Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 42,2%
  • erkek

OY: 78 53,1%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    147
Aslında cartersın polar tulumları da uyku tulumu gibi oluyor. Ablam yeğenlerime hep onları giydirdi kışın. İndirim yakalayınca çok iyi fiyata kapabiliyorsun. Şekil A:
Erkek Bebek Polar Uyku Tulumu
carters zaten çok iyi ya, ben zıbın almıştım indirimden çok beğenmiştim. Polar olması çok sıcak olur mu acaba? Değilse hemen alayım 1-2 tane

carters zaten çok iyi ya, ben zıbın almıştım indirimden çok beğenmiştim. Polar olması çok sıcak olur mu acaba? Değilse hemen alayım 1-2 tane
Aşırı kalın değiller. Cartersı biz de çok seviyoruz. Bence 1 tog seviyesi olabilir 😁 kaliteli olduğu için o salak polar modu yok yumuşacıklar hep. Ablama tekrar sordum. O da diyor oda sıcaksa içine kısa kollu oda serinse uzun kollu giydirerek yetiyordu dedi.

Kızlar acayip bi mide yanması yaşıyorum ağlamak istiyorum daha evvel hiç mide yanması yaşamadığım için ne yapacağımı da bilemiyorum yardım edin ne yiyip içcem ben 😢😢😢

Aşırı kalın değiller. Cartersı biz de çok seviyoruz. Bence 1 tog seviyesi olabilir 😁 kaliteli olduğu için o salak polar modu yok yumuşacıklar hep. Ablama tekrar sordum. O da diyor oda sıcaksa içine kısa kollu oda serinse uzun kollu giydirerek yetiyordu dedi.
Ay alıyım o zaman ya, kalitesinden eminim çünkü. Çok teşekkür ederim ❤️

Evinde yatağında kendi banyonda olmak kadar rahat bişey yok. O süreçte sen zaten genelde yatakta dinlenerek sürekli emişerek geçireceksiniz ya rahat edemem diyip konuyu kapatamaz mısın acaba
O an kendi evimde daha rahat ederim gerek yok dedim konuyu kapattım ama görümcemin çocuğu 3.gün ateşlenmişti hastaneye götürmüşlerdi onları falan anlattılar, eşim illaki tekrar konuyu açacak biliyorum. Bize en yakın özel hastane 1 saat uzaklıkta çünkü devlet hastanesi var ama pek düzgün doktor olmuyor.

O an kendi evimde daha rahat ederim gerek yok dedim konuyu kapattım ama görümcemin çocuğu 3.gün ateşlenmişti hastaneye götürmüşlerdi onları falan anlattılar, eşim illaki tekrar konuyu açacak biliyorum. Bize en yakın özel hastane 1 saat uzaklıkta çünkü devlet hastanesi var ama pek düzgün doktor olmuyor.
Örnek vere vere bunu mu söylüyorsun hastalık diyip beni germe falan desen üste çıksan. Ben çok nadir duydum 3 günde ateşlenen allasen abartmasınlar. Son koz ağla. Hamileyim üzerime geliyorsun sen beni düşünmüyorsun diye djdjdj

Örnek vere vere bunu mu söylüyorsun hastalık diyip beni germe falan desen üste çıksan. Ben çok nadir duydum 3 günde ateşlenen allasen abartmasınlar. Son koz ağla. Hamileyim üzerime geliyorsun sen beni düşünmüyorsun diye djdjdj
Sonuna kadar direneceğim bakalım 😏

Kız anneleri Amazon’da Philips Soothie emziklerden pembiş olanları 298’e düşmüş. Alacak olan varsa iyi bence fiyatı. Mavi renk olanları daha pahalı.

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-13-21-36-50-777_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-09-13-21-36-50-777_trendyol.com.jpg
    74,7 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_2024-09-13-20-31-00-745_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-09-13-20-31-00-745_com.instagram.android.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_2024-09-13-19-54-32-098_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-09-13-19-54-32-098_com.instagram.android.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar acayip bi mide yanması yaşıyorum ağlamak istiyorum daha evvel hiç mide yanması yaşamadığım için ne yapacağımı da bilemiyorum yardım edin ne yiyip içcem ben 😢😢😢
Hemen nöbetçi eczaneden gaviscon şurup al kuzum . İstersen doktoruna da danış ama gebelikte kullanılıyor ben kullanıyorum. Süt müt kesmiyor benş

Ben de çok fazla tulum almıştım, alt üst takım az. Hmden aldım bi kaç takım, aşırı beğendim. Özellikle tulum pijamaları çok tatlıydı. Hala uyku tulumu bulamadım 1 togluk…
Hm’nin alt üst takımları çok başarılı, bence tulumların içine zıbın giydirmek de çok mantıklı bu arada, ben de senin gibi yapmışım alışverişi sadece zıbınlar az olmuş kısa kollu hiç almamışım onları tamamlayacağım. Bir de baktım süslü kıyafeti yok hiç, hep spor rahat kıyafetler onları çözmem lazım 🤓 uyku tulumu ben de bulamadım ama yenidoğanda kullanılmıyormuş, kundak yapıp geçiyormuşsun. Deneyimli anneler öyle dedi hep, o yüzden sonraya mı bıraksak?

Ben zıbınları hep uzun kollu almışım. Kış diye üzerine uzun kollu giyer diyordum öyle olmuyormuş djdjd. Kısa kollu üzerine uzun kollu tulum giydiriliyormuş. Uzun kollu zıbınlar tek altla giydiriliyormuş. Onları da içine kısa kollu zıbınla giydirebilirmişim anca. Anlatabildim mi bilmiyorum ama özet nokta kısa kollu zıbın önemli
Evet ben de o konuya yeni ayıldım. Allah'tan sadece 3 tane uzun iç zıbın almışım. Şimdi yarım kol ve kolsuz zıbınlara yöneleceğim

Hm’nin alt üst takımları çok başarılı, bence tulumların içine zıbın giydirmek de çok mantıklı bu arada, ben de senin gibi yapmışım alışverişi sadece zıbınlar az olmuş kısa kollu hiç almamışım onları tamamlayacağım. Bir de baktım süslü kıyafeti yok hiç, hep spor rahat kıyafetler onları çözmem lazım 🤓 uyku tulumu ben de bulamadım ama yenidoğanda kullanılmıyormuş, kundak yapıp geçiyormuşsun. Deneyimli anneler öyle dedi hep, o yüzden sonraya mı bıraksak?
Orangegreysky Orangegreysky bak yenidoğana uyku tulumu olmuyormuş. Benim takip ettiğim influencerlar da hep yarım kundak yapıyor.

X