Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Ben dün ilacı attım kullaniyim mi diye. Bana şey dedi, doktor emzirdiğini bilerek verdiyse kullan.

What? Sjfjfj

Normalde s giyiyorum m alsam olur mu acaba kafam orda aslinda beden ne almak lazm
Gebelik öncesi s giyiyodum. Su an 165 64 kg oldum 10 kg aldım. M aldım tam oldu. Doguma kadar 6-7 kilo daha alsam bile onlar da dogumda gider diye düşündüm. Su anki halime döndüğümü varsayarak simdi olacak bedeni almış oldum yani ama l bile alsam olabilirdi de kilo verince evde üstümde foşur fuşur olmasın istedim

Aslında bu pijamalar lohusa pijaması diil gecelik oyle sadece göğüs kısmı acılıyor emzirmek için. Önü düğmeli lohusaya uygun diye aldım valla ben de yoksa bence de lohusa seyleri cirkin ay o evre inş hepimizin kolay gecer bebişler akıllı uslu olurlar da sıkır sıkır giyiniriz sac baş dagınık dizi cıkmış picamalarla evde gezinmek zorunda kalmayız

anakuğacağına ve kanguruya o kadar para vermedim açıkçası. Az çok aynı performans gibi geldi. Tabi alana saygım sonsuz onun yerine daha doğmadan oğluma banka hesabı açtım, aylık bes ödemesi yapıyorum ilerde nerede isterse kullansın eğitim hayatı olur başka bişey olur diye düşündüm. Öyle ya da böyle büyüyecekler Allahın inziyle hepimizinki sağlıkla inşallah büyüsünler.

Karşımda bir arkadaş kullanırken muhakkak almamı söyledi. Sessiz de çalışıyordu sohbet ederken fark etmedik bile sesini. Ama şöyle bişey var ilk başta çekimi az geliyor bunların eğer ihtiyacınız olcaksa hastaneden kiralanıyor. Aklınızda olsun

çocuğa bir zarar gelmedikçe benim ne halde olduğumun pek önemi yok galiba canım :))) doktor bende böyle bir izlenim bıraktı. :)

linki varsa bana da atar mısın canım bi bakayım ben de. gidemedim daha çileğe oraya da gidicem

Oluyormuş okuduklarıma göre bende aynısını yapacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…