Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,2%
  • erkek

OY: 87 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    165
Fönlüyken bebeeekk gibi ama kim uğraşcak her gün
Ay benim fönlüde olmamıştı ya normal saçlarım kıvırcıkla dalgalı arası ekstra yıpranmıştı sanırım. Sonra kendi rengime döndüm sonra kızıl denedim onda da hamile kalınca uğraşamam dedim organik boya ile kendi rengime döndüm yine. Doğurduktan sonra bakalım ne yapacağım
(Hamile kalmadan önceki iş kombinim şu an gariban gibi gidiyorum)

Eklentiler

• IMG_5064.png
    650,3 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_5063.png
    408 KB · Görüntüleme: 56
yapabilir evet, benim de bacaklarimda derman yok pek ayakta kalamiyorum. yamulttu bizi hamilelik

Selam arkadaşlar ben insülin bebek
Maalesef doktor gece vurmak üzere 4 doz insüline başladı kaçamadım …. O kadar dikkat etmeme rağmen yüksek çıkıyor . En düşük dozda başlıyorum muhtemelen yeterli olacak dedi . Pazartesi rapor çıkmış olur, Sağlık ocağından eğitim al dedi .Nasıl vurulur hiçbir fikrim yok perocuk35

Geçmiş olsun canikom şifa olsun beboya sıkma canını insülinle iyiye gider zaten az kaldı sabret

Ayy ama kızıl nefis olmuş biliyo musun aşırı zor onun da bakımı boyası falan ama tonu falan aşırı iyiymişşş

Kaçtı cano senin şekerler

Senin de doğum fiyatı fazlaymış benimde takipli olduğum hastanede 54 bin bugun başka bi hastaneye gittim özel kadın doğum hastanesi 22 bin dediler ve ne kdar kalırsa kalsın yenidoğan ücretsizmiş.
Evet pahalı gerçekten doktorumun özel kliniği var. Dışardan geçtiği için öyle sanırım ama olacağım hastane Bursa’da baya eski bir hastane biraz pahalı dışarıya göre. Normalde başka bir doktora geçmeyi planlıyordum ama erken doğum riski olunca değiştirmek istemedim. Bakalım

Kaç çıkıyordu canım

Geçmiş olsun. Ben de kullanıyorum insülin merak etmeyin kolay bişey. Devlet hastanelerinde de öğretiyorlar. Diyabet hemşiresi vardı bana o öğretmişti. Ayrıca odası vardı hastanede. Aile hekimliklerinde de yardımcı olurlar. İnternetten videoda izleyebilirsiniz

Ayy ama kızıl nefis olmuş biliyo musun aşırı zor onun da bakımı boyası falan ama tonu falan aşırı iyiymişşş
Evde kendim yaptım bide bende sevmiştim ama çok akıyor dip boyası hemen geliyor falan hamileyken sıkıntı zaten bebek varkende zor belki bebiş azıcık büyüyünce çok teşekkür ederim iyi geldi iltifat ben aşırı bakımsızlaştım özellikle son birkaç aydır

Ah canım çok geçmiş olsun her ikisine de Her şey hayata dair tabi bizi de nasıl bir süreç bekliyor bilmiyoruz her şey yolunda giderse inşallah diye plan yapıyoruz işte Üçüncüyü de düşünüyorsun demek iki hamilelik iki bebek bakımından sonra helal olsun Eşim de çok istiyor 3-4 çocuk da ben kendimde o isteği ve gücü göremiyorum maalesef ilkini iki üç sene önce yapmış olsak belki

Doğum sonrası hastalıkların doğuma bağlı mı gelişti canım ?

Eczanede de sana anlatırlar zaten ama perocuk da bu işin üstadı shsjjs Geçmiş olsun canım muhtemelen daha iyi hissedeceksin yükselmediğinde şekerin ? Yeniden mi yükleme yapıldı nasıl karar verildi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…