Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Benim doktorum da her şeye normal diyenlerden. Bir de kuzu diye hitap ediyor. 50li yaşlarda erkek doktor 😂
-Hocam ben bayılmışım, acile gittik kansızlık çıktı
+normal kuzu, demir hapını iki tane al
-Hocam geceleri sırtım çok ağrıyor yatamaz oldum
+normal kuzu, bebek büyüyor.
-Hocam cildimde yaralar lekeler olmaya başladı
+normal yavrum cildin incelmiştir
😂😂
Doğuma yakın şöyle bir diyalog geçebilir
-Hocam sizce nasıl doğum yapmalıyım?
+normal kuzu 🤣🤣🤣
Ben dün ilacı attım kullaniyim mi diye. Bana şey dedi, doktor emzirdiğini bilerek verdiyse kullan.

What? Sjfjfj

Normalde s giyiyorum m alsam olur mu acaba kafam orda aslinda beden ne almak lazm
Gebelik öncesi s giyiyodum. Su an 165 64 kg oldum 10 kg aldım. M aldım tam oldu. Doguma kadar 6-7 kilo daha alsam bile onlar da dogumda gider diye düşündüm. Su anki halime döndüğümü varsayarak simdi olacak bedeni almış oldum yani😊 ama l bile alsam olabilirdi de kilo verince evde üstümde foşur fuşur olmasın istedim

geçenki suwen babane geceliğini geri verip lcw’den şunları aldım kızlar. :KK70:
alt üst takımları da trendyolmilladan alırım dedim.
IMG_8122.png
IMG_8123.png
IMG_8124.png

Ya bana mı çok çirkin geliyorlar yoksa zaten çok çirkin de mecburiyetten mi alıyoruz 😂 Bu modeller için demiyorum genel olarak lohusa şeylerinin hepsi çirkin. Lohusalık kavramı da çok kötü. Lohusa kadınlar da perişan zaten 😂 Of benim o evreyi de tek tuşla atlayasım var, kilolarımı verip şıkır şıkır giyinip saçlarımı falan boyatıp kestirip toparlamışım o kısma geçmek istiyorum ben 😂😂
Aslında bu pijamalar lohusa pijaması diil😀 gecelik oyle sadece göğüs kısmı acılıyor emzirmek için. Önü düğmeli lohusaya uygun diye aldım valla ben de yoksa bence de lohusa seyleri cirkin 😂😂 ay o evre inş hepimizin kolay gecer bebişler akıllı uslu olurlar da sıkır sıkır giyiniriz sac baş dagınık dizi cıkmış picamalarla evde gezinmek zorunda kalmayız😅

anakuğacağına ve kanguruya o kadar para vermedim açıkçası. Az çok aynı performans gibi geldi. Tabi alana saygım sonsuz onun yerine daha doğmadan oğluma banka hesabı açtım, aylık bes ödemesi yapıyorum ilerde nerede isterse kullansın eğitim hayatı olur başka bişey olur diye düşündüm. Öyle ya da böyle büyüyecekler Allahın inziyle hepimizinki sağlıkla inşallah büyüsünler.

BEBEBAO P1 Giyilebilir Elektrikli GöÄüs Pompası Ve Süt Pompası 240ml Otomatik (TÃRKÄ°YE GARANTÄ°LÄ°) Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Şu göğüs pompasından alan var mı? Bugün trendyolda flash indirime girdi bi ara 1280 e falan düştü. Nasıl acaba
Karşımda bir arkadaş kullanırken muhakkak almamı söyledi. Sessiz de çalışıyordu sohbet ederken fark etmedik bile sesini. Ama şöyle bişey var ilk başta çekimi az geliyor bunların eğer ihtiyacınız olcaksa hastaneden kiralanıyor. Aklınızda olsun

Yaa niye öyle ki benim doktorum hep çözüm yoluna gidiyor. Dayanamadığın yerde söyle yaparız bir şeyler demişti. Her gün yansa midem öyle senin gibi söylerdim ve bir çözüm yolu bulurdu muhakkak. Tamam kanama önemli de senin ruh sağlığında önemli yani bütün yaşam standardını düşürüyor mide yanması az şey değil ki 🙇‍♀️
çocuğa bir zarar gelmedikçe benim ne halde olduğumun pek önemi yok galiba canım :))) doktor bende böyle bir izlenim bıraktı. :)

Çilek mobilyada uygundu zaten hep bebek için tasarlanmış orda ben iki kapılı aldım 115x200 metre şeklinde hatta dedim almışken yanına takımı olan şifonyeride alayım ilerde illaki lazım olacak bir şey eşyası çoğaldıkça 5 yıl garantili aynı zamanda peşin fiyatına 5 taksit yapıyor bakmak istersen
linki varsa bana da atar mısın canım bi bakayım ben de. gidemedim daha çileğe oraya da gidicem

Ben de 18 ekimden sonra almak zorundaymışım 🥹 Dün iş yerindeki arkadaşlar da küçük bir aydınlanma yaşadılar gideceğime dair. Herkes bir hüzünlendi 😂 Ama ben büyük ihtimalle almayacağım, izne ayrılacağım artık.
Çalışma saatleri çok fazla, evle iş yeri arası çok uzak, havalar soğuyacak, yeni kıyafetler almak zorundayım bunlar olmaz bir aya kadar artık. En iyisi geri geri kaçmak 😂 Sadece o ayı tamamlamayı bir düşünmüyor değilim. 2 haftalığına alabiliyor muyuz çalışabilir raporunu? 2 hafta daha çalışabilir sonra çalışamaz gibi bir şey 😂😂
Oluyormuş okuduklarıma göre bende aynısını yapacağım😄

X