Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
eger hamilelik asiri zorlamiyorsa biraz bekle, dediklerini de yavas yavas yaparsin yoneticin konussun cok bir yaptirimi yoksa herseyi dikkate almazsin olmadi
Öyle mi diyorsun. Son hafta sıkıntı yaşayıp kötü ayrılmak da istemiyorum açıkçası. Benim yöneticim üst düzey, tanınmış bir kişi canım. Buradaki unvanı daha farklı da açık etmek istemiyorum. İlerideki iş hayatımı etkileyebilir yani kötü ayrılmak. İnşallah da olmaz öyle bir durum. 7 senelik emeğim son hafta şeyine kurban gitmesin dhskdfkds Ama 1 hafta daha sabredebilirim haklısın :)

O zaman tazminat hakkin olmuyor degil mi? Kac sene oldu ?

evet arkadaşımda ısrarla bu kremi önerdi hatta kendisinde varmış getirmişti bana :)

ben karar verdim ya buraya yaptırıcam. bi çikolata 13e denk geliyor. kutusu da hoşuma gitti. kendim alıp yapmayı çok isterdim ama mecalim yok

Eklentiler

• IMG_6364.jpeg
    69,1 KB · Görüntüleme: 43
evet arkadaşımda ısrarla bu kremi önerdi hatta kendisinde varmış getirmişti bana :)
Ben popüler şeylere karşı , özellikle İnfluencer tayfasının hep bir ağızdan önerdiklerine genelde temkinli yaklaşırım :) favorileyim o zaman bunu . Göğüs yarası çok fena bişiymiş etrafımda çok örnek var da sormak istedim . Teşekkür ederim :)

Ben geldiiim kızlar 1530 gr olmuşuz şuan makat pozisyondaymış zaten bu hafta midem alev alev anlamıştım ya yan duruyo ya dik dedim ayaklarını pırpır sallıyo sabahları solumda ondandönmezse sezeryan dedi ne zaman döner süresi var mı dedim son ana kadar olabilir dedi arkadaşlara sordum 28 de dönmüş onların bebetoları benimki babası gibi gamsız herhalde 32 de gidicem doğum izni için onu demeden 3 hafta sonra gel nst başlayalım demişti dönüş bilgisi olan beni yinede bilgilendirebilirr kızlar döner mi benim kız ?

Kızlar hormonlarım tepemde sanırım bugün benim doğum günüm… geçen hafta bir kaç arkadaşım bişeyler yapalım demişti bende eşime söylemiştim bişeyler yapalım diyorlar diye.. yok ya boşver senin çıkmaman lazım zaten çok vs vs dediği için bende belki kendi plan yapar diye bişey demedim. Dün gece 12 ya geçti doğum günün kutlu olsun vs dedi ama ne bir hediye ne bir çiçek ne bir pasta hiç bişey yok… belki bugün yapar dedim ama hiç oralı bile değil… akşama ıspanak yemeği mi yapsam sağlıklı olur diye yalandan zarf attım ona da olur aşkım falan dedi. Demek ki yemeğe çıkmak falanda yok. Bir saat uyudum rüya boyunca kavga ettim onunla… saatler ilerledikçe fena kuruluyorum elimde değil. Akşama kadar beklerim akşam ıspanak yemeğini yapıp canım ben çıkıyorum derim. Nereye derse arkadaşlarımla doğum günümü kutlayacağım derim diye düşünüyorum. Kendi de otursun evde…

35 e kadar dönmesi normal benim geçen kontrol baş aşağıdaydı şimdi yanda dönmüş. Yeri geniş olduğu için 35 e kadar döner merak etme 35 ten sonra bile dönen oluyor

Yaaaa doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun. Minik kuzunla musmutlu yıllara

Yav şimdiden neden sezsryen vs diyor çocigin gelmesine daha 2 ay var, şimdiden dönmemiştir yani normal değil mi gıcık oluyom bazen doktorlara

iyi ki doğmuşsun Arzuu bebişinle mutlu sağlıklı yaşların olsun çıkmışken de kendine eşinden bir hediye al bence :)

Doğum günün kutlu olsun vardır bir planı bence hiç takma kafaya. Haftasonu arkadaşım hamile fotoğraf çekimi için çıkalım demişti. Evde hazırlanıyorum eşim ben gelmeyeyim dedi. Siz gidin dedi. Çocuğu tek yaptım ya ben zaten. Gerçekten de baktım gelmiyor. Öldürme aşamasını kafamda kurarak evden çıktım meğer babyshowerı hazırlıyorlarmış eşimde yardıma gidecekmiş zaten çekim yokmuş ama o yarım saat sanırım dava dilekçesine neler yazayım diye hesap ettim

Doğum günün kutlu olsun bebişinle nice mutlu güzel seneleriniz olsun canım

İyi ki doğdun Arzuuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…