Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Ha ben şeyi buradan öğrenmiştim bu arada, o alınan 6 ay izin işveren onayına tabi değilmiş sen almak istiyosan alıyomuşsun. Ben hani onay vermezler falan diye düşünmüştüm çünkü ama onların kararına bağlı değilmiş. Ama hani bi bahane bulup sonrasında çıkarabiliyorlar mı çünkü artık hamile bi çalışan olmuyoruz o kısmı bilmiyorum
evet bende onu merak ediyorum . tazminat verip çıkarma hakları var mı diye

Aslında bu pijamalar lohusa pijaması diil😀 gecelik oyle sadece göğüs kısmı acılıyor emzirmek için. Önü düğmeli lohusaya uygun diye aldım valla ben de yoksa bence de lohusa seyleri cirkin 😂😂 ay o evre inş hepimizin kolay gecer bebişler akıllı uslu olurlar da sıkır sıkır giyiniriz sac baş dagınık dizi cıkmış picamalarla evde gezinmek zorunda kalmayız😅
Ahahhaaha evet ya düşünsenize şimdiki halimizden daha beter gezermişiz yağlı taranamayacak duruma gelmiş saçlar, dizi çıkmış pijamalar 😂 kusmuk lekeli tişörtler 🤣🤣

Aaaa çok mantıklı ya. Hastane tarafını hiç düşünmedim. Doğru, hastaneden mesaj geliyor mesela 26. hafta tetkikleri sağlığınız için önemlidir falan diye tam 26. haftada gönderiyorlar. 32ye yaklaşırken de çalışabilir raporu için atarlar kesin. O zaman duruma göre karar vereyim. Büyük ihtimalle ayrılırım 32de zaten.

Ayy çok saçma olmuş 😂 Neyse ki döngüm cumadan cumaya değişiyor 😂
32+0 benim cumaya denk geliyor o hafta ben pazartesiden ayrılmak istiyorum. Nasıl oluyor acaba bilen var mı ?

anakuğacağına ve kanguruya o kadar para vermedim açıkçası. Az çok aynı performans gibi geldi. Tabi alana saygım sonsuz onun yerine daha doğmadan oğluma banka hesabı açtım, aylık bes ödemesi yapıyorum ilerde nerede isterse kullansın eğitim hayatı olur başka bişey olur diye düşündüm. Öyle ya da böyle büyüyecekler Allahın inziyle hepimizinki sağlıkla inşallah büyüsünler.
size demiyorum da anakucagina verilen para neden bu kadar sorun oldu onu anlamadim 😅 hep birileri bir karsilastirma derdin de. Herkesin aldigi en dogru herkesin aldigi en guzel en kullanisli kendisine gore. Ama ben kimseye ayyy okadar az mi para verdin kesin dandiktir demedim mesela gule gule kullanin derim gecerim. Karsilastirma cabasina girmeye gerek yok diye dusunuyorum. Daha once de yazdim herkesin butcesi ve zevki kendine. Siz mesela yatirim yapmaya karar vermissiniz sizin karariniz , baskasi baska biseyi uygun gormustur o da onun kararidir ama bazen suclu gibi hissediyorum kendimi biseylere cok para verince acaba ayiplanacakmiyim diye😂 gule gule kullan desin gecsin yani insanlar ayy icimi doktum rahatladim valla daraldim yahu 😂😂😂 sizin ustunuzden yazmis oldum ama genel bir serzenis benimki.

En iyisi bu diyolar şu an, eller serbest olduğu için kolaylıkmış. İndirime girmesini bekliyodum ben de görmemiştim indirimi görsem alırdım tüh
Kiz giriyo ara ara gorursem ben de derim sana . Amazona da bak ordada bazen asiri bi indirim oluyo . Ben dun dayanamadim 1 numara prima aldim 3.5 a geliyo tanesi dursun stok derdim yok ama bi sure gider.

