Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Evden eve değişebiliyor bizim evde kalorifer yok malesef tek oda ısınıyor ya soba ya klima tercih ediyoruz. Bebeğe de klima zararlı diyorlar nefesi kesilir rahatsız edermiş onu galbia soba kuracağım 😃 yani benim ev gibi yaşayanlar banyo yıkamaya kalksa elektrikli soba açması lazım bebeğe banyo da üşür hasta olur yine onu tek yıkarım olur. Ama o arkadaşın dediği gibş birlikte yıkanalım ten tene temas işi çok zor hasta ederim çocuğu 😂
Hi pardon o zaman. Ya da oncede isitacaksin skinti olmasin diye sonra zaten hoppidi yikayip dogru yataga 😂

Bana da annemin kuzeni ormus bunu , gecen kis bana ormustu bu kis kizima gozyasim bi pit oldu 😢😇 buna sararim kizcemi artik 🌸

Eklentiler

• IMG_8582.jpeg
    IMG_8582.jpeg
    191,2 KB · Görüntüleme: 90
Hi pardon o zaman. Ya da oncede isitacaksin skinti olmasin diye sonra zaten hoppidi yikayip dogru yataga 😂
İşte dediğim gibi öyle ısıtıp onu tek yıkasam olur ama o ten tene banyo yapalım birlikte zor yani hasta ederim çocuğu çok çabuk şekil de onu yıkayıp çıkarmam lazım, yapmayacağım zaten odada küvette yıkayacağım onu 🥰

sabim den döndüler oradaki konuştuğum kadın da diyor ki kendi doktorunuz izindeymiş.o yüzden bu doktora yönlendirilmişsiniz. aslında yönlendirildiğiniz doktorun size bakma zorunluluğu yok ,kendi doktorunuzu bekleyin dedi. bende 2 ay izin alsa ne yapacağım dedim.varsayımlar üzerine konuşamayız.doktorun bu konuda bir hatası yok dedi. bende kimi kime şikayet ediyorum hepiniz aynı haltsınız dedim ve telefonu kapattım. sinirlerim tepeme çıktı. yok böyle bir sistem ya. son yarım saatte aşırı afilli küfürler keşfettim içimden konuşa konuşa.
Nasıl bakma zorunluluğu yok ya? Yerinizde olsam cimere de yazardım. Böyle bi saçmalık mı var. Kendilerine en ufak bir sitem etsen beyaz kod veriyorlar. Ben de kamu görevlisiyim, muhataplarımızla ilgilenmezsek sonuçlarına katlanıyoruz. Kimse babasının hayrına iş yapmıyor kamuda. Kaldı ki sıradan bir hasta değilsiniz

Hahaa valla gidelim yaa hicbiseyim kalmadi giyecek ayakkabim bilem yok 😢
Roy Jones Kadın Mantar Taban Keçeli Konfor Modeli KıÅlık Ãnü Kapalı Keçe Modeli Sabo Günlük Rahat Ev TerliÄi Fiyatı, Yorumları - Trendyol ben kışın işyerinde giymeye şu terliklerden aldım canım. Ayağım 37den 39a çıktı. Belki daha da büyür. Belki sana da seçenek olur kuzum. Kışın ne giyeceğiz çok merak ediyorum ya. LCW de çok güzel tayt pantolonlar varmış ama ben daha bulamadım.

Yaa😄ben normalde de kıskancım hani huy olarak sevdiğim insanlar en çok beni sevsin isterim. Kendi doğurmuş gibi alıp alıp dururlarsa sinirlenirim. Kocamda en çok beni sevsin o da benim bebeğim🥹
Birde bir kez biz sevgiliyken ablası ben eşim falan dışarı çıkmış ablasının çocuğu küçüktü 1.5 yaşında falan. Biz gezip dönmüş uğramıştık 5 dk. Annesi şey demişti emzirdim sussun diye şok olmuştum daha o zaman 18 yaşımda falandım. Çok saçma rahatsız edici ablası yadırgamamıştı ama benim çocuğuma yeltenirse baya olay olur zaten sanmıyorum cesaret edebileceğini bir tık dikkatli ve çekimserler öyle şeylere karşı bana ama çok iğrenç bir durum
Yani böyle bişeyi bizim çocuklarımıza yapsalar küçük kıyamet kopar😂😂. Brnim babannem de abime yaparmış üstünden yıllar geçmiş annem hala gözlerinden ateş çıkarak anlatır. Hayatımda duyduğum en saçma şey süt olmadan başka birinin bebeğini emzirmek. Rabbim herkesi aklı başında insanlarla karşılaştırsın. Ben nasıl bişeyle karşı karşıya kalıcam bilmiyorum . Kayınvalidemi o kadar iyi tanımıyorum umarım böyle saçma şeyleri aklının ucundan geçirmez 😂

