Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Ay çok mantıklı çok teşekkürler

Kızlar Hepsiburada ve trendyol indirimleri başlamış neler aldınız almak istiyorsunuz fikir alışverişi yapalım

İnşallah benim de niyetim o yönde. Daha doğrusu 9. hafta da ara tatile denk geliyor seminer yormaz ona da gider öyle ayrılırım diyorum. Doğumdan sonra kullanılacak 1 hafta daha kıymetli çünkü

İnşallah benim de niyetim o yönde. Daha doğrusu 9. hafta da ara tatile denk geliyor seminer yormaz ona da gider öyle ayrılırım diyorum. Doğumdan sonra kullanılacak 1 hafta daha kıymetli çünkü
Benim 36.haftama denk geliyor seminerler. Aynı şekilde yormaz ona da gidip öyle ayrılırım diye düşünüyorum. Ama zaman ne gösterir bilemiyorum hayırlısı olsun hakkımızda Evet ben de sonrasında ücretsiz ayrılamak istemiyorum çünkü sözleşmelilik süremi uzatıyor. Mart-nisan geri başlayacağım artık

Ay çok mantıklı çok teşekkürler
Ponped aldım ben trendyoldan tüm boylardan aldım hatta durumuma göre kullanıyorum. Sonrasında da regl bitişinde ya da evdeyken falan kullanırım diye düşündüm. Regl başlangıcında beni kurtarmaz gibi kayar eder sıkıntı da kanaması az olanı kurtarır. Zaten aşırı rahatsızım o hazır pedlerden de el mecbur kullanıyoruz günlük hayatta.

Rapor uzatıyor mu? Ben kızımda raporla kapatmıştım dönemi. Ama 3 hafta gec ayrılmıştım. Bu sefer belki 1-2 aylik ücretsiz izin alırım raporda zorlanırsam

Kızlar Hepsiburada ve trendyol indirimleri başlamış neler aldınız almak istiyorsunuz fikir alışverişi yapalım
Benim trendyol listem bu zamana kadar aldıklarım hepsini tabi burdan almadım ama neler aldığımı görmek için hepsini ekledim özellikle beşik baya indirime girdi 200 lirada kupon verdi miss oldu bana 4 aydır takip ediyordum kanguru baya indirime girmiş ben 700 e almıştım hepsiburadadan bazı şeyler indirime girmiş bazı şeylerde de fiyat yükselmiş aslında baktığımda indirim dedikleri çoğunda 50 ya da 70 lira civarında indirim aşırı indirim göremedim https://ty.gl/2rpj51oagc9dj

İlk pilates + yoga dersini tamamladık. Neredeyse hiç esnekliğim kalmamış onu fark ettim, üzücü

İlk pilates + yoga dersini tamamladık. Neredeyse hiç esnekliğim kalmamış onu fark ettim, üzücü
Canısı pilatesin artısı ne olacakmış şu dönemde? Ben de hani bel ağrıma iyi gelir tekrar başliyim dedim de bi yerde hamilelikte karın kası güçlendirilemeyeceği yazıyodu, bel ağrısına iyi gelir mi acaba o halde de

Ben de en çok sırt ağrılarım için istedim bir de esnekliği artırıp doğuma kadar, normal doğumu kolaylaştırması açısından. Valla beline iyi gelir mi bence genel olarak her yerine iyi gelir. Zaten her hareketi birkaç alternatifle gösteriyor. Bunu sırt üstü yapamayan oturarak şu şekilde yapsın, desteksiz yapamayan arkasına pilates topu alsın. 36 haftadan ileride olanlar şimdi göstereceğim hareketi yapmasın falan filan öyle geçti ilk ders. Ben yararı olacağını düşünüyorum canım sen de masa başı çalışıyorsun benim gibi akşama kadar bilgisayar başında kaskatı oluyor bizim vücudumuz

Maalesef yapiyor yogurtta mideyi eksitiyo bi de benim yaptigim bugun eksimis birazcik bi guzel yedim onu
Üfff hem de ne ekşitmek ya gözüm sulanıyor mide yanmasından yoğurt ayran tükettiğim zamanlar. Bana doktorum evde peynir, yoğurt vs yapma pastörize olmayan hiçbir şey tüketme dedi ya. Biz de yapıyorduk bir ara ne güzel

Ben de sordum asil senin yapmam lazim o faydali dedi. Bu doktorlar neyin kafasinda yahu

Ya normalde aşırı fayda görmüştüm, benim her yerime kramp girer yani duş alırken insanın omzuna kramp girer mi o kadar hareketsizdim ki giriyordu. Sonra düzelmişti pilatese gidince ama şimdi acaba fayda sağlamaz mı dedimdi karnı güçlendiremeyeceğimiz için bi bakayım ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…