı da yok doğmayacak bu ay kesin sezaryene kalacak falan filan

Benim de çok kitleniyor gece. Uzun zamandır da var bu. Sanki belimi ikiye ayrılıyor gibi oluyor dönemiyorum asla. Hamile yastığı almış mıydın ben onsuz asla yatamıyorum o biraz biraz bel destekletiyor. Almadıysan yorganı hamile yastığına benzer rulo yapıp kullanan arkadaşım olmuştu son aylarda çok rahat ettirdi demişti bi deneyebilirsin belki

Aldım da yastıkla mı daha rahatım yastıksız mı emin olamıyorum dün hamile yastığı olmadan yattım bu gece bir de öyle deneyeyim resmen kitlendim ya

Ç
tek sancının olması da cok anlamlı değil sanırım ya. Suyun gelmediyse 3-4 cm acıklık ve az sancıyla günlerce gezebiliyorsun. Sancı hissetmesen de illa bir belirti verir bence vücut bir terslik oldugunu anlarsın 36dan once bir durum gelişirse bence. ben de biraz akısına bırakmaktan yanayım. 36dan sonra da zaten her an hersey olabilir normaldir mantıgı var sanırım bebek büyük oranda gelişimini tamamladıgı için

ikeanin mama sandalyesi guzel antiloptu sanirim ismi minderi de var ilk cocugumda onu kullandik 2.ye de kullanicam. standart birsey iste

0 enerjiyle uyandım ya bugün, böyle kafamı koysam 3 gün uyurmuşum gibi. Ateşim var gibi hissediyorum ama yok yani belli, öyle bi iç yanması mı neyse artık. Yemek yapıcam ev temizlicem biraz onun psikolojisi de olabilir jfjf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…