Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 42,2%
  • erkek

OY: 78 53,1%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    147
idrar yolu enfeksiyonu çıkmış accukkk şase al demiş . uzmanına soralım Orangegreysky manurol şase demiş kız ne bu ben daha hiç kullanmadım iyi midir kullanalımmı
Dnfkkff ay güldürme fkfnf iyi anam suya katıp içiyosun 1 paket, geceden içip sonra idrara çıkmıyosun hiç sabaha kadar. O sırada temizliyo işte, gayet de etkili hemencik geçirir inşallah

Ben de yatak odasına almicam bi süre kedoşu, tüyünden falan değil de ne yapacağı belli olmaz neticede. Aşırı üzülüyorum durup durup buna ağlıyorum ben de dkfkf bebonun kıyafetleriyle alıştıra alıştıra artık yan yana getiririz bi süre.

Kızlar inanılmaz uykum var yagözüm kapanıyor ekrana bakarken rüya görür gibi oluyorum hattatuvalete kaçtım uykum açılsın diye bayadır böyle olmuyordum 11.30 gibi uyudum

Sizin birsür minik dolacak ev. Benim kedim çok sakin uysal bir kedi tepkisi olur mu bebeğe bilmyilrum geleni gideni herkesi severama kedişi de seveceğimiz için ğstmüze gelen tüyleriyle baş edemem gibi öbek öbek oluyor bazen vicdan azabı da çekiyorum bir yandan

Merhaba bebimde t4 kötü cıktı aglamaktan öldüm 27 haftalık gebeyim endokrin doktoru eandevu alıcam size ne dediler benimde 0.60 zeka geriliği yapar yazıyor nette

benim t4 0.60 çıktı ve zeka geriliği yapar deniyor endokrin doktoruna gidicem size ne dediler 27 haftalık gebeyim

kız ağlama artık helak oldun her gün bi şeye ağlıyon ksjdkfsj bizimki aramızda yatıyo odaya almazsak apartmanı ayağa kaldırır cazgır. evet tüyden de ziyade tepkilerini de bilmiyoruz sonuçta. yavaş yavaş alıştırcaz böyle işte.

Merhaba bebimde t4 kötü cıktı aglamaktan öldüm 27 haftalık gebeyim endokrin doktoru eandevu alıcam size ne dediler benimde 0.60 zeka geriliği yapar yazıyor nette
Ağlanacak bişey yok sakin. Ben tiroit hastasıyım yıllardır ilaç kullanıyorum. Annem hamileyken haberi bile yokmuş. Hepimiz tiroit hastasıyız o yüzden. Ama mühendis oldum zeka geriliğim de yok djdjdjd tiroit ilacı içersin sabahları bişeycik olmaz çocuğunda çıkmaz. Zaten normalde bi çok kişide görülüyor bu durum

Canım yapacaksanız şimdiden yapın bebek doğduğu anda yaparsanız kedi acayip strese girer hem tüyleri gitmiş hem eve yeni biri gelmiş stresten halılara yataklara işeme gibi davranışlar gösterebilir o yüzden önceden yapılırsa en azından alışma dönemi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…