Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 42,2%
  • erkek

OY: 78 53,1%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    147
Ben de dagiden almıştım 3 al 2 öde vardı ama dışarda giyilir mi bilemedim. Deneme imkanın olursa kumaşı çok güzeldi. Sadece dışarısı için ince kalır mı emin olamadım. Evde boya yapılmasa bakıcaktım da şuan erişemiyorum

Yarin bi bakayim ben de ya.

Ekmek şeker deniyor ya tam buğday bile ama seninki neden ekmek yedirmeye çalışıyor

Doktordan zaten sogumustum ama kendimce 3 ay kaldı sabret son anda değiştirmek iyi olmaz diyordum bugun kesin karar verdik değiştiriyoruz yahu aylardır ultrason ciktisi vermiyor yok kendini göstermedi yok kordon kol bacak birbirine karışmış yok plesentaya yüzünü yapıştırmış falan filan gına geldi artık . Mantar var diyorum ilaç veriyor geçmedi diyorum olsun o zaman bisey olmaz diyor başka doktora gittim o bi fitil verdi gecti gitti. Tamam bana durmadan rapor veriyor ama aramızda güven ilişkisi oluşmadı bi türlü

Or

Organizer yıkanır ben bavula değil orta boy bi çantaya koyacağım ondan yıkasam nasıl olur bilemedim direkte koymak içimden gelmiyor
Koroplastın kilitli posetlerine koyup üstüne yazı yazıyorlar öyle görmüştüm ben yapabilirsiniz organizerler bozulacaksa benimki biraz kartonumsu organizer

Allah sabır versin canım benim sık biraz dişini inşallah tez vakitte agrilarin gecer

Eve geldik kızlar. Buscopan bayağı tesir etti hafifletti ağrıyı. Çok da sersemletti beni. Yarın sabah doktorumun olduğu hastanenin ürolojisine gideceğim inşallah geceyi atlatabilirsem. Genellikle 1-2 gün içinde kendiliğinden dökülür kum diyorlar ama inşallah dökülmüştür şu ana kadar Bir sürü de ilaç aldım bugün ya tospiğim anneyi affetsin

çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin

Çok teşekkür ederim

Ben kalın giyemiyorum yavrum darlanıyorum, Dagi’ye de bakayım bi hiçbir şeyim yok giyecek

Güven çok önemli, benim kısmetime de hiç şirin kadın doğum doktorum olmadı mesela hepsi mesafeliydi ama çok memnundum ilgi alakalarından ve çok güveniyordum. Şu anki doktorum da pek sıcakkanlı değil ama bilgi birikimi bana güven verdi. “Bir şey olmaz” nedir ya çok iyi yapmışsın inşallah gönlüne göre bir doktor bulursun

Bilmiyorum ki ters dönse bile bekleyemez mi anlamadım ben de. Hem 32. Haftaya daha 1 aydan fazla var şimdiden böyle bisey söyleyip niye gerdi beni anlamadim
Kız benimki 20. Hafta detaylı ultrasonda baş aşağıydı, doktor çok gülmüştü, amuda kalkmış diye. Rahim uzunluğuna baktı erken gebelik riski yok dedi geçti. Seninki niye böyle yaptı bilemedim ya

Benimde fetal dna bebeğim down çıktı, şimdi cvs yapılacak maalesef üzücü süreç

Ah canım çok geçmiş olsun. Sen de çok zor atlatmışsın. Benim üniversitede bir kez başıma geldi ama o son ana kadar belirti vermemişti. Sancıyı hissetmemle beraber bulantı kusma derken ambulans hastaneye gidene kadar düşmüştü. Kurtulmuştum. Çok uzun zaman da tekrarlamadı ta ki şu zamana kadar. Allahım şu doğum vakti gelse de hayırlısıyla atlatsaydık. Ağır hastalıklar çok zor gerçekten gebelikte. Her ilaç tedirgin ediyor insanı. Buscopan içtim rahatlattı mesela ama içeriğinde diyor ki gebelikte önerilmez Ama ne yapayım içmezsem de dayanamıyorum. O kadar sancı erken doğumu da tetikleyebilirmiş ondan da korktum Geride kalsın şu zor günler lütfen Allahım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…