Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
dün sağlık ocağına tetanozun 2. dozu için gittim. gitmişken bir de kan testi vereyim dedim.grip atlattım çünkü crp düşmüş mü diye de merak ettim aslında. cuma günü de kendi doktorumda kontrolüm var.şeker yüklemesi yaptıracağım.neyse aşıyı oldum doktorun yanına girdim.en son 2 hafta önce yaptırmışsın kan testini burada ben sana sürekli kan testi yapamam git kendi hastanende ver kanı çok istiyorsan dedi. sanki gittiğim özel hastane babamın hastanesi.
Aaahahah manyak mı ne ozel hastane bedava bakıyo sanıyolar galiba. Hem çalışıp hem devlette muayene olmak çok zor gercekten

dün sağlık ocağına tetanozun 2. dozu için gittim. gitmişken bir de kan testi vereyim dedim.grip atlattım çünkü crp düşmüş mü diye de merak ettim aslında. cuma günü de kendi doktorumda kontrolüm var.şeker yüklemesi yaptıracağım.neyse aşıyı oldum doktorun yanına girdim.en son 2 hafta önce yaptırmışsın kan testini burada ben sana sürekli kan testi yapamam git kendi hastanende ver kanı çok istiyorsan dedi. sanki gittiğim özel hastane babamın hastanesi.
Canın isterse her gün sağlık ocağına gidebilirsin . Kendisinin özel mülkü müymüş ne saçmalamış . Sanki kendi alıyor kanı kendi inceliyor. Bilgisayardan 2 kez tıklayıp kâğıt çıkarıyor incileri döküldü herhalde. Manyak ayol

Kızlar bugün bebiş çok hareketsiz ya genelde sabahları hareketli oluyordu biraz endişe ettim🥲sol kasık tarafımda seğirme gibi his var sadece anlam veremedim 26.haftadayız. Kahvede içtim. Uzun süredir her gün hareketliydi
bazı günler benimki de öyle oluyor sabahtan başlıyor bazen de panik yapma. 1 gün falan bekle bakalım.

Ana kucağında uyumaya alışsın yaa bence beşik mi gezdircez evde bi de. Her bebek sürekli beşikte mi uyuyo gündüz uyusun ana kucaginda
İnşallah şu reflü yatağını sever ben gün içinde hep onda uyuturum diye düşünüyorum park yatağın içinede başlarda onu koyup bebeyi onun için koymayı düşünüyorum

kızzz nerde 1 alana 1 bedava çıkmıyor sitesinde 🤔
Ay ben de çıkıyor ya bak şöyle

IMG_5559.png

Hani erkek çocuğu cildi güzelleştirirdi. Benim asla geçmeyen sivilcelerim var resmen. Her gün yenileri çıkıyor. Tüm yüzümde asla çıkmayan yerlerde çıkıyor bir de. Hiç bişey de süremiyorum ve evet bugün erkenden uyanıp buna canımı sıktım. Var mı böyle derdi olup derman bulabilen
Ben geçen burnum da çıkmış canımdan can gitti burnum kocaman kıpkırmızı oldu sırtımda çıkmış kocaman köklü bi sürü iltihap aktı içinden oda kökü izi kaldı duruyor 🥹

Direk sabime şikayet et bence. Sen hamilesin sonuçta boşuna mı para ödeniyor bu insanlara ben anlamıyorum.

Ay ne bileyim ya o kadar alıştım ki sabah hareket etmesine😄kalk lan diye dürtcem karnımı birazdan. Hamilelikte bide insanın psikolojisi de değişiyor ya eşim dün göbeğimi ısırdı küçücük öyle şımarıkça bir an da ya kesesi patlarsa diye düşündüm yağ deri birsürü tabakayı geçip olması imkansız ama 😄analık beni salaklaştırdı
Bana birisi şey dedi bebek büyüdükçe yeri azalıyor daha az hareket ediyor diye. Belki zamanla azalacak hareketler bilemedim. Seğirmesi de hıçkırık olmasın kız 😁 benimkini bu ara çok hissediyorum sabah akşam hıçkırık tutuyor tontişimi 😁😁

Uçaktan şimdi indim. çok rahat bir ayakkabı giyiyordum ama yine de çok uykusuz olduğum içim ayakkabılarımı çıkarıp rahat uyumak istedim. inişte ayakkabıları geri giymek çok zor oldu😀😀

özel çorap kullanmanın vakti gelmiş.

Philipsin buharlı pişirme ve blenderı 2400'e düşmüş hb'de, onu ekledim sepete ama yanda kiwi'nin ürünü de çıktı 1600 TL o. Çok fark yok fiyatından değil ama yorumları kiwi'nin daha iyi sanki https://app.hb.biz/RiSwlA83xWnZ ne diyosunuz
Ben blender kullanmak istemiyorum sırf buharda pişirsin diye de çok önceden almak istemedim ne bileyim. Bence ihtiyacın olursa al evler minicik kazulet gibi bunun boyutu

X