Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Hi pardon o zaman. Ya da oncede isitacaksin skinti olmasin diye sonra zaten hoppidi yikayip dogru yataga

Hi pardon o zaman. Ya da oncede isitacaksin skinti olmasin diye sonra zaten hoppidi yikayip dogru yataga
İşte dediğim gibi öyle ısıtıp onu tek yıkasam olur ama o ten tene banyo yapalım birlikte zor yani hasta ederim çocuğu çok çabuk şekil de onu yıkayıp çıkarmam lazım, yapmayacağım zaten odada küvette yıkayacağım onu

Nasıl bakma zorunluluğu yok ya? Yerinizde olsam cimere de yazardım. Böyle bi saçmalık mı var. Kendilerine en ufak bir sitem etsen beyaz kod veriyorlar. Ben de kamu görevlisiyim, muhataplarımızla ilgilenmezsek sonuçlarına katlanıyoruz. Kimse babasının hayrına iş yapmıyor kamuda. Kaldı ki sıradan bir hasta değilsiniz

Hahaa valla gidelim yaa hicbiseyim kalmadi giyecek ayakkabim bilem yok
Roy Jones Kadın Mantar Taban Keçeli Konfor Modeli KıÅlık Ãnü Kapalı Keçe Modeli Sabo Günlük Rahat Ev TerliÄi Fiyatı, Yorumları - Trendyol ben kışın işyerinde giymeye şu terliklerden aldım canım. Ayağım 37den 39a çıktı. Belki daha da büyür. Belki sana da seçenek olur kuzum. Kışın ne giyeceğiz çok merak ediyorum ya. LCW de çok güzel tayt pantolonlar varmış ama ben daha bulamadım.

Yani böyle bişeyi bizim çocuklarımıza yapsalar küçük kıyamet kopar. Brnim babannem de abime yaparmış üstünden yıllar geçmiş annem hala gözlerinden ateş çıkarak anlatır. Hayatımda duyduğum en saçma şey süt olmadan başka birinin bebeğini emzirmek. Rabbim herkesi aklı başında insanlarla karşılaştırsın. Ben nasıl bişeyle karşı karşıya kalıcam bilmiyorum . Kayınvalidemi o kadar iyi tanımıyorum umarım böyle saçma şeyleri aklının ucundan geçirmez

Aa guzelmis valla geldi mi peki rahat mi ?

Fanlı ısıtıcılar çok işe yarıyor yaşadığımız yere doğalgaz yeni geldi öncesinde banyoyu hep fanlı ısıtıcı ile ısıtıyorduk çok iyi ısınıyordu.

Gerçekten durduramıyor ya asla anlayamıyorum ben bir gün bir yere gitsem kendimden geçiğ diğer gün dinlenmek istiyorum hiç sevmiyorum hele ev oturmasına gitmek falan
Ben de öyle canım ama bu tamamen yapı meselesi işte bazılarına enerji ve yaşam isteği veren şey bizim enerjimizi emiyor

Ben bal olsalar yenmezler diye düşünenlerdenim ya Baktığında cidden bizimkilerin de çok bi şeyi yok ama bana mesela canlarının çok tatlı olması bile batıyor Ya da yemek yemeyi sevmeleri yemekten çok övgüyle bahsetmeleri Kayınvalidemin ısrardan çok hoşlanması mesela. Yani yiyeceği gün gibi belli olan şeyi bile önce illa bi yemem der ki çocukları ısrar etsin ondan sonra yer. Baktığında bana ne ne zararı var ama hoşlanmıyorum cidden. Buraya da bebek bakmaya yardıma diye gelip eşimin mesela anne şundan biraz daha ye, bir çay daha iç hadi koyayım falan diyecek olması düşüncesi bile rahatsız ediyor şimdiden Belki de benim düşünce tarzım normal değil ama ne bileyim antipati oluşunca bi kere elimde olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…