Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Rapor uzatıyor mu? Ben kızımda raporla kapatmıştım dönemi. Ama 3 hafta gec ayrılmıştım. Bu sefer belki 1-2 aylik ücretsiz izin alırım raporda zorlanırsam
Ücretsiz uzatıyor o kesin de rapor kısmını tam bilemiyorum ya sanırım 40 gün rapor hakkımız var o uzatmıyor diye biliyorum. Ama bu heyet raporları vs oluyor uzun süreli 3 aylık falan o uzatıyor sanırım. Ben ihtiyaç olmadan onu almayı pek etik bulmuyorum kişi gerçekten zorda değilse yani. Bir de sözleşmeli süresi değil sadece sorunum eş durumu yapmak istiyorum iki sene sonra onu engeller diye korkuyorum açıkcası. Onu tam bir öğrenmem lazım.

Ben kas ağrımın olacağını anladığım zaman alıyorum sayılır mı
bakiyorumda hamilelikte gunluk ihtiyac 400 mg civari yaziyor benim hamilelik vitamininde 150 mg var gerisini de yiyerek almiyorum sanirim ki huzursuz bacak sendromu olusmustu. magnezyum kullaninca gecti simdi dusunuyorum her gun mu alsam arada mi diye. ya burda doktor olayi da bir degisik dogum hastanesine bir dahaki randevumda anca gidicem, aile hekimime sorabilirim o da en son aradigimda doluydu rendevu bile alamadim

Bizde sanki ağrım krampım var demiyosa vermiyolar doktorlar ya, ben cuma gidicem unutmazsam sorayım

denk gelen kasım semineri mi acaba? ben de 37ye kadar çalışmak istiyorum ama dayanabilir miyim bilmiyorum. sürekli merdiven inip çıkıyorum okulda.

Öksürmekten kalçama ağrı girdi, nasıl mümkün böyle bişi bilmiyorum ama baya kalçam ağrıyor hayret bişi yav

Kizlar carters da hepsi burada indirimi var aslinda fena degil sanki .

Carter's Erkek Bebek Uzun Kollu Body Set 4'lü Paket
Ya ben küçük badileri uzun kollu almışım. Tulum altına kısa kollu giydiriliyor dedi annem hep. Ben de 0-3leri küçükken havalar tam soğuk 2 kat olur diye uzun kollu aldıydım. Yorum olarak böyle belirteyim dedim. Carters bedenleri genelde bi tık büyük oluyor yurtdışı markası olduğu için. 0-3 olanı rahat rahat kullanacak gibi hissediyorum. Gerçi bende aynı ay olanlarda bile boyları değişti modellere göre inşallah olur hepsi

Ben de önceden gittiğim fizyoterapist birisine başlayacağım. Doktor bana haftada 1 yapabilirsin önceden yaptığın için dedi ama bana az geldi. Ben evde ufak ufak yapıyordum onlar gerçek pilates sayılmaz mı acaba

Ben de sordum asil senin yapmam lazim o faydali dedi. Bu doktorlar neyin kafasinda yahu
Ya Brusella toxoplasma falan riski var. Güvenlik testlerini yapamazsınız evde. Yeterince kaynatılmazsa dirençli bakteriler olabilir. Gebelikte çok gereksiz bir risk falan neler söyledi neler. Üstüne yazın eşimde de şu testis tümörü çıktı ya sebebini araştırırken Brusella’dan şüphelendiler. Sordular çiğ ete dokundun mu çiğ süt içtin mi köy yoğurdu köy peyniri falan tükettin mi kendin de yapmış olsan. Eşim de dedi ki evet, çiğ süt içmedim ama geri kalan hepsini yapmışımdır dedi. Bundan sonra asla yapma dedi doktor da. Sadece fermente şeyler tüketiyorsun artık falan dedi. Yani aynı dönemde tevafuk olunca bu iki olay bizim bi gözümüz korkmadı değil

Yoo neden sayılmasın sayılır tabi. Belli bir disiplin içerisinde yapıyorsan gayet de pilates sayılır yani :) biz de şimdilik haftalık 2 gün ile başladık ama kayıtları gönderiyor hoca. Vücut alışınca 3e 4e falan çıkarmayı düşünüyorum. Doğum izninde de her gün yapmak gibi planım var inşallah. Bence hareketin çokluğu hem doğuma hem de doğum sonrası toparlanma sürecine çok katkı sağlar

Her gün almalısın canım dozu yeterli gelmiyor demek ki 150 mg olanın. Doktorum bana hem multivitamin hem de magnezyumu aynı anda alabilirsin fazlasının zararı olmaz sana bile dedi.

Ya ben ne zaman sormustum ama max 2 ay olmustur oncesinde hep pastorize yedim korkudan bl de tup bebek fln diye . Sonra en son sordugumda da kendin yaparsan daha faydali dedi amz senin doktorun soyledikleri de mantikli pof

Ya ben ne zaman sormustum ama max 2 ay olmustur oncesinde hep pastorize yedim korkudan bl de tup bebek fln diye . Sonra en son sordugumda da kendin yaparsan daha faydali dedi amz senin doktorun soyledikleri de mantikli pof
Activiayla kendin mayalayıp yapabilirsin canım market yoğurdundan çok daha faydalıymış. Günlük pastörize sütle mayalıyordum ben tadı da çok güzel oluyordu, yapayım bari saldım iyice şu beslenme işini pof

uykusuzluk alnima yazilmis galiba onceden huzursuz bacak sendromu uyutmazdi magnezyumla o gecti simdi de hafif karin agrilari ve koca gobegim uyutmuyor yarin da tek basima trafikte arac kullanip ise gidicem 1 saate yakin surer yol dur kalk derken, tum yaz gitmedim evden calistim cogunlukla diye sesimi cok cikarmadim biraz tedirgin oluyorum artik tek basima surus yapmaktan uzun yolda. gebelik ilerledikce zor olacagini soyleyecegim yarin

O dönemler çok tutkulu heyecanlı oluyor ya bizde karda kışta yürürdük 10 dk buluşurduk bazenduygulandım o zamanları özledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…