Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Gecelik daha kullanışlı oluyor diyor herkes. Giyip çıkarma zorluğu, pijamanın lastiğinin tam dikişlere gelmesi gibi nedenlerle elbise sabahlık daha çok tavsiye ediliyor.

Çok katılıyorum ve ayrıca grubumuza nazar değidiğini düşünüyorum😄🤭

Ben kullanıyorum. Oksapar. Her gün, göbekten.
Yok ayy pijamanın lastiginin dikişlere gelmesine imkan yokk dikişler o kadar asagıda ki cok eskiden 2000li yılların basında über züber düşük belli kot pantul modası vardı ondan bile düşük olması lazım yani oyle diyim 😂😂 sezaryan dogumumda yanıma 2 takım pijama almıştım sadece cok da rahat etmiştim. Simdi canım istiyor diye aldım geceliği🤭

Valla benimki bana ne dese beğenirsin devlette yapıvereydin doğumu neden o kadar para verdiniz hastaneye ne farkı var diye dedim biz tüp bebek yapacaktık zaten her türlü hastaneye gidecekti para şimdide ne güzel doğumu için gitsin ne bileyim diyor başka şeylere harcardınız delirdim yaww ona da karışıyor hele neye karışıyor 3 ay bittikten sonra ilişkiye girdin mi diyor niye sordun dedim bizim oğlan dayanamaz şimdi girseydin diyor te allam delirdim yaww valla ona bile karışıyor düşün😬😬
Ohaaaa en nefretlik sey yatak odasi bi geri baglasin atini ya. Biz de ilk evlendigimizde biseler demisti yok namaz kil yok soyle iliskiye gir . Cok bise dememistim yeni diye ama simdi olsa neler derim derim . 😂

Valla benimki bana ne dese beğenirsin devlette yapıvereydin doğumu neden o kadar para verdiniz hastaneye ne farkı var diye dedim biz tüp bebek yapacaktık zaten her türlü hastaneye gidecekti para şimdide ne güzel doğumu için gitsin ne bileyim diyor başka şeylere harcardınız delirdim yaww ona da karışıyor hele neye karışıyor 3 ay bittikten sonra ilişkiye girdin mi diyor niye sordun dedim bizim oğlan dayanamaz şimdi girseydin diyor te allam delirdim yaww valla ona bile karışıyor düşün😬😬
Ay yok artık yaa yani tamam karışan bir tip kaynana olur da insan böyle densiz densiz gelininin yatak odası mahremini de kurcalamaz ki ne ayıp. Her sey bitmiş de oğlunun nesine müdahele etmeye calışıyor allah yardım etsin bacım😟

ya kızlar neden hatırlamıyorum ama bizim oğlanı sünnet eden doktor prima kullanmayın demişti. biz o zamana kadar prima kullanıyorduk hem ince hem sızdırmıyor. yani ama sebebini hatırlayamıyorum hiç 😅 biz sonra sleepy ye geçtik. bezi değişmeyi unutunca taşıyor tabi. ama genel olarak ben memnundum. bezden mezun olana kadar sleepy kullandık içeriği temiz olduğu için.
Ben cocuk biraz büyüdükten sonra sleepyden hiç memnun kalmamıştım çiş yaptıkca cocuk bez asagı dogru sünüyordu resmen ve kötü bir koku oluşuyordu molfixe gecmiştim simdi bilmiyorum ne kullansam 5 sene gecti güncelde ne iyidir bakmam lazım

Benimki de bana yeni evliyken kayınpederimin yanında BU GECE Bİ ŞEYLER GİYERSİN ARTIK demişti durup dururken. İnsanın ayak parmağına kadar kıpkırmızı olması nedir onu yaşamıştım. Hadsiz densiz sürüsü bunlar ya

Ohaaaa en nefretlik sey yatak odasi bi geri baglasin atini ya. Biz de ilk evlendigimizde biseler demisti yok namaz kil yok soyle iliskiye gir . Cok bise dememistim yeni diye ama simdi olsa neler derim derim . 😂
Birkaç günlüğüne kalmaya gitmiştik onların evine sırf tartışma olmasın diye sesimi çıkarmadım ama oğlun halinden memnun sen merak etme dedim çok şey söylenir de işte tuttum kendimi birde benim senelerdir çocuğum olmadı 6 senedir durdu durdu ben hamile kalınca mutfak yaptırası tuttu gelmiş diyor bebeğede yardım edemiyoruz kusura bakmıyorsın dimi yok dedim siz halledin işinizi benim annemgil 20 binlik masraf yaptı yeri gelince o lafı söylerim ama

Valla benimki bana ne dese beğenirsin devlette yapıvereydin doğumu neden o kadar para verdiniz hastaneye ne farkı var diye dedim biz tüp bebek yapacaktık zaten her türlü hastaneye gidecekti para şimdide ne güzel doğumu için gitsin ne bileyim idiyor başka şeylere harcardınız delirdim yaww ona da karışıyor hele neye karışıyor 3 ay bittikten sonra ilişkiye girdin mi diyor niye sordun dedim bizim oğlan dayanamaz şimdi girseydin diyor te allam delirdim yaww valla ona bile karışıyor düşün😬😬
iliski konusuna girmesi cok ayip ve hadsizce bu tarz seyler esle arasinda ozeldir insanin ben cok kizardim boyle birsey dese. diger konuda hadi neyse diyebilirdim ama gerek yok sormadan mudahale edilmesine

