Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Ya kızlar çok afedersiniz ama ben her hapşırıkta altıma kaçırır hale geldim. Hamilelikten sonra da hapşırık aldı başını gidiyor. Ne yapacağım ay ağlamak istiyorum
Ben günde 6 sefer pijama değiştiğimi bilirim bende Bayadır var kaçırma durumu bir buçuk ay kadar hemen hemen devamlı şekil de, artık bazen farketmeden oluyor normali de tutamıyorum bi damla olsa bile tutarsam bırakıyor kendini çalışanlar için zor ama mümkün olduğunca anında değişin asla bırakmayın hemen enfeksiyon oluyor ben bi iki kere çamaşırımı ıslak bıraktım ( taharet alırken ıslanıyor) onda bile hemen enfeksiyon hissediyorum max 5 dakika ıslak bırakıyorum hemen çıkarıyorum kıyafet yetişmiyor

Sormaaaaa öf. İdrarı geçirdik bi de bu çıktı. Cuma da idrar verecektim orada varsa bunla temizlenmiş olur bari tek umudum o
Aslında bi dört beş sefer tavuk suyu içsen belki iyi gelir geçerdi gribin her vucüt bir değil tabi ama direkt doktora gidersen direkt verir o antibiyotiği zaten ben gripken gitmedim bu tavuk çorbası ile toparlandım tabi çok ciddi ileri seviye değildi öyle böyle geçti en son işte kuru öksürük kaldı mecbur gittim ilaç kullandım

Crp maksimum 5 olması gerekirken 55 çıktı anam. Tavuk suyu enfeksiyona keşke iyi gelse

Crp maksimum 5 olması gerekirken 55 çıktı anam. Tavuk suyu enfeksiyona keşke iyi gelse
Evet senin ki ilerlemiş yüksek çıkmış oda bebeğe zarar benim ki 8 felan çıkmıştı sanırım o kadar yüksek değildi ben tavuk suyuna soğan sarımsak atıyordum o biraz iyi geliyor enfeksiyona doğal antibiyotik

Daha 1 ay oldu bırakalı ama 22 haftaya kadar içtim zaten Aslında her gün bu kadar bulanmaz da bugün karıştırdım galiba biraz yedikleriml

Yediklerimiz çok etkiliyor. Gebeliğin başından beri yiyemediğim hatta bakamadığım şeyler var benim. Hala yesem sonuçları kötü olur. Bir de bebişler büyüdükçe mideye baskı yapıyor. O da çok etkiliyor beni

Evet
Eşin haklı aslında farklı doktorlara da gitmek de iyi değil bir yerde kafa karışıklığı yaratıp yoruyor insanı. İnşallah olumlu ilerler canım hepimizin süreci, senden de iyi haberler alırız

Benim de öyle ya. Bir de tam tersine başlarda ilaç gibi gelip şimdi berbat hissettirenler. Mesela domates, yoğurt, ayran, bulgur pilavı. Bunları sonsuz yiyebiliyordum şimdi tek kusturan şeyler bunlar

Leydiyz ben ilaçları sabah almıştım yeni açtım, serum fizyolojik denen mereti doktor 500'lük yazmış baya serum gibi vermişler. Nasıl kullancam ki ben bunu

Benim de öyle ya. Bir de tam tersine başlarda ilaç gibi gelip şimdi berbat hissettirenler. Mesela domates, yoğurt, ayran, bulgur pilavı. Bunları sonsuz yiyebiliyordum şimdi tek kusturan şeyler bunlar
Benimde yumurta, menemen, bulgur pilavı, tarhana çorbası. Bunların konusu bile geçsin istemiyorum

Beşiğide aldım hastane çıkışınıda oh bir rahatlama daha geldi ama hala eksik var galiba o eksikler ömür boyu olacak

Ayrıca bugün uzun bir aradan sonra ders başı yapan ogretmenlerime de kolaylıklar diliyorum ders saatim azdı ama ses gürültü kalabalık beni bi' tık yordu.
Teşekkür ediyoruz Benim haftalık 20 saat ama 7 saati bugündü. Bütün derslerim de 3.katta in çık yordu beni de bu haftayı saymazsam izne çıkmama 8 hafta kaldı diye avutuyorum kendimi. 36.haftaya kadar çalışmak istiyorum, inşallah sağlığım el verir

Ya kızlar çok afedersiniz ama ben her hapşırıkta altıma kaçırır hale geldim. Hamilelikten sonra da hapşırık aldı başını gidiyor. Ne yapacağım ay ağlamak istiyorum
Bende idrar kaçırma çok ender az miktarda oluyor ama akıntılarım çok. Onun için bambu kumaş pedlerden aldım yıkanıyor, günlük pedden daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Günlük ped daha pratik ama fazlaca enfeksiyon geçirdiğim için günlük ped çok riskli bana. E ıslak kalması da sorun evde olsam sürekli çamaşır değişiyordum ama okulda olmuyor haliyle. Benim işimi aşırı gördü ya evde de kullanıyorum artık. Hiç ıslak bırakmıyorum. Tavsiye ederim herkese

Aaa bulgur pilavı olabiliyor yani Benim hepsini canım istiyor aslında saydığım şeylerin ama perişanlık yani devamı
Bulgur çok şişiriyor ya ondan da rahatsız ediyor diye düşünüyorum. Yok benim canım hiç istemiyor konusu bile geçmesin mümkünse. Gözümün önüne bile getirmeyeyim

Bende gördüm bugün kıvırcık saçlı bir kız koyu saçlı beyaz tenli yüzünü net şekilde gördüm bence çıkacaktır beynim bu kadar uyduramaz o kadar yaratıcı değilim
Ayyy inşallah o gördüğüm bebek benim bebeğimdir o zaman inşallah
benim de defalarca kıyafet değiştirdiğim oluyor malesef. Çözümü yok anlaşılan hepimiz çişliyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…