Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Kızlar selam kahvaltıdan sonra ilaçlarımı içtikten sonra hatta mide ağrım vardı sonra ishale döndü neden anlamadım bebetoya bi zararı olmaz dimi ? Birde en hızlı nasıl geçirebilirim ?

Haftaya ertelenmis kizimin mobilyalari umarim bi haftayla kalir cok istemistim gelsin de yerlestiriyim

Benim kayınvalidem de tamamen iyi niyetiyle geceleri siz uyursunuz ben bakarım diyor, bi ara bebeğin ekstra bi beşiği var çingene beşiği dediği bi şey onu benim odama (evde oda yok salonda yatacak) koyarız falan dedi. Ben de isterim bebeği birine vereyim birkaç saat uyuyayım dinleneyim, o kadar katı değilim asla gerek de olacağını biliyorum ama gece niye vereyim bebemi yav

Ay 10-15 saniyelik miymiş tamam yeaaaa, tüp bebiş anasıyız koymaz bize

Benim annemin doğumu çok travmatik, 2 gün sürmüş 6 cm açıklıkla doğmuşum ben. Annem o kadar yırtılmış ki 2 kere ameliyat olmuş doğumdan sonra tam sezaryenlikmiş ama doğum kanalında olduğu için yapamıyorum demiş doktor. Halbuki bebonun saçı görünse bile sezaryen yapılabilirmiş. Benimki su gibi akacak dinimiz amin

Valla ben de bozulur ama bi dönüp kendine bakar demiştim ama silmeyi seçmiş. Ne diyelim herkesin hayatına kimse karışamaz, umarım mahvolmam kıymalı pastane böreksizlikten djfkskdk

Kızlar selam kahvaltıdan sonra ilaçlarımı içtikten sonra hatta mide ağrım vardı sonra ishale döndü neden anlamadım bebetoya bi zararı olmaz dimi ? Birde en hızlı nasıl geçirebilirim ?
canım benim oğlum ne zaman ishal olsa yoğurda nişasta karıştırıp yediriyorum gerçekten işe yarıyor.

İshal bende de oluyor ara ara, 4-5 gün sürdüğü de oldu. Bazen sebepsiz oluyor bazen de ben ilaçsız tuvalete çıkamıyorum ilacın dozunu ayarlayamadığım zaman oluyor. Çok uzun sürmezse ateş vs olmazsa sıkıntı olmuyormuş, su tüketimini de arttırmaya çalış beybi

Hastanedeyim hala canım. Şu an antibiyotik tedavisi uygulanıyor. Cumartesi gününden bugune kadar da nidicart verildi onu da kestiler. Nst de sancılarım 30 lara çıkıyor 20 dakikada 3 kez falan normal diyorlar şu an hastamedeyim ama antibiyotik hariç bişey yapılmıyor. Kaç kez açıklık musyenesş ettiler sayamadım. En son paazar günü gece ben alttan kontrol edilip uyarılmak istemiyorum dedim. Ben belki bu açıklıkla uzun zamandır geziyorum. Dün Perinatoloji vajinal ultrasonla baktı dedi ki rahim ağzın daha 20 mm lerde önce onun tamamen kısalıp açıklık olan yere bebeğin gelmesi lazım dedi. alttan eliyle baktı açıklık var yumuşama yok dedi . Senin rahim yapın da bu şekilde olabilir dedi. Progesteron tedavisi falan uygulamak mantıklı olur gibi geliyor ama şu an için bana öyle bi tedavi uygulamıyorlar. Anlam veremiyorum pazar beni az daha sezeryana alacaklardı şimdi benek gelecek mi yerinde duracak mı biley demiyorlar. Bebeoş da makat geliş o yüzden 10cm açıklığı beklemek doğru olmazmış. Bakalım yarın ne diyecekler

Ay 10-15 saniyelik miymiş tamam yeaaaa, tüp bebiş anasıyız koymaz bize
Ebeler genelde tecrübeli oluyorlar ya bi güven veriyorlar . Kasınca ilişkide bile canın yanıyor yani. Dediğim gibi transferde diyolar ya kalçanı yere koy aynı mantık yani bence öyle . Tabiki o anki heyecan , bebek telaşı birbirine karışıyor ben de heyecanlandım ama nefes alıp verdim , bitti gitti . Bi de benim şu an erken bir dönem . Siz Allahın izniyle zamanında ve açıklıkla gitceksiniz bence çok daha kolay geçer .

Anneninki biraz travmatik olmuş cidden, iyi örnek olmadı

İnşallah hepimiz önce sağlıkla, kolaylıkla, ferahlıkla kalbimizden geçen, hayal ettiğimiz gibi dogumlarla bebeklerimizi kucağımıza alırız Seninki de uygun ortamda su gibi akarak kucağına konsun

Kızlar e-bebekte hamile külotlarında baya indirim var, 79a düşmüş. Ben denemek için bi tane almıştım baya güzel pamuk gibi. Ama kalıbı büyük. 70-75 kiloya kadar s-m olur gibi

Geçmiş olsun eminim ikizler de zamanını bekleyecekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…