Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 42,2%
  • erkek

OY: 78 53,1%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    147
Şimdi akrabalarım bendeydi . Teyzem dedi ki iyice şişmişsin olsun verirsin dert etme dedim ben dert etmiyorum ki sadece size dert oldu
Ayy yaa ne boş konuşmalar Dikkat edin üzerinize oturmayayım de Ya çok şükür bu ara toksik insan yok çevremde. Okulda arkadaşlarıma söyleniyorum bazen karnımın şişliğinden saçmalama içinde insan var normal diyorlar Bir hocamız daha hamile 2 hafta küçük benden ama karnı minicik incecik ve şişmedi halen topuklu ayakkabı giyebiliyor maşallah diyeyim, asla kimse ikimizi karşılaştırmıyor neyse ki Ama ben mantıksız olduğunu bilsem de diyorum bende mi sorun yani kilo alımım falan normal aslında ama şiştim bazı anlarda zor hareket ediyorum eski yaşantımı sürdüremiyorum yani topuklu falan hayal

Kardeşini bekleyen bir kedo evet bunu da ben doğurdum
Yaa bizimkide böyle sokuluyoronlarda bebeğimiz. Birde şey soracağım kedisi olanlar bebek doğacağı zaman tıraş ettirecek misiniz benimki çok uzun tüylü ve illa döküyor ilk doğduğunda bir kez tıraş ettirmeyi düşünüyorum çok sağlıklı değil ama ciddi tüy döküyor bazen bebeğe sıkıntı olur diye endişe ediyorum. Eskiden odada bizimle uyurdu yatakta şimdi onuda bıraktırdım yavaştan onunla uyumayı çok özlüyorum ama bebek gelince aniden kesmek daha da kötü diye düşündüm.uyuyana kadar sarmaş dolaşız ama

Ben ettirmeyi düşünmüyorum benimki çok yaşlı 10 yaşında ve astım hastası çok strese girer öyle bişey yaparsam çok kendi halinde bi kedi bütün gün uyuyor cok sokulacağını sanmıyorum o yüzden hiç düşünmedim traş işini canım

Ben de 1-2 hafta önce yaşadım. Hiçbir ağrıya benzemiyo, en son idrar tahlilinde taş olduğu göründü. Çok ağrı çektim ama ilaç kullanmadım günde 3 litre su içtim. Düşürdüm taşı. Doğum sancısından beter bişey malesef bazılarında hamilelikte oluyomuş kalsiyum falan alıyoruz ya.

Ettirmeyeceğim canım no, zaten bebek bi stres sebebi bi de tıraş edip iyice stres yüklemek istemem

Kızlar hamile işçi 32. Haftadan önce ücretsiz izne çıkarsa 16 haftalık rapor parasını alamaz mı? Hiç çevresinde vs bu durumu yaşayan yok mu? Sgk ya soruyorum yemin ederim bilmiyorlar 5 ayrı kişi ile görüştüm herkes farklı bir şey söyledi .

Yaa minnoş kıyamam gerek yok o zaman bizimki her yere tüy saçıyor dokunduğu o yüzden ilk sefer mecbur ettiereceğim gibi

Ettirmeyeceğim canım no, zaten bebek bi stres sebebi bi de tıraş edip iyice stres yüklemek istemem
O yönden bende çok üzülüyorum ama tüylerle baş etmekte şu an zorlanıyorum da malt vitamin de kullanıyoruz ama uzun olduğundan illa dökülüyor yapışıyor bir yerlere çok üzülüyorum yoksa bebek gelince kötü hisseder üzülürse diye

İnşallah canım

topuklu muuu. rüyamda bile göremem herhalde hocanıza maşallah ama herkes öyle olamıyor işte . ne yapayım yani. asla iştahım artmadı ama alıyorum kilo elimde değil.

günaydın kızlar. tahlil sonuçlarım çıkmış ben şok yani referans aralığında olan daha az sanki. o kadar magnezyum içiyorum her güüün aksatmadan . düşük çıkmış. b12 yerlerde. inanılmaz gerçekten . şimdi doktoruma attım bakalım diğer sonuçlar için ne diyecek

Ben kestirmeyeceğim. Bebekten sonra nasıl etkilenecekleri belli olmuyor çünkü. Kızımda bir köpeğimiz vardı ne zaman emzirsem eve çişini yapıyordu şimdi iki köpek bir kedi ile minimum hasarsız atlatırız umarım. Kestirirsem bebekle bağdaştırabilir gibi geliyor. Evdeki tüyü anlatamam zaten

biz kestirmeyeceğiz ben bir süre bebekle ayrı bir odada kalıcam zaten o odaya mümkün olduğunca kedoyu sokmayacağız ve her sabah bir tur süpürülecek. 2 ay falan bu şekilde halledersek minnoşum da biraz büyür zaten. ama kediyi de strese sokup düzenini bozmaktansa yeni düzen kuracağız 2 ay falan mecburen.

kız 5.ay biter bitmez nasıl da tükendik ama dkjfkd

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…