Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Valla benimki bana ne dese beğenirsin devlette yapıvereydin doğumu neden o kadar para verdiniz hastaneye ne farkı var diye dedim biz tüp bebek yapacaktık zaten her türlü hastaneye gidecekti para şimdide ne güzel doğumu için gitsin ne bileyim diyor başka şeylere harcardınız delirdim yaww ona da karışıyor hele neye karışıyor 3 ay bittikten sonra ilişkiye girdin mi diyor niye sordun dedim bizim oğlan dayanamaz şimdi girseydin diyor te allam delirdim yaww valla ona bile karışıyor düşün😬😬
Oooooooo hhhh aaaa desek 😂 Nereden biliyormuş oğlunun dayanamacağını bunları mı konuşuyorlarmış aralarında 😂 Güldüğüme bakma canım aşırı sinir bozucu ya. Biz ilk günden beri hep yaptık ben 3 ay da dayanamam deseydin 🤣🤣

Benimki de bana yeni evliyken kayınpederimin yanında BU GECE Bİ ŞEYLER GİYERSİN ARTIK demişti durup dururken. İnsanın ayak parmağına kadar kıpkırmızı olması nedir onu yaşamıştım. Hadsiz densiz sürüsü bunlar ya
Ya şaka mı sizin kv’ler 😂😂 ben yazın eşimin hastalığından dolayı bir iki soru sorduğunda bile bi tuhaf olmuştum. Hani erkekliğini etkileyen bir şey mi gibisinden. Sonra dedim neyse anasıdır üzülüyordur oğlum mahçup hisseder mi falan diye onu düşünmüştür herhalde dedim. Bu kadar yüksek doza maruz kalsam ne yapardım bilemedim 😂😂

Oooooooo hhhh aaaa desek 😂 Nereden biliyormuş oğlunun dayanamacağını bunları mı konuşuyorlarmış aralarında 😂 Güldüğüme bakma canım aşırı sinir bozucu ya. Biz ilk günden beri hep yaptık ben 3 ay da dayanamam deseydin 🤣🤣
Ay keşke deseydim valla oğlun değil ben dayanamıyorum diye ağzı açık kalsaydı🤣🤣

Ya şaka mı sizin kv’ler 😂😂 ben yazın eşimin hastalığından dolayı bir iki soru sorduğunda bile bi tuhaf olmuştum. Hani erkekliğini etkileyen bir şey mi gibisinden. Sonra dedim neyse anasıdır üzülüyordur oğlum mahçup hisseder mi falan diye onu düşünmüştür herhalde dedim. Bu kadar yüksek doza maruz kalsam ne yapardım bilemedim 😂😂
Hiç tavsiye etmem 😂

Neyse neyse boyatmışsın zaten dert etme düşünüp de. Bişey olmamıştır. Ya boyatmasına boyatırdım aslında şu ana kadar da beklemezdim de sıkıntı şu ki ayda bir dipler geliyor ve inanılmaz kaşınıyor boyayana kadar. Çünkü yıllardır her ay dip boya yapılmasına alıştı saç derim. O kaşıntı evresini bir ayda zar zor atlattım. Dedim yok daha buna bulaşmamalıyım. Yani ya her ay boyamalıydım ya da hiç dokunmamalıydım. Her ay dip boyanın da zararı olabilir diye düşündüm ve hiç boyatmadım günün sonunda 😂 Doğuma yakın bir kere boyatırım belki ya psikolojim bozuluyor gibi olursa 😂 Benim asıl microblading yaptırasım var kaşlarıma, hep heves ettiğim bir şeydi. Ama güzel olmazsa
Çalışıyorum hep dışarı çıkıyorum diye cesaret edemiyordum. Acaba doğum iznine ayrıldıktan sonra onu yaptırsam onun bir zararı var mıdır 🥲
Sanmıyorum ama doktoruna danış bir canım

evet benim var gecen hamileligimden kalan ve simdi aldigim %100 pamuk kimisi daha baharlik bilegin ustunde bitiyor kimisi tamamen uzun, iki tanesinin ici polarli gibi kislik. ben onlarla geciriyorum hamileligi, kisa dogru ustune ince uzun kazak bol, kis girmeden de hamile tisortu ya da hafif uzun uzun kol kisa kol penyelerle birlikte favorim hamile taytlari :)
siyah ve lacivelt renklerde var ic gostermiyor sanirim kontrol etmedim hic, zaten kalcanin altina kadar ince kazak ve ya tisortle giyiyorum gosterse de umrumda degil donup bakan olmuyor buralarda
Ya %100 pamuk kısa tayt var bende uzunu güzel de durmaz, iyice özensiz olmak istemiyorum hamileyim diye 😂 termal polar vs ben giyemem gördüm onları da sıcak basar bana. Bulmam lazım bir tane

Bu arada zuu baby yazan bebek küvet setini almayı düşünenler kovası aşırı küçük geldi 6 L miş ben ona hiç dikkat etmemişim başka markadakiler 12 L mecbur başka kova alıcam

Bizim bebek yine çok önce çıktı ultrasonda, doktor açlık şekerine tekrar bakalım dedi. Önlem olarak da şeker yüklemesine kadar bütün hamur işi pirinç makarna vs kestik🥲Başıma bela oldu bu şeker ya
Canım bende çok hızlı kilo aldım ve bebek hep önde gidiyor şimdide neredeyse üç hafta önde ben çok uzun zamandır kestim aslında dikkat ediyorum ama yine önde belkide genetik olarak uzun bi bebek olacaktır ya da biraz daha toplu bir bebek olacaktır

Bana birisi şey dedi bebek büyüdükçe yeri azalıyor daha az hareket ediyor diye. Belki zamanla azalacak hareketler bilemedim. Seğirmesi de hıçkırık olmasın kız 😁 benimkini bu ara çok hissediyorum sabah akşam hıçkırık tutuyor tontişimi 😁😁
Ben hiç hıçkırık gibi hissetmedim ya da anlamadım hıçkırık olmasını😄😄

X