Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Biraz ağır olsun istiyorum ya ben, sencer benim fikrimdi zaten eşimin önerisi ilterişti yıkılmaz kale, istihkam gibi bir anlamı da var ordan yürüyorum artık
2 sene önce öğretmenlik yaparken İlteriş diye bir öğrencim vardı, aşırı ufak tefek sempatik bir çocuktu ama herkesi ısırıyordu djfkdjdkd kız/erkek herkesi ama, istemediği bir şey olduğu an baya ısırırdı. Aylarca uğraştım onunla aklıma o geldi

Ben de arkadaşıma Ata Barış koyucaz dedim. Benim oğlanın sınıfında Barış var benim oğlanı ısırıyor dedi. senin oğlan hak etmiştir deme gafletinde bulundum jdjfkfkf oğlumun ismini savunma biçimim

Doktorum demişti sola yatmanızı isteriz bebeğe zararı yok sırtüstü yatmanın ama fazla yatarsan taşikardi gibi sorunlar yaşarsın dedi

Ya bir de bence senin niyetin önemli mesela kimi düşünerek veya anlamındaki güzelliği düşünerek koyduysan o niyetle büyür ısıran çocukların altında yatan başka şeyler vardır kesin psikolojiktir yani

DUYURUUUU
Yenidoğan ihtiyaç listesini girişe görsel olarak ekledim, yararlanmak isteyen arkadaşlar için
Ellerine sağlık başkanım
Ya ben isimlerin enerjisine inanıyorum, Aybüke denmiş yukarıda mesela tanıdığım Aybükeler genelde zeki insanlar olur, bu da o özelliği taşır gibi bi batıl inancım var ama ısırmak falan çok spesifik şeyler tabii o kadarı da isimle taşınmaz dnfn

isim bulmak karar vermek cok zor cidden. Ben de bir anlami olsun, dogayla baglantisi olsun, kisa olsun, yazilisi okunusu kolay olsun diye dusundum hep. Insanlar isminin anlamini tasirlar diye dusunuyorum bir de o yuzden biraz da dogayla baglantili isimler hosuma gidiyor. Kendi ismimi pek sevdigim soylenemez zaten cok dusunerek koymamis bizimkiler

Ne demek efenim

Kızlar ya 18inde direkt izne ayrılsam mı yoksa bir hafta daha gidip ayı tamamlamaya çalışsam hem de kontrol muayenesinden yararlanarak çalışamazı alsam mı? İkinciyi yapmak istiyorum da ben kaldıkça burası yeni bir iş kitlemenin peşinde sinir oluyorum. 8-10 tane kaynak getirmiş yönetici, hepsi de kitap ince ince. Bunları oku falan diyor, ilerleyen zamanlarda işimize yarayacak notlar çıkabilir falan diyor. Hangi ilerleyen zaman anlamıyorum. Zaten gidiş vaktimi de bilmiyordur da. Bu kadar az zaman kaldığını. Bilse daha çok iş ister bilmese bana neden bu kadar geç söylüyorsunuz olur. Arada sıkıştım kaldım yine.

Garmastan pomat diye bir krem varmış . Lansinoh göğüs yarası önleyici , bu garmaston yara olduktan sonra iyileştiriyormuş . Bi emzirme eğitmeni takip ediyorum da o önermiş . Duyan var mı aranızda :) trendyolda yorumları iyiydi . Alınası mıdır acaba :)

hangi sektordesin canim? eger gec izne cikinca izin hakkin dogumdan sonraya eklenecekse beklemen daha iyi olabilir. sen toplam ne kadar izinli olacaksin? belki simdiden oku dogum izni donusu isimize yarar demek istemistir bilemedim..
benim iznimi 2 aralik olarak baslatmis universite bana sormadilar ama sanirim standart 38. haftaya yeni girmis oluyorum.
Eger cok calisamaz durumda olursam yillik iznim kalmisti onu alirim oncesinde diye dusundum ben de

Oğlan anneliğinin bu kadar erken başlaması sjckskdks demek kv olmak burdan başlıyor

Özel sektördeyim canım, memur değilim. Ama evet izin hakkım devrediyor geç çıkarsam geç başlarım. Ben açıkçası 16 hafta ücretli izin sonrası 6 ay + 6 ay ücretsiz izin kullanıp sonra da bu işi tamamen bırakmayı düşünüyorum Ama tabi şimdiden çok net bir şey söylemek de istemiyorum. Şartlara da bağlı biraz. Yani sonrasında uzun bir süre çalışmayı düşünmediğim için biraz erken biraz geç çok da fark etmiyor gibi. Doğum izni dönüşü çok büyük olasılıkla yönetim değişecektir diye düşünüyorum. Yani şu anki ekipten kimse kalmayacak gibi, olağan süreç bunu gösteriyor. Aksi olursa sürpriz olur. O yüzden ileri ileri dedikçe ne yapmaya çalışıyor anlam veremiyorum.

eger hamilelik asiri zorlamiyorsa biraz bekle, dediklerini de yavas yavas yaparsin yoneticin desin cok bir yaptirimi yoksa herseyi dikkate almazsin olmadi

eger hamilelik asiri zorlamiyorsa biraz bekle, dediklerini de yavas yavas yaparsin yoneticin konussun cok bir yaptirimi yoksa herseyi dikkate almazsin olmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…