Benimki de bana yeni evliyken kayınpederimin yanında BU GECE Bİ ŞEYLER GİYERSİN ARTIK demişti durup dururken. İnsanın ayak parmağına kadar kıpkırmızı olması nedir onu yaşamıştım. Hadsiz densiz sürüsü bunlar ya
ne ayip ya ne bicim konusmalar bunlar boyle. bunlarin ogullari kral da kizlar hizmetkar mi bunlari tatmin etmeye ugrasan. senin oglun giysin amk beni cezbedecek seyler ay valla boylr seylere cok kiziyorum hep erkegi memnun etme bakis acisi

ne ayip ya ne bicim konusmalar bunlar boyle. bunlarin ogullari kral da kizlar hizmetkar mi bunlari tatmin etmeye ugrasan. senin oglun giysin amk beni cezbedecek seyler ay valla boylr seylere cok kiziyorum hep erkegi memnun etme bakis acisi
Hepsinin içinde erkek annesi egosu var ya üzgünüm. Benimki çok eğitimli modern bir kadın bi de düşün, standart bi türk kv düşünemiyorum. Sırf kadın olduğun için bi aileyi memnun etme sorumluluğu da ekleniyor, en nefret ettiğim şey bu

sirf bunlar yuzunden ben bir turk erkegiyle hayatta evlenmem demistim yurt disina tasindim gittim turk buldum evlendim burda 🤣 Allahtan esim de ana babasi da ataerkil yapida degiller tesadufi yoksa baya catisma olurdu. hele ben kadin calismalari yuksek lisansi yapmistim tr deyken iyice bir kasik suda bogardim boyle konusanlari 🤣🤣🤣

sirf bunlar yuzunden ben bir turk erkegiyle hayatta evlenmem demistim yurt disina tasindim gittim turk buldum evlendim burda 🤣 Allahtan esim de ana babasi da ataerkil yapida degiller tesadufi yoksa baya catisma olurdu. hele ben kadin calismalari yuksek lisansi yapmistim tr deyken iyice bir kasik suda bogardim boyle konusanlari 🤣🤣🤣
Ben de normalde açık sözlü mesafeli ve net biriyim ama çirkef görünmemek yüz göz olmamak için tepkisiz kaldım, uzak durdum ama anlamıyorlar. Dediğin gibi bozacaksın aslında da işte.

Ben de normalde açık sözlü mesafeli ve net biriyim ama çirkef görünmemek yüz göz olmamak için tepkisiz kaldım, uzak durdum ama anlamıyorlar. Dediğin gibi bozacaksın aslında da işte.
ben de aslinda insan iliskilerine cok dikkat eder sozumu tartar konusurum ama tepkisiz kalirmiydim bilmem basima gelmedi, erkek odakli yasam konusunda cok hassasim sanirim bir kac laf ederdim. Kendi oglumda dikkat etmeye calisiyorum tum bu aptalca cinsiyet kaliplarina

Kızlar hamilelikte saç boyatan var mı? Benim 5 yıldır saçımda boya yok aşırı sıkıldım bugün ombre yaptırdım. Makale vs okumuştum ilk 3 ay ne olur ne olmaz boyatmayın ama sonrasında bilinen bir zarar yok diyor özetle, zaten diplerini de boyamadım. Bebek bi sakin şu an için evham perileri geldi ajdkssk

Hepsinin içinde erkek annesi egosu var ya üzgünüm. Benimki çok eğitimli modern bir kadın bi de düşün, standart bi türk kv düşünemiyorum. Sırf kadın olduğun için bi aileyi memnun etme sorumluluğu da ekleniyor, en nefret ettiğim şey bu
Kendilerine hak görüyorlar laf söylemeyi. Güya o yollardan geçince çok tecrübeli olduklarını falan sanıyorlar. Ben psikologla aştım kv nefretimi. Şimdi duymuyorum görmüyorum en önemlisi bana bişey anlattığında detay sormuyorum. Kendim de bişey anlatmıyorum. En son isim mevzusunda kaan dedim diye kan mı koycaksınız falan dedi bi saat gülme krizine girdim karşısında o kadar umrumda değil resmen söyledikleri

Kendilerine hak görüyorlar laf söylemeyi. Güya o yollardan geçince çok tecrübeli olduklarını falan sanıyorlar. Ben psikologla aştım kv nefretimi. Şimdi duymuyorum görmüyorum en önemlisi bana bişey anlattığında detay sormuyorum. Kendim de bişey anlatmıyorum. En son isim mevzusunda kaan dedim diye kan mı koycaksınız falan dedi bi saat gülme krizine girdim karşısında o kadar umrumda değil resmen söyledikleri
Valla ben de psikoloğum ama kv konusunda kendime derman olamadım, darısı başıma 😂

Valla ben de psikoloğum ama kv konusunda kendime derman olamadım, darısı başıma 😂
Ay amin diyim o zaman 😁 bana çok dik dik laf söylüyorsun diyip susmamı tembihlemişti. Ben dudaklarımı ısırıyordum bişey söylememek için başta. Şimdi bebekle ilgili çarşaf alıcam diyorum aa sen neden alıyosun ben alırım diyo. Annesi olduğum için olabilir mi acaba sjdjdjd sadece gülüyorum salak bir surat ifadesi ile 🤣

X