Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Benimki kan sonucunda çıktıydı anam idrar yolumda değildi yani ama demek ki diğer şeyler normaldi dediğin gibi

Bazı ölçülere göre 35,33 çıkmış ama bana imkansız geldi. Hızlıca mı ölçtü? Son haftalarda dahi bebek 250 gram alıyor çünkü, burda bi yanlışlık var gibi

29 haftalık bebeğin 35 çıkması çok olası gelmedi ya bana da, napmış o öyle

Tecrübeli anneler bazen motive mi ediyor ileri zaman için korku mu yayıyor bilemiyorum. Sen yine de pilateste kendini çok yorma. bende bebek aşağı inmesin diye ayaklarımı havaya dikip kalçamın altına yastık koyup yatıyorum. Normal doğum yapacak olursam vay halime.Ama öyle ayaklarımı kaldırınca bebek de yukarı çıkıyor o rahatlamayı anlatamam. Uzun süre öyle kalmak istiyorum ama bauılacak gibi olunca kalkıyorum. Pilates falan yapacak olsam bebek çıkıverir Allah korusun cuma da kontrole gitmiştim doktorum 2 hafta daha sık dişini dedi 32 den sonra rahatlayacağız böyle yatarak devam edersen de inşallah 36 Haftaları görürüz dedi.

Hemen yeni doktora git bas bayaa yanliş ölçmüş bi de şu dönemde doktoruna soru soramazsan kafayı yersin. Bize de haber ver gittikten sonra

Benimki pembe anam direkt, en son gratis'e gittiğimde kız pembelisi daha etkili dedi diye diğerinin daha doğal olduğunu bilmeme rağmen kandım nfnf
Benim de turuncu gibi ya uf
Sen seninkini bi atsana aynı mı? Birimiz pembe birimiz turuncu diyor olabilir miyiz sbjsjsjsje

Bir haftada 400 gr cok fazla mümkün değil gibi geldi bana, 10 hafta sonra dogururken 6 kg olur böyle giderse cocuk 29 haftalık bebeğin nerdeyse 2 kg olması da cok geldi bana. Benim oğlan tam 30 haftalıkken 1800 cıktı iri bebek 2 hafta onden gidiyor dedi doktor ki kaç aydır 2 hafta önden gidiyor yeni bir sey değil. Onceki kontrolüm 26 haftalıkkendi o zaman 1500 gramdı 4 haftada 400 gr almış benimki. Acele acele baktıysa yanlış ölctü heralde

Ahahahhaha. Ben sigara diye kurşun atar kurşun yerdim de şükürler olsun ki gebelikte nefretim oldu Allah bir daha düşürmesin beni o batağa Kimyasallar konusu maalesef öyle ya. Senin çalışma alanın neydi? Bu alanda mı çalışıyorsun?

Benimki kan sonucunda çıktıydı anam idrar yolumda değildi yani ama demek ki diğer şeyler normaldi dediğin gibi
Valla beni 120 crpyle yatırmıştı doktor 39 haftalıktım, sen naptın böyle kendine demişti. Biraz ihmal etmiştim o zaman doktora gtmeyi hangi akla hizmetse en son ateş titreme de olunca gtmiştik simdi asla yapmam o salaklıgı zırt pırt gidiyorum doktora 10la yatış da bilemedim yani orda bozulan başka parametreler de vardır bence. Cocugun nstde kalp atışları falan iyi cıkmamıştır vs

Bebiş senin evinin tadilatı hala devam ediyor mu? Neden eve geçemiyorsun??

Ah canım benim. Sen zaten yapma bu bizim dediklerimizi. Allah korusun o kadar kırılgan durumda olan doğum direkt başlar bu hareketlerle ya da çok yürümekle. Ama neden normal doğumla ilgili öyle dedin ki? Daha kolay olmaz mı zaten aşağı inmeye çok hevesli fırt diye çıkar belki de

Bebiş senin evinin tadilatı hala devam ediyor mu? Neden eve geçemiyorsun??
Temizleyemediğim için canım. Geçen hafta bitti tadilat ama temizleyemiyorum. Ev paket halde duruyor, inşaat tozu toprağı ile birlikte. Ara ara gidip oda oda temizlemeye çalışıyoruz eşimle ama yetmiyor. İş çok.

Benim de turuncu gibi ya uf
Sen seninkini bi atsana aynı mı? Birimiz pembe birimiz turuncu diyor olabilir miyiz sbjsjsjsje
Ya da birimiz renk körü dmgmgm turuncu ya işte sabahları pembe akşamlrı turuncu. Sarısı baya sapsarı zaten

Oyy 120 nedirr

yok canim ben egitim fakultesindeyim alanim ogretmen yetistirme. Ilgim var sadece ozellikle kozmetik iceriklerine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…