Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,9%
  • erkek

OY: 78 52,7%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,4%

• Ankete Katılan
    148
Ben zıbınları hep uzun kollu almışım. Kış diye üzerine uzun kollu giyer diyordum öyle olmuyormuş djdjd. Kısa kollu üzerine uzun kollu tulum giydiriliyormuş. Uzun kollu zıbınlar tek altla giydiriliyormuş. Onları da içine kısa kollu zıbınla giydirebilirmişim anca. Anlatabildim mi bilmiyorum ama özet nokta kısa kollu zıbın önemli

Ben zıbınları hep uzun kollu almışım. Kış diye üzerine uzun kollu giyer diyordum öyle olmuyormuş djdjd. Kısa kollu üzerine uzun kollu tulum giydiriliyormuş. Uzun kollu zıbınlar tek altla giydiriliyormuş. Onları da içine kısa kollu zıbınla giydirebilirmişim anca. Anlatabildim mi bilmiyorum ama özet nokta kısa kollu zıbın önemli
aaa niye giydirilmiyormuş?

kızlar hastane terliği dosyasını açtım dünden beri 🤣 crocs mu alsam diyom normalde de giyerim yazın. bi leylek kaldı evet 🤣🤣
Benim eva olan birkenstocklarım var yıkayıp götürcem hastaneye sancı cekerken duşa falan sokuyorlar o zaman kullanırım.Arizona deri gibi olan birkenstock da bu yaz almıştım onun da altını silip odada giymek için götürmeyi düşünüyorum. Yeni bir terlik almıcam hastane için

Üst üste oluyormuş öyle 😁 kendimiz üst üste uzun kollu mu giyiyormuşuz yorumu aldım. Çok soğuklarda anca dediler
Ay evet ben de kasım sonu dogan kızıma hep kısa kollu badi giydirdim. Böyle üst üste cocuga uzun uzun tıkıl tıkış olacakmış rahat edemicekmil gibi hissediyorum. Zaten evler pek soguk olmuyor üsürse sırtı üsür yelek giydiririm uyandıgı zaman falan

Prilam’ı 5-6 gündür gece yatmadan 1 tane içiyorum, idare ediyordum ama dünden beri bulantılarım çok arttı az önce de midemdekilerle vedalaştık 🙄 hala var mı benim gibi Prilam kullanan ve bulantı yaşayan? 23.haftadayım
25.Haftaya kadar kullandım. Tek geceleri atmaya başlamıştım. Yeni bıraktım sayılır daha 2 hafta oldu. İlk 3 gün zorlandım midem bulandı. Şimdi de ara ara bulanıyor ama sabahları daha rahat uyanıyorum artık. Resmen sersem gibi geziyormuşum prilam kullanırken.

Normalde her harcamayı yazmamışlardır ama sizin harcamaları yazmışlarsa gayet bilinçliymiş gibi geldi bana 🤣🤣 ay bilemedim biz olsak kendi çocuğumuzun çöpüne dokunamayız.
Yok aslında her şeyi yazmışlar eşimin kardeşine teknolojik bir ürün almışlar mesela onu da yazmışlar falan. Ya ne yapılacağı konuşulsa baştan ne babası ne eşim konuşmadı. Ben sürekli sor ne yaptılar dedim hani sıkıntıya girdiler mi altınlar karşıladı mı gibi. Eşim rahatlığından salladı hep konuşuruz onlar halleder sıkıntı yapma falan al yapmadık gördük 🤣🤣 ben konuşma taraftarıyım yapamayacaksam da yapamam oğlum derim ya da şöyle yapalım derim bunlar hep karambole iş yaptılar 🙇‍♀️

Screenshot_2024-09-13-20-48-10-83_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg

Gelince bi yorumlama daha isterim o zaman djgjf

25.Haftaya kadar kullandım. Tek geceleri atmaya başlamıştım. Yeni bıraktım sayılır daha 2 hafta oldu. İlk 3 gün zorlandım midem bulandı. Şimdi de ara ara bulanıyor ama sabahları daha rahat uyanıyorum artık. Resmen sersem gibi geziyormuşum prilam kullanırken.
Sersemlik devam bende zaten, bulantım ve mide yanmam da felaket

Ben de çok fazla tulum almıştım, alt üst takım az. Hmden aldım bi kaç takım, aşırı beğendim. Özellikle tulum pijamaları çok tatlıydı. Hala uyku tulumu bulamadım 1 togluk…

Valla burda dert yandım gece bi uykum açıldı 2 saat kavga ettim herkesle kafamın içinde ağladım ağladım en son 5.30 gibi uyuyakalmışım 🤣
Bende sürekli hastanede doğumda ne yapıcam o süreçte yanımda istemiyorum kimseyi annem dışımda ama bu durumu nasıl idare edeceğim bunları düşünüyorum. Evim hastaneye fazla uzak diye benim hastaneden çıkıp onlarda kalmamı istiyorlar 10-15 gün. Eşimde öyle düşünüyor 😞

Ben de çok fazla tulum almıştım, alt üst takım az. Hmden aldım bi kaç takım, aşırı beğendim. Özellikle tulum pijamaları çok tatlıydı. Hala uyku tulumu bulamadım 1 togluk…
Aslında cartersın polar tulumları da uyku tulumu gibi oluyor. Ablam yeğenlerime hep onları giydirdi kışın. İndirim yakalayınca çok iyi fiyata kapabiliyorsun. Şekil A:
Erkek Bebek Polar Uyku Tulumu

Bende sürekli hastanede doğumda ne yapıcam o süreçte yanımda istemiyorum kimseyi annem dışımda ama bu durumu nasıl idare edeceğim bunları düşünüyorum. Evim hastaneye fazla uzak diye benim hastaneden çıkıp onlarda kalmamı istiyorlar 10-15 gün. Eşimde öyle düşünüyor 😞
Evinde yatağında kendi banyonda olmak kadar rahat bişey yok. O süreçte sen zaten genelde yatakta dinlenerek sürekli emişerek geçireceksiniz ya rahat edemem diyip konuyu kapatamaz mısın acaba

X