Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Aaahahah manyak mı ne ozel hastane bedava bakıyo sanıyolar galiba. Hem çalışıp hem devlette muayene olmak çok zor gercekten

Canın isterse her gün sağlık ocağına gidebilirsin . Kendisinin özel mülkü müymüş ne saçmalamış . Sanki kendi alıyor kanı kendi inceliyor. Bilgisayardan 2 kez tıklayıp kâğıt çıkarıyor incileri döküldü herhalde. Manyak ayol

bazı günler benimki de öyle oluyor sabahtan başlıyor bazen de panik yapma. 1 gün falan bekle bakalım.

Ana kucağında uyumaya alışsın yaa bence beşik mi gezdircez evde bi de. Her bebek sürekli beşikte mi uyuyo gündüz uyusun ana kucaginda
İnşallah şu reflü yatağını sever ben gün içinde hep onda uyuturum diye düşünüyorum park yatağın içinede başlarda onu koyup bebeyi onun için koymayı düşünüyorum

Ben geçen burnum da çıkmış canımdan can gitti burnum kocaman kıpkırmızı oldu sırtımda çıkmış kocaman köklü bi sürü iltihap aktı içinden oda kökü izi kaldı duruyor

Direk sabime şikayet et bence. Sen hamilesin sonuçta boşuna mı para ödeniyor bu insanlara ben anlamıyorum.

Bana birisi şey dedi bebek büyüdükçe yeri azalıyor daha az hareket ediyor diye. Belki zamanla azalacak hareketler bilemedim. Seğirmesi de hıçkırık olmasın kız benimkini bu ara çok hissediyorum sabah akşam hıçkırık tutuyor tontişimi

Uçaktan şimdi indim. çok rahat bir ayakkabı giyiyordum ama yine de çok uykusuz olduğum içim ayakkabılarımı çıkarıp rahat uyumak istedim. inişte ayakkabıları geri giymek çok zor oldu

özel çorap kullanmanın vakti gelmiş.

Ben blender kullanmak istemiyorum sırf buharda pişirsin diye de çok önceden almak istemedim ne bileyim. Bence ihtiyacın olursa al evler minicik kazulet gibi bunun boyutu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…