Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Bizimki de öyle ya. Yani yaptığım şeyleri sever ama hep yemek istemiyor. Geçen taze fasulye pilav yaptım bayıla bayıla yedi. Ertesi gün öğlen ısıtayım yiyelim dedim, yemedi hasbam. Ona dışardan söyledik

Evde yemek yapınca şekerim hiç 100'e bile çıkmadı. Az önce köfte söyledim, 3 köfte 2 dilim tam buğday ekmeği, 1 tane çiğ köfte, 1 su bardağı ayran 119'a çıkmış neden acaba. Normal şartlarda normal ama diyetisyene fazla geliyor bu değerler niyeyse

Yaa minnacık hareketleriyle bile eritiyorlar bizi Hadi inşallah diyelim o zaman, benim doktor da 37den sonra belli olur dedi bakalım

kendi de yapabilir istedigi yemegi aslinda, benim esimle damak tadim pek uyusmuyor ortak yediklerimiz de var ama ben daha cok sebzeciyim kendime yapiyorum o da kendine yapiyor baharatli etli yemekleri ben pek yiyemiyorum. kiymali soslu makarna et kavurma yapiyor o zaman yiyorum ben de sulu kofte yaptigimds o yiyor. ama genel olarak o kendi basinin caresine bakar. aslinda esin de kendi yapabilir

annem diyor ki biz neredeyse is yerinde doguracaktik doguma 10 gun kalaya kadar calismis annem boyle annelik izimleri pek yokmus devlet memuruydu

Valla erkoları haklı çıkarmaya uğraşan anaları gibi konuşmak istemiyorum ama bizimki özelinde konuşursam yapamaz sevgiliyken beni "aşırı iyi yemek yaparım" diye kandırmıştı yaptığı tek şey kaşarlı kıyma kavurma skgkg bi de ders çalışıyor hep ona kalsa bisküvi + kahveyle de geçirebilir günü maalesef

canim konserve zararli degil neden olsun icerigini oku guzel cam kavanoz konserveler hele ki ben de aliyorum nohut ve fasulye turlerini

Bizimkilerden de bir şey çıkmaz da işte maksat rahatsız edelim gider ayak Sizinkiler de bizimkilerden çok da akıllı değilmiş belli ki sadece ana okulu annelerini ebeveynden saydıklarına göre

Ay şunu asla yapmıyor işte. Beni de zorla dışarda yemeye sürüklüyor. Benim de çoğu zaman işime geliyor yalan yok. Bir de yaptım diye zorla yiyor mesela ama bir saatte. Benim sinirlerim zıplıyor. Yemek yemeyi sevmeyen biri. Benim için de yemek hayatın amacı resmen inşallah çocuğum yemek konusunda bana çeker yoksa kocamı kınamış olucam djdjd bir de kardeşi var 10 yaşında. O da aynı. 2 saat masada bir tabak yemeği bitiremez. Ben deliriyorum gördükçe alıp atasım geliyor yemeği

canim konserve zararli degil neden olsun icerigini oku guzel cam kavanoz konserveler hele ki ben de aliyorum nohut ve fasulye turlerini
Şu hazır konserveleri tüketme demişti bana ilk gittiğim kadın doğumcu ama nedenini sormadım hiç ya, değilse tüketmeye devam edeyim valla çok pratik

tabiki her kisi kendine ozel ama ders calismasi vs mazeret olamaz aslinda. benim babam da yapmaz erkek kardesiminde esi yapar.. Kendi esim ise de gitse aksamina yemegini yapar en kotu haftasonu yapip kaplara ayirip dolaba koyar ama yine yapar, esimin babasi da oyle. erkek cocuklar biraz babalarini ornek aliyor olabilir. kendi oglumda sanki babasinin izinde gibi kendine cilek falan kesip tabagina koyuyor kendine gore bicagi var keskin olmayan cocuklar icin

annem diyor ki biz neredeyse is yerinde doguracaktik doguma 10 gun kalaya kadar calismis annem boyle annelik izimleri pek yokmus devlet memuruydu
Ayyy ne büyük eziyet ya yazık o kadınlara gerçekten Kazanılmış haklarımız güzel ama yeterli değil ya daha fazlası gerekiyor doğum teşviki için. Bakın ondan her yeni nesilde biraz daha azalmış doğurganlık işte. Burunlarından gelmiş insanların çalışmak, çocuk bakmak, ev geçindirmeye uğraşmak..

İş üstüne ders olduğu için ben genelde mazur görüyorum ya zaten çalışabildiği kısıtlı saati var onda da beceremediği bi şeyle uğraşmasın hiç diye. Babasından örnekten ziyade anasının aman sen otur hiçbir şey yapma modu etkilidir kesin. Benim babam tencerede yemek olsa tabağa koymaz annemi beklerdi, annem yakın zamanda gelmeyecekse dışarıdan yerdi çok zor böyle tiplerle uğraşmak

aynen benim babam tabagini kaldirmaz

Kizlar aksam yemekden sonra sekerimj olcdum 188 cikdi ilk defa ya nasil dusurrum acaba bu yukseklik bebege zararmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…