Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 42,2%
  • erkek

OY: 78 53,1%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    147
Yeni doğan ve 0-3 ay bence yeterli zamanla zaten ihtiyaca göre tekrar alınır gerekirse. Çok huzurlu giysin minnoş🩷
Ya aslında birkaç takımı 2-4 ay almıştım ama çok minnaklar, o yüzden yenidoğana da koydum 20 gün sonra falan giydirebilirim diye. Kısa kollu zıbınla işi bitireceğim 🤓 çok teşekkür ederim, hepimizin kuzuları giysin ❤️

Hanımlar çok soru soruyor gibi olacağım sanki ama ben bebişimin hareketlerini son 2 gündür tam olarak rahimde de hissediyorum . Normalde göbek kısmında hissederdim. Normal mi dersiniz 😬 rahme bi baskı var gibi. Şöööle örnekte çizerek göstereyim gerçi çizerken de çok normalmiş gibi hissettirdi ama sanırım sizlerden de duymaya ihtiyacım var😂 sizinkiler nerede oynaşıyor acaba

Eklentiler

• IMG_4061.jpeg
    IMG_4061.jpeg
    53,3 KB · Görüntüleme: 54
Hanımlar çok soru soruyor gibi olacağım sanki ama ben bebişimin hareketlerini son 2 gündür tam olarak rahimde de hissediyorum . Normalde göbek kısmında hissederdim. Normal mi dersiniz 😬 rahme bi baskı var gibi. Şöööle örnekte çizerek göstereyim gerçi çizerken de çok normalmiş gibi hissettirdi ama sanırım sizlerden de duymaya ihtiyacım var😂 sizinkiler nerede oynaşıyor acaba
Benim bazen alt karında bazen göbek deliğimde bazen yan taraflarda yani her yerde hissettiğim oluyor canım bence tamamen bebeğin pozisyonuyla alakalı canı nereye isterse oraya vuruyor artık güçlendikleri için daha çok hissediyoruz bence gayet normal

Benim bazen alt karında bazen göbek deliğimde bazen yan taraflarda yani her yerde hissettiğim oluyor canım bence tamamen bebeğin pozisyonuyla alakalı canı nereye isterse oraya vuruyor artık güçlendikleri için daha çok hissediyoruz bence gayet normal
Evet evet her yerde hissediyordum bende ama tam olarak rahme baskı yapınca ufaktan bi korktum. Çok teşekkür ederim içim rahatlıyor danışınca 🥰🫶🏻

Evet evet her yerde hissediyordum bende ama tam olarak rahme baskı yapınca ufaktan bi korktum. Çok teşekkür ederim içim rahatlıyor danışınca 🥰🫶🏻
ne demek canım 🥰 benim bazen rahme öyle bir vuruyor ki canım acıyor resmen ama bazen de 2-3 saat hiç hissetmediğim oluyor keşke vursa diye bekliyorum 😂

Benim de çok altta iki gündür, geçen hafta göbek deliği hizasındaydı. Muhtemelen henüz sıkışmadıkları için pozisyon değiştiriyorlar ayaklarını hissediyoruz diye tahmin ediyorum :) ben genelde hep aşağıda hissediyordum zaten 2 haftadır yukarı çıkmıştı. Aşağısı rahat herhalde 😂

Benim de öyleydi. Hatta baya baya aşağıdaydı 3 gün önce falan döndü yukarıda şimdi ama küçük oldukları için daha çok dönecek muhtemelen yine aşağıda hissedeceğim ben de. Endişe etme hiç bence çok normal

Hm’nin alt üst takımları çok başarılı, bence tulumların içine zıbın giydirmek de çok mantıklı bu arada, ben de senin gibi yapmışım alışverişi sadece zıbınlar az olmuş kısa kollu hiç almamışım onları tamamlayacağım. Bir de baktım süslü kıyafeti yok hiç, hep spor rahat kıyafetler onları çözmem lazım 🤓 uyku tulumu ben de bulamadım ama yenidoğanda kullanılmıyormuş, kundak yapıp geçiyormuşsun. Deneyimli anneler öyle dedi hep, o yüzden sonraya mı bıraksak?
Ayy senin önerinle almıştım hm leri ❤️benim de zıbınım az baya, sürekli tulum almışım… süslü kıyafet şansımız da pek yok bizim malum 🥲 ay o zaman şu gustodaki kundaklar yeterli olur bence kalitesi baya iyi alttan çıtçıtla ayarlanıyor bak şöyle;

Ayy senin önerinle almıştım hm leri ❤️benim de zıbınım az baya, sürekli tulum almışım… süslü kıyafet şansımız da pek yok bizim malum 🥲 ay o zaman şu gustodaki kundaklar yeterli olur bence kalitesi baya iyi alttan çıtçıtla ayarlanıyor bak şöyle;
Ay bayılıyorum bu markaya, yumuşacık her şeyi 🥲 su geçirmez fular önlüklerden aldım hediye de geldi çok güzeller, ihtiyacın varsa aklında olsun. Bakayım ihtiyaç olursa alacağım veya en son alırım.

Evet sızlama gibi oluyor rahim kısmımda canım

X