Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,9%
  • erkek

OY: 78 52,7%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,4%

• Ankete Katılan
    148
Abime 8 ay önceden gittin bize istersen çocuğun düğününde gelirsin diye de laf sokuyor dkgjf
8 ay önceden hamile kalındığından yeni haberdar olunuyor anam ne acelesi var 😂😂 sen kıyafetleri yıka ütü 1 max 2 gün sürüyor zaten . 34. Haftada gelse yeter bence ama gelsin bebiş hazırlığı hem yemek vs yardımcı olur iyi anlaşıyoruz diyorsan o konuda bi şey diyemem 😬😬

E ne güzel senin de işine geliyor işte sjfkkd
8 ay önceden hamile kalındığından yeni haberdar olunuyor anam ne acelesi var 😂😂 sen kıyafetleri yıka ütü 1 max 2 gün sürüyor zaten . 34. Haftada gelse yeter bence ama gelsin bebiş hazırlığı hem yemek vs yardımcı olur iyi anlaşıyoruz diyorsan o konuda bi şey diyemem 😬😬
Beni ne geriyo biliyo musunuz bizim ev Amerikan mutfak, başka oda da yok, e gelen salonda yatacak. Sabah ben mutfağa gidemezsem çatlarım mdkfkf

Ay bende hamile kalmadan evvel uyanır uyanmaz kahve demlerdim kendime hamile kalınca yapmadım bildiğin yumurta peynir ilerlemeye başladım of o günleri de baya özledim şimdi sen söyleyince bi burnuma koktu 😬😬
Ben de sadece Türk kahvesi içiyorum ya, güne kahveyle başlamak falan hayal artık 🥲 arada kahve + granola falan yaptığım oldu yalan yok yine de fkfk

Bugün şekerim yüksek çıktığı için endokrine gittim bir şeker olcum cihazı verip doğru diyetisyene gonderdi. Hali hazırda ben 2 haftadır yüzde yüz sağlıklı beslenmeye çalıştığım için zaten diyetteydim. Şimdi seni biraz sıkıcam dedi. Yarından itibaren olcüp yazmaya başlicam o yüzden bu akşam makarna yicem 😂 perşembe değerlerimi istedi bu diyetle düşmezse insülin vercekmiş. Perşembeye kadar daha da ağzıma bi şey sürmem 😂

Bugün şekerim yüksek çıktığı için endokrine gittim bir şeker olcum cihazı verip doğru diyetisyene gonderdi. Hali hazırda ben 2 haftadır yüzde yüz sağlıklı beslenmeye çalıştığım için zaten diyetteydim. Şimdi seni biraz sıkıcam dedi. Yarından itibaren olcüp yazmaya başlicam o yüzden bu akşam makarna yicem 😂 perşembe değerlerimi istedi bu diyetle düşmezse insülin vercekmiş. Perşembeye kadar daha da ağzıma bi şey sürmem 😂
Bol bol ye makarna sonra insan diyete girince vicdan yapıyor bende son gece pizza gömmüştüm 😂😂

Ay bende hamile kalmadan evvel uyanır uyanmaz kahve demlerdim kendime hamile kalınca yapmadım bildiğin yumurta peynir ilerlemeye başladım of o günleri de baya özledim şimdi sen söyleyince bi burnuma koktu 😬😬
Ben kafeinsiz aldım filtre kahvemi sabahları yine yapıyorum 😁

insanlardan bıktım diye cam açıp bağırcam şimdi aşırı darlandım. neden herkes bebeğimiz olunca hayatımız kaycak gibi konuşuyo anlamıyorum ya. o zaman siz de yapmasaydınız arkadaşım çocuk falan. yok uyuyamıcakmışım yok bunlar iyi günlerimmiş yok çok kilo vermişim. daral geldi üstüme 🙄 mutlu olmayalım o zaman hiç bebeğimiz olcak diye. insanlar çok kötü ya

X