Roy Jones Kadın Mantar Taban Keçeli Konfor Modeli KıÅlık Ãnü Kapalı Keçe Modeli Sabo Günlük Rahat Ev TerliÄi Fiyatı, Yorumları - Trendyol ben kışın işyerinde giymeye şu terliklerden aldım canım. Ayağım 37den 39a çıktı. Belki daha da büyür. Belki sana da seçenek olur kuzum. Kışın ne giyeceğiz çok merak ediyorum ya. LCW de çok güzel tayt pantolonlar varmış ama ben daha bulamadım.
Aa guzelmis valla geldi mi peki rahat mi ?

Evden eve değişebiliyor bizim evde kalorifer yok malesef tek oda ısınıyor ya soba ya klima tercih ediyoruz. Bebeğe de klima zararlı diyorlar nefesi kesilir rahatsız edermiş onu galbia soba kuracağım 😃 yani benim ev gibi yaşayanlar banyo yıkamaya kalksa elektrikli soba açması lazım bebeğe banyo da üşür hasta olur yine onu tek yıkarım olur. Ama o arkadaşın dediği gibş birlikte yıkanalım ten tene temas işi çok zor hasta ederim çocuğu 😂
Fanlı ısıtıcılar çok işe yarıyor yaşadığımız yere doğalgaz yeni geldi öncesinde banyoyu hep fanlı ısıtıcı ile ısıtıyorduk çok iyi ısınıyordu.

Gerçekten durduramıyor ya 😄asla anlayamıyorum ben bir gün bir yere gitsem kendimden geçiğ diğer gün dinlenmek istiyorum hiç sevmiyorum hele ev oturmasına gitmek falan😄
Ben de öyle canım ama bu tamamen yapı meselesi işte bazılarına enerji ve yaşam isteği veren şey bizim enerjimizi emiyor 😂

Gelsinler ya ben çok yalnız büyüdüm akraba açısından olanlarda olmasa daha iyiydi öyle diyeyim o yüzden çocuğum öyle büyüsün istemiyorum pek. En fazla bir ay kalırlar zaten öyle rahatsız edici insan değil hiçbiri. Bu yaz iki ay bir hafta annemlerde bir hafta onlarda dönüşümlü olarak biz kaldık mesela artık düzenimizi özlediğimiz için dönmek istedik yoksa rahattık yani. İyi, sakin genel olarak düşünceli insanlar he hiç mi sorun yok var elbet. Daha öncesi kv mesela biraz şakayla karışık saçma laf sokma tarzı bi şeyi vardı. Öncesinde kafama takıp eşimle geriliyordum gereksiz sonra baktım istisnasız herkese yapıyor mizacı o ben de aynı şeyi yaptım ona karşılık verdim. Yapmamaya başladı. Evime gelir hangi bardağı masaya koyayım diye bana sorar mesela düzenini bozmayayım diye. Biraz da insanı yoracak düzeyde düşünceli davranıyor bundan da şikayet edilir mi demeyin fazlası insana yük bindiriyor yani. 🤣 Düğün zamanından sonra altınlarımız onlarda kalmıştı bir yanlış anlaşılma sonucu diyeyim hepsini bozmuşlar bi o dönem birazcık saçmalıklar oldu ama hata yaptıklarını kabul edip telafi ettiler geri. Genel olarak şükür ediyorum yani buradaki arkadaşların yaşadıklarını okudukça. Öyle olsalar ne ben ne eşim istemezdi. Tabi kendi ailem içinde geçerli bu.
Ben bal olsalar yenmezler diye düşünenlerdenim ya 😂 Baktığında cidden bizimkilerin de çok bi şeyi yok ama bana mesela canlarının çok tatlı olması bile batıyor 😂 Ya da yemek yemeyi sevmeleri yemekten çok övgüyle bahsetmeleri 😂 Kayınvalidemin ısrardan çok hoşlanması mesela. Yani yiyeceği gün gibi belli olan şeyi bile önce illa bi yemem der ki çocukları ısrar etsin ondan sonra yer. Baktığında bana ne ne zararı var ama hoşlanmıyorum cidden. Buraya da bebek bakmaya yardıma diye gelip eşimin mesela anne şundan biraz daha ye, bir çay daha iç hadi koyayım falan diyecek olması düşüncesi bile rahatsız ediyor şimdiden 😂 Belki de benim düşünce tarzım normal değil ama ne bileyim antipati oluşunca bi kere elimde olmuyor.

X