Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Benimki de bana yeni evliyken kayınpederimin yanında BU GECE Bİ ŞEYLER GİYERSİN ARTIK demişti durup dururken. İnsanın ayak parmağına kadar kıpkırmızı olması nedir onu yaşamıştım. Hadsiz densiz sürüsü bunlar ya
Ay Allah akıl versin bu kadınlara ayıp yani. Benimki Allah tan hiç yorum yapmadı öyle konularda. Görümcem biraz meraklıdır bir tek ilk gece şey demişti nasılsın iyi misin kanaman çok oldu mu falan yani bence çok iğrenç bir soru bu sorgular gibi öylesine cevap vermiştim ama şimdi olsa bende terslerdim sanırım. Kendisi çok kültürlü düşünceli bir insan değil patavatsız ona verip üstünde durmamıştım

Ay bi ara paylaşacaktım ama herkes çok bulantılıydı vazgeçtim, hazır bulantılarınız geçmişken:
probiyotik-glutensiz-yulaf-granola-bre-a-42c4.png

Yemeksepeti markette şunu buldum 3 çeşidini aldım bir süre önce. Katkı maddesi yok içinde, elma konsantresi var tatlandırıcı olarak da. Quark üstüne falan baya iyi gidiyor ara öğün olarak, en çok bunu beğendim aralarında. Denk gelirseniz ve seviyosanız bakın canolar
Bu markanın barları da cok lezzetliydi almıştım da bir kere hatırlıyorum zübere felan bin basar ama heryerde yoktu

Kızlar hamilelikte saç boyatan var mı? Benim 5 yıldır saçımda boya yok aşırı sıkıldım bugün ombre yaptırdım. Makale vs okumuştum ilk 3 ay ne olur ne olmaz boyatmayın ama sonrasında bilinen bir zarar yok diyor özetle, zaten diplerini de boyamadım. Bebek bi sakin şu an için evham perileri geldi ajdkssk
Ben 4 aylıkken evde kendim boyadım watsonsta satılan organik içerikli bir boyayla. Kızıldı ve dipler gelmişti tekrar kızılla da baş edemeyeceğimi düşünerek kendi rengine boyadım. Diplere falan da sürdüm. Sanmam yani bir sıkıntı olmaz bence ona gelene kadar kaç bin kimyasala maruz kalıyoruz diplere de değmemiş birde senin

Valla iyi kabul etmişsin canım. Benim kayınvalidem de doğuma gelmek istediğini söyledi, annem gelecek dedim direkt. Yani aynı anda ikisinin de varlığına gerek yok bence. Kendi kızına 40 gün önceden gitti doğumdan sonra da 2 ay kaldı. Beni de anneme bıraksın bi zahmet. Doğuma gelip geri gitmek de saçma dediğin gibi 8-9 saatlik yol yaşlı insanlar zaten kolay değil. Sıraya koydum o yüzden önce annem, sonra babamla kızlar, sonra kayınvalidem kayınbabam, onlar varken de görümcem eşi falan da gelirler artık toptan da giderler diye umuyorum. Ben bana kalsa tek başıma hallederim kafasındayım ilk bir hafta annem yardım etse yeter de 😂 Herkes de diyor yok öyle olmaz 😂
Biz hepimiz aynı şehirdeyiz. Başta annem ve eşimin annesi 1 hafta birlikte kalsınlar temizlik yemek ve ben uyurken bebekle ilgilenmek gerekirse diye . Sonra da sırayla biri gitsin biri 1 2 hafta sonra diğeri gibi düşündüm ben. Bakalım nasıl olcak. Görümcem gelsin istemiyorum 4 çocuğu var zaten okuldan dolayı öyle uzun gelemez de haftasonu falan kalmaya gelebilir belki😒çok hevesli öyle şeylere

İşverenler hep aynı zaten hele yöneticiler patron sanıyorlar kendilerini🥲bende genelde alttan alıp ılımlı olan tarafım iş yerinde. Deneme süresi bitti hemen hamile kaldım diye resmen vicdan azabı çektim suçlu gibi hissettim o yüzden her şeyi yapmaya çalışıyorum ama nefret ede ede gidiyorum güya büyük ve kurumsal bir firma ama çalıştığım çok daha küçük şirketlerde bile bu kadar baskı mobbing eleştiri görmemiştim.
ben böyle olaylarda asla hakkımı helal etmiyorum . ve ne zaman hak yese hep çıkıyor işverenden :) o yüzden gönlümde rahat biran önce izne çıktığımız gün gelsin inşallah

