Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Kayınvalidemle de bunun tartışmasını yapıyoruz, sen daha bişi alma diyo kadın diyorum alcam. Geçen balkonda alcan almıcan tartışmasına girdik dnfmfm dedim benim de ilk bebem heves ediyorum alcam yav. 2 tane oluverir en kötü sen de alırsan ölüm yok ya ucunda
Yaa kv ler kapatilsin mumkunse yahu sanane kadin 😂 parasini ben veriyorum hevesim var alicam . Ayy deme ona bisey al sen . He he de arkadan yap istedigini😂 aaa farkinda olmadan almisim haha

Sen de o kadar haklısın ki 🩷 az kullansın napayım, adam ayda 5 cm atıyor diye üstünde büyük büyük şeyler mi olsun mesela, benim hiç mi göz zevkim yok? 6 ay kullansın her şeyi uzun kullanacak diye de bir şey yok, o kaosta beni 2 ay rahat ettirecek her şey canımdır ciğerimdir. 10 dk duş alabileceksem o aldığım “pahalı eşya” ile benim için yeterli. Tamamen heves kaçırmak işte, sen alma?
Aynen öyle. Bu arada mesela biz 8 kuzeniz. En büyüğüyle aramda 16 yaş var. En küçükleri benim: en büyüğünün kullandığı bazı kıyafetleri eşyaları vs ben bile giymişim. Temiz kullanıldıktan sonra ömürlük bir çok bebek eşyası benim için. Şimdi onların bebişleri oldu onların eşyalarını da benim bebişim kullanacak. Benimkinden sonra doğanlar da benimkileri de kullanacak derken benim için her şey en az 10 yıl kullanılacağı için ucuz geliyor. Bu arada bu duruma da olumsuz yorum yapan çok insan var. Neymiş bebeğime kimsenin eskisini giydirmeymiş.. sen giydirme ablacım 😂 eski olan herhangi bir şeyi kimse kimseye vermiyor zaten.

Ah bu konuda çok dertliyim çok acıyan yerime parmak bastın 😂😂😂

Evet kasım semineri haftası pazartesi günü tam 36 oluyorum. O haftaya kadar götürebilirsem çok iyi olacak. Şu an konularımı hızlıca anlatma peşindeyim belki son bir iki haftayı raporla kapatırım ağırlaşırsam çocuklar konulardan eksik kalmasın. Benim de bütün derslerim 3.katta ve asla hızlı hareket edemiyorum şu an bile. İnene kadar tenefüsün yarısı gidiyor. Araç yok yürümece gidiyorum ve hava halen sıcak Antepte, sınıflar en az 30derece aşırı havasız, ter içinde kalıyorum sürekli🤦‍♀️ Allah yardımcısı olsun valla herkesin işimiz zor 🙇‍♀️❤️
yaa çok zor gerçekten. burası bi tık serinledi en azından. umarım süreci en rahat şekilde atlatırız 🌹

Yaa kv ler kapatilsin mumkunse yahu sanane kadin 😂 parasini ben veriyorum hevesim var alicam . Ayy deme ona bisey al sen . He he de arkadan yap istedigini😂 aaa farkinda olmadan almisim haha
Ben en son eşime dedim ki biberonu iş arkadaşım aldı de. Ben de şunu arkadaşım aldı derim. Kime ne ya biz aldık deriz dedi adam benden cesur çıktı dnfkfn

ya kızlar neden hatırlamıyorum ama bizim oğlanı sünnet eden doktor prima kullanmayın demişti. biz o zamana kadar prima kullanıyorduk hem ince hem sızdırmıyor. yani ama sebebini hatırlayamıyorum hiç 😅 biz sonra sleepy ye geçtik. bezi değişmeyi unutunca taşıyor tabi. ama genel olarak ben memnundum. bezden mezun olana kadar sleepy kullandık içeriği temiz olduğu için.

Kizlar gecen gun konustugumuz cinsel birlesme sirasindaki agriyla alakali kitapta soyle birsey okudum .

Eklentiler

• IMG_8574.jpeg
    IMG_8574.jpeg
    172,6 KB · Görüntüleme: 46
Ben bu puset örtüsünü aldım. Aralık Ocak şubat kullanırız havalar soğukken 2 katlı iyi olur diye düşündüm. Kumaşı yumuşacık kalınlığı bence ideal. İç kısmındaki minderi de çok güzel, ama pusetin içine hiçbir şey koymayın diyenler olmuştu diye hatırlıyorum. Sanki bebeme batarmış gibi hissettim ben dayanamadım aldım 😬

Eklentiler

• IMG_4020.jpeg
    IMG_4020.jpeg
    91,9 KB · Görüntüleme: 49
Yok canım ben almayı düşünmüyorum şimdilik ama bakalım zaman ne gösterecek, dediğin gibi ben evdeyim saatlerimi vs ayarlamayı talep ederim duruma göre. K kzkzkzkz avukattı ben onu etiketleyeyim buralardaysa döner İnşallah
otuzaazkala otuzaazkala ücretsiz izne işveren kabul etmek zorunda sadece oradaki önemli ayrıntı yazılı başvuru yapmak gerekiyor ki sonrasında ispat zorlaşmasın

ya kızlar neden hatırlamıyorum ama bizim oğlanı sünnet eden doktor prima kullanmayın demişti. biz o zamana kadar prima kullanıyorduk hem ince hem sızdırmıyor. yani ama sebebini hatırlayamıyorum hiç 😅 biz sonra sleepy ye geçtik. bezi değişmeyi unutunca taşıyor tabi. ama genel olarak ben memnundum. bezden mezun olana kadar sleepy kullandık içeriği temiz olduğu için.
Az aldim zaten yaaa acaba neden oyle demisti . Merak ettim simdi

Ben bu puset örtüsünü aldım. Aralık Ocak şubat kullanırız havalar soğukken 2 katlı iyi olur diye düşündüm. Kumaşı yumuşacık kalınlığı bence ideal. İç kısmındaki minderi de çok güzel, ama pusetin içine hiçbir şey koymayın diyenler olmuştu diye hatırlıyorum. Sanki bebeme batarmış gibi hissettim ben dayanamadım aldım 😬
Ya denersin baktin bebis rahatsiz oluyo cikartirsin minderi.

otuzaazkala otuzaazkala ücretsiz izne işveren kabul etmek zorunda sadece oradaki önemli ayrıntı yazılı başvuru yapmak gerekiyor ki sonrasında ispat zorlaşmasın
Ben isten cikmayi dusunuyorum ama 4 ay ucretli iznimi de kullanmak istiyorum insallah skinti cikarmazlar cunku tazminatimi da almak istiyorum. Asgariden yatirdiklari icin mecbur tazminat veriyolar . Valla dava ederim😂

Sen kv ne kiyamiyosun farkli bir askiniz var sizin . Ne seninle ne sensiz hesabi 😂😂
Ya dkfkfkf kadının niyetinin kötü olmadığını biliyorum ya ondan şeedemiyorum. Ne küçük oğluşuna kıyabiliyor, ben de hani bi annem var falan ne de bana kıyabiliyor. Elinden gelse çocuğu da o doğururdu benim yerime kdkgkg ondan didişmek istemiyorum ama çucime aldığım biberona da yalan söylemeyeyim yavvv

X