Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,6%
  • erkek

OY: 79 53,0%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    149
Abime 8 ay önceden gittin bize istersen çocuğun düğününde gelirsin diye de laf sokuyor dkgjf
8 ay önceden hamile kalındığından yeni haberdar olunuyor anam ne acelesi var sen kıyafetleri yıka ütü 1 max 2 gün sürüyor zaten . 34. Haftada gelse yeter bence ama gelsin bebiş hazırlığı hem yemek vs yardımcı olur iyi anlaşıyoruz diyorsan o konuda bi şey diyemem

E ne güzel senin de işine geliyor işte sjfkkd
Beni ne geriyo biliyo musunuz bizim ev Amerikan mutfak, başka oda da yok, e gelen salonda yatacak. Sabah ben mutfağa gidemezsem çatlarım mdkfkf

Ay bende hamile kalmadan evvel uyanır uyanmaz kahve demlerdim kendime hamile kalınca yapmadım bildiğin yumurta peynir ilerlemeye başladım of o günleri de baya özledim şimdi sen söyleyince bi burnuma koktu
Ben de sadece Türk kahvesi içiyorum ya, güne kahveyle başlamak falan hayal artık arada kahve + granola falan yaptığım oldu yalan yok yine de fkfk

Bugün şekerim yüksek çıktığı için endokrine gittim bir şeker olcum cihazı verip doğru diyetisyene gonderdi. Hali hazırda ben 2 haftadır yüzde yüz sağlıklı beslenmeye çalıştığım için zaten diyetteydim. Şimdi seni biraz sıkıcam dedi. Yarından itibaren olcüp yazmaya başlicam o yüzden bu akşam makarna yicem perşembe değerlerimi istedi bu diyetle düşmezse insülin vercekmiş. Perşembeye kadar daha da ağzıma bi şey sürmem

Bol bol ye makarna sonra insan diyete girince vicdan yapıyor bende son gece pizza gömmüştüm

Ay bende hamile kalmadan evvel uyanır uyanmaz kahve demlerdim kendime hamile kalınca yapmadım bildiğin yumurta peynir ilerlemeye başladım of o günleri de baya özledim şimdi sen söyleyince bi burnuma koktu
Ben kafeinsiz aldım filtre kahvemi sabahları yine yapıyorum

insanlardan bıktım diye cam açıp bağırcam şimdi aşırı darlandım. neden herkes bebeğimiz olunca hayatımız kaycak gibi konuşuyo anlamıyorum ya. o zaman siz de yapmasaydınız arkadaşım çocuk falan. yok uyuyamıcakmışım yok bunlar iyi günlerimmiş yok çok kilo vermişim. daral geldi üstüme mutlu olmayalım o zaman hiç bebeğimiz olcak diye. insanlar çok kötü ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…