Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Kızlarcım tekli göğüs pompasında avent mi lansinoh mu ikisinden birini sececeksek. Arastıranlarınız vardır mutlaka beni bi aydınlatırsanız sevinirim biraz hazıra koncam ama
Avent kullanmıştım çok memnundum. Yine avent kullanıcam. Çekiş gücü çok iyiydi. Ama lansinoh da iyidir bence

8 gibi uyudum hiç enerjim yoktu şimdi uyandım. Eşim birkaç kere uyandırmaya çalışmış. Tatlı yapıyorlar tatlı kokuyo diyomuşum smfkfkg diyetin bünyemde bıraktığı etki
Ben de bugün ilk defa eşimi ilçeye tatlı almaya gönderdim. İlk aşermemiz diyebiliriz bir kere yapmasak olmazdı Sağ olsun 35 km gitti geldi

Ben bunu görmüştüm ama normal siringayla değil ya yurt dışında özel bir aparatı vardı doğum öncesi kolostrum toplayan.
Aaaa şırıngayla mı toplamış ben onu göstermek için şırıngaya çekmiş sanmıştım. Sağım makinesiyle denemeyi düşünmedim değil 38den sonra

Benim bebe günde 3-4 kez hıçkırıyor ben rahim kısmında tık tık atınca anlıyorum hıçkırdığını 3 dk falan sürüyor
Ay o hıçkırık mıymışşş bazen bende de oluyordu böyle seyirme gibi ama başının olduğu tarafta olmuyordu ayaklarının karnının olduğuntaraf sanırsam alt taraf böyle küt küt atıyordu canım benim yaa

Hıçkırdığını hangi belirtiden anladın canımcım
Canikom benimki günde 3-4 kere hıçkırdığı için anladım ben de, özellikle yemekten sonra karnımda aynı bölgeye ritmik olarak hafifçe vuruyor. Kalp atışının biraz daha serti gibi düşün, rahat 5-6 dakika sürüyor seyirme gibi böyle. Ama dediğim gibi benim bebo ne yiyip içsem anında yapıştırıyor hıçkırığı çok komik

Ben de böyle nakışlı 2 set yaptırdım kızlar ama müslin olanı daha çok hoşuma gitti çekimde onu kullanacağımDiğerinin rengini de eşim seçti ben de babasıyım bir şeyi de ben seçeyim dedi bana çok koyu geldi ama o da ilk defa heves etti bir şey diyemedim

Eklentiler

• IMG-20241006-WA0003.jpg
    71,7 KB · Görüntüleme: 0
  • IMG_20240825_001715_385.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 0
Yüzünü de ilk defa gösterdi ama çok sinirlenip sürekli kaşlarını çattı rahatsız ettik hanımefendiyi

Eklentiler

• 20241001_185419.jpg
    62,1 KB · Görüntüleme: 0
  • 20241001_185429.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 0
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…