size demiyorum da anakucagina verilen para neden bu kadar sorun oldu onu anlamadim 😅 hep birileri bir karsilastirma derdin de. Herkesin aldigi en dogru herkesin aldigi en guzel en kullanisli kendisine gore. Ama ben kimseye ayyy okadar az mi para verdin kesin dandiktir demedim mesela gule gule kullanin derim gecerim. Karsilastirma cabasina girmeye gerek yok diye dusunuyorum. Daha once de yazdim herkesin butcesi ve zevki kendine. Siz mesela yatirim yapmaya karar vermissiniz sizin karariniz , baskasi baska biseyi uygun gormustur o da onun kararidir ama bazen suclu gibi hissediyorum kendimi biseylere cok para verince acaba ayiplanacakmiyim diye😂 gule gule kullan desin gecsin yani insanlar ayy icimi doktum rahatladim valla daraldim yahu 😂😂😂 sizin ustunuzden yazmis oldum ama genel bir serzenis benimki.
Güle güle kullan anam yarasın

Kiz giriyo ara ara gorursem ben de derim sana . Amazona da bak ordada bazen asiri bi indirim oluyo . Ben dun dayanamadim 1 numara prima aldim 3.5 a geliyo tanesi dursun stok derdim yok ama bi sure gider.
Ben de alcam bez ya 1 tane de olsa. Ama markasına hala karar veremedim, bi arkadaşım sleepy önerdi, o nasıldı araştırmış mıydın

Ben de başta muadillerden almak istiyordum ama düşük yıldızlı yorumları okudukça hemen vazgeçtim. Çevremde bir çok arkadaşım babaybjörn kullandı her gittikleri yere de götürdü, hepsi aşırı memnundu. Evet bence de pahalı ama sonrasında çok az bir zararına herkes 2.el koyup satıyor. En kötü kullanır satarım diye düşünüyorum.

Ben de alcam bez ya 1 tane de olsa. Ama markasına hala karar veremedim, bi arkadaşım sleepy önerdi, o nasıldı araştırmış mıydın
Ya sleepy iyi diyen de var sizdiriyo diyen de cok var veletlerin nasil totolari varsa 😂 sleepy bio genelde oneriyolar. Bi de molfix oneriyolar bi pakette oyle almistim daha almam heralde deneyip bi bakiyim de artik kismet🙂

Ya sleepy iyi diyen de var sizdiriyo diyen de cok var veletlerin nasil totolari varsa 😂 sleepy bio genelde oneriyolar. Bi de molfix oneriyolar bi pakette oyle almistim daha almam heralde deneyip bi bakiyim de artik kismet🙂
Olmadı ilk bezini Prima aliyim uğur getirir kfkgk erko beboların bezin ön tarafı daha çok doluyomuş kız beboların arka tarafı diye duydum ne kadar doğru bilemem, belki o açıdan da bakmak lazım bezlere

Ben de katılıyorum ya sana. Aynı seti alalı aylar oldu, aynı yorumlar gelecek diye paylaşmak bile istemedim. Kadın geçen gün bin liraya kundak aldı diye tepki gösterildi çok komik neyin ispatı anlamadım. Babybjörn almıyorum ama bunu yapıyorum gibi, dediğin gibi güle güle kullan demek çok mu zor. Birisi muadilini alınca “neden muadilini aldın iyisi varken” demek ne kadar garipse bu da o kadar garip. Herkes bilir ne alıp ne almayacağını çocuğuna. Aldığını paylaşmaya çekiniyorsun yav

Ben de katılıyorum ya sana. Aynı seti alalı aylar oldu, aynı yorumlar gelecek diye paylaşmak bile istemedim. Kadın geçen gün bin liraya kundak aldı diye tepki gösterildi çok komik neyin ispatı anlamadım. Babybjörn almıyorum ama bunu yapıyorum gibi, dediğin gibi güle güle kullan demek çok mu zor. Birisi muadilini alınca “neden muadilini aldın iyisi varken” demek ne kadar garipse bu da o kadar garip. Herkes bilir ne alıp ne almayacağını çocuğuna. Aldığını paylaşmaya çekiniyorsun yav
Ne set aldın da paylaşmadın bizimle :KK43:

X