Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
teşekkür ederim canım :) ama ne yaparsam yapayım sabah kahvaltısı en fazla 150 ye düşüyor . ben anlamadım nasıl bişi

eşinden neden saklıyorsun istemiyor mu başka doktora gitmeni?

bende rahat rahat yiyip kilo almayayı isterdim ama ilk 5 ayda 10 kilo aldım . şimdi dikkat ediyorum 1buçuk ay oldu hiç kilo almadım . bi yandan iyi şekerim var diye yiyemiyorum ama insanın canıda bi hamurişi çekiyor neyse doğurayım ilk işim yağlama yemek olacak

Referans hastanede kullanılan cihazlara göre falan fark edebiliyor. Ondandır bence. Seninki normal değerlerde bizimki çok düşük olduğundan fark bu kadar fazla olabilir
Evet evet, sağlık ocağıyla hastane falan da farkediyor, inşallah yükselir hemen demir eksikliğini annemden biliyorum yorgunluk halsizlik çok yapıyor diyordu

Kızlar bu arada dün sordum şu idrarda keton olayını, karbonhidratın az alımından ötürü oluyormuş şaka mı bu dedim artık, baya bünyem aç kalmış yağ yakmaya başlamış Hocahnm ın dediği gibi. Demek ki benim fakir bünyem, sağlıklı beslenmeyi kabul etmedi….

Sırf meraktan bende fıstık ezmesi almıştım züberin hani tariflerede baktım nasıl yeniyor falan aman Allahım nasıl kötü şekersiz almışım birde hele iyice kötü dedim bunu nasıl yiyorlar ama fıstık ezmesini fazla tüketmeyi normal zamanda da çok önermiyorlar diye biliyorum bunun hakkında yazı görmüştüm bulursam atarım ama bence güzel değil

Ben de dün şu fropie var ya onu gördüm senin gronalasını önerdiğin, en iyi fıstık ezmelerindenmiş onunki de
Ben onu yemeksepeti marketten alıyorum sadece granolaları varr denk gelsem denerdim fıstık ezmesini de, granolası çogzel
Niyemiş kız acaba denk gelirsen bi daha at mutlaka. Ama bence de güzel değil dnfmf fıstık sevmem zaten normalde de. Protein olması böyle ıvır zıvırla tatlı ihtiyacını kesebilmesi bi artı sadece yoksa ben de kaşık kaşık yiyemem hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…