Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Eşimle tartıştık gece, o saatten beri bebo çok çok az hareket ediyor ya 1-2 kere hissettim hissetmedim belki. Çok canım sıkıldı

Başıma ne geldiyse demir hapı yüzünden geldi demek ki

Sabah hissettim de her sabahki gibi değildi ya onu da beklemek absürt zaten ben bile her sabahki gibi değilim canımın sıkkınlığı ona yansıdı muhtemelen
Asla bi günleri bi günlerini tutmuyor ya. Benim geçen gece hareketten uyutmadı bu gece tuvalete kalktığımda asla hareket hissetmedim hatta tuvalete bile 1 kere uyandım normalde 3 uyanırdım. Hareket etmeyince gelmedi herhalde. Sabahtır sessiz. Çok uyudum belki o da dinlenmiştir diyorum uykuya doyamadık stresli bir sabaha uyandım bir de hemen köşesine çekildi poposunu dayadı saldı öyle

Aaaa şırıngayla mı toplamış ben onu göstermek için şırıngaya çekmiş sanmıştım. Sağım makinesiyle denemeyi düşünmedim değil 38den sonra
Bence sağım makinesiyle deneme canım nolur nolmaz 38 bile olsa dur bakıyım bulursam atarım pembe pembe bir şeydi

benimde düşmüş, 10.8 di hamile kalmadan şimdi 10.2 di en son. ki ben 1 ay a yakın 300mg demir ilacı kullandım(yurtdışı menşei) o ilacı 200 e düşürdüm ama ilaç bitince doktor Gynoferon yazdı günde 2 tane oda 160 mg . yükselmiyor değerim dahiliye uzmanı bebekte senden çekiyor yüksekselmemesi normal dedi, ilacı kullanmaya devam et doğum sonrasıda kullanıcaz dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…