Prima için ben de içerik anlamında iyi şeyler duymadım evet ama sızdırma anlamında en iyisiymiş analar öyle diyor. Bu sırada 286 tane 1 numara bez alan ben 😂 186 tane prima + 50 tane sleepy bio natural alacaktım 2 paket almışım umarım elimde patlamaz
Aman az gelmesin de fazla gelsin boşver bebek bezini elden çıkartması daha kolay 😁

Hani erkek çocuğu cildi güzelleştirirdi. Benim asla geçmeyen sivilcelerim var resmen. Her gün yenileri çıkıyor. Tüm yüzümde asla çıkmayan yerlerde çıkıyor bir de. Hiç bişey de süremiyorum ve evet bugün erkenden uyanıp buna canımı sıktım. Var mı böyle derdi olup derman bulabilen

Kumraladamavituna1 Kumraladamavituna1 canım benim saçlarımda beyazlar var. Aynı şekilde benimde ombreli… 4. Ay dolduktan sonra organik dip boyası yaptırdım kuaföre…iki doktora sordum ilk 3 aydan sonra organik yaptırabilirsin dediler. 8. Ay da da fotoğraf çekimi yaptıracağım için yine dip boyası yaptırmayı düşünüyorum.( ama organik olmasını özellikle söylemek gerekiyor) sen yine doktoruna sor istersen…

Kızlar sabah şeker için dahiliyede randevum vardı resmen bakmadılar. Endokrine sevk etti. Randevu iki hafta sonra. Çocuk zaten 2.5 ay sonra doğcak anasını satayım ne 2 haftası diyemedim tabi lsdklsk Ben de haftasonu özele de randevu almıştım çözemem belki diye oraya gidicem haftasonu. İnsanı zorla özele göndertiyolar.

Kızlar sabah şeker için dahiliyede randevum vardı resmen bakmadılar. Endokrine sevk etti. Randevu iki hafta sonra. Çocuk zaten 2.5 ay sonra doğcak anasını satayım ne 2 haftası diyemedim tabi lsdklsk Ben de haftasonu özele de randevu almıştım çözemem belki diye oraya gidicem haftasonu. İnsanı zorla özele göndertiyolar.
Olsun daha işin uzmanına yönlendirmişler cano pozitif düşün

Olsun daha işin uzmanına yönlendirmişler cano pozitif düşün
evet beybi aslında içime böylesi daha çok sindi ama benim burdaki devlet hastanesinde tiroid sebebi ile sürekli gittiğim bi hoca var. Adam tanıyo artık beni düşün yıllardır gidiyorum. Dedi sizin 1. düşük olduğu için riskli değerlendiriliyorsunuz. Endokrine sevk ediyorum dedi. Hem kendi gittiğim hastanede takip daha iyi olur.

evet beybi aslında içime böylesi daha çok sindi ama benim burdaki devlet hastanesinde tiroid sebebi ile sürekli gittiğim bi hoca var. Adam tanıyo artık beni düşün yıllardır gidiyorum. Dedi sizin 1. düşük olduğu için riskli değerlendiriliyorsunuz. Endokrine sevk ediyorum dedi. Hem kendi gittiğim hastanede takip daha iyi olur.
2 hafta çokmuş tabii ama olsundu artık bak geç yapmamışlar. Şeker yüklemesi değil dimi ne için gidecektin

Kızlar bugün bebiş çok hareketsiz ya genelde sabahları hareketli oluyordu biraz endişe ettim🥲sol kasık tarafımda seğirme gibi his var sadece anlam veremedim 26.haftadayız. Kahvede içtim. Uzun süredir her gün hareketliydi

Kızlar hamilelikte saç boyatan var mı? Benim 5 yıldır saçımda boya yok aşırı sıkıldım bugün ombre yaptırdım. Makale vs okumuştum ilk 3 ay ne olur ne olmaz boyatmayın ama sonrasında bilinen bir zarar yok diyor özetle, zaten diplerini de boyamadım. Bebek bi sakin şu an için evham perileri geldi ajdkssk
Ben ilk aydan itibaren boyatıyorum doktorum da boyatabilirsin dedi hamilelik başlangıcından beri 6-7 kere dip boya yaptırdım. Bir de dip boyatmamışsın hiç bir sıkıntı olmaz için rahat olsun

Kızlar bugün bebiş çok hareketsiz ya genelde sabahları hareketli oluyordu biraz endişe ettim🥲sol kasık tarafımda seğirme gibi his var sadece anlam veremedim 26.haftadayız. Kahvede içtim. Uzun süredir her gün hareketliydi
Daha sabahın 10'u anam du hele, hareketleri düzenli hissetmek için erken zaten daha. Uyanır birazdan bebo gece hareketsiz uyuduysan o uyuyamamıştır 😅

X