Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
İzmirde yaşıyormuşsun sanırım. İstersen annemin ablamın bi kaç doktor tecrübeleri vardı onları sorabilirim.

Makineler parmaktan ölcüm yaptıgı için cok hassas diil farkedebiliyor. Benim de sağlık ocagında 80 cıkarken evde ölcümde 95 gibi cıkıyor
iyi ya rahatladım biraz. tokluklar tavan zaten de açlık en azından düzgün diye avunayım

çok aşağıda hissetmiyorum hareketleri ama benim de iki gündür oradaki kemikler çok ağrıyor. oturup kalktıktan sonra özellikle. sanki ayrılmış da birleşiyor gibi

blocked olur canım sorarsan iyi olur … özel sağlık hastanesinde çok yakın arkadaşım docent kadın doğum doktoru ona gitmeye karar verdim ama yine de başka seçenek olursada iyi olur

hareketleri o derece asagida hissetmiyorum ama oturur kalkarken benim de cok aciyor kemigim

Aynı durumu 2 gün önce yaşadım hatta yürürken bacağımdan çıt sesi geliyor falan diyordum bazen ben de bebeği çok aşağıda hissediyorum. Ara arada ağrılarım oluyor hatta bıçak saplanır gibi saniyelik oluyor. Doktorum magnezyum önerdi ağrılar için.

Kızlar bu ikisi arasındaki fark ne Allah aşkına ikisi de doğal içerik ikisi de yumuşatıcı gerektirmeyen değil mi

Eklentiler

• IMG_7590.png
    266,1 KB · Görüntüleme: 19
Tarak, serum fizyolojik, ateş ölçer bölümlerinde patladım ajfksksk ben bu hastane çantası işini kafama göre yapacağım sanırım ya ben utanırım bu şekilde gitmeye.
Ama şimdi hastanede ateşi çıksa Allah korusun napıcaz nasıl ölçücez ya da burnu tıkansa serum fizyolojik nereden bulucaz shshshhshs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…