Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Ayyy tüh eklettim ya dürüme, neyse sileriz peçeteyle djfnf

Ya sıkıntısı beklemesiymiş, bence bişi olmaz 😅

Az önce uygulamaya baktım ne var bu haftamda diye. İdrar kaçırabilirsiniz diyordu tam üstüne geldi 😅
Aslında tarım bakanlığı toplattı onları kullanımları yasak ama yine de bilemiyorum ne kadar kaliteli şeyler kullanıyorlardır

Aslında tarım bakanlığı toplattı onları kullanımları yasak ama yine de bilemiyorum ne kadar kaliteli şeyler kullanıyorlardır
Öldürür mü öldürmez hasta olduğum için böyle bakıcam bugün her şeye fkgkg sabah 63.1 kg çıktım tartıda ya vermişim hastalıktan yemiyem mi bi çiğköfte hanım hağğnımmmm

Öldürür mü öldürmez hasta olduğum için böyle bakıcam bugün her şeye fkgkg sabah 63.1 kg çıktım tartıda ya vermişim hastalıktan yemiyem mi bi çiğköfte hanım hağğnımmmm
Yok öldürmez aksine tatmin eder öyle tatlar 😂 Benim de canım istiyor bir süredir ya ama bizim eve sipariş gelmiyor 🥲 Bir ara uğrayayım da alayım bari 😂 Kız o ne benim başlangıç kilom 😂 İshal olduğum günler ben de vermiştim de toparladım geri 68.4 geldim ben de sabah 😂

Bende de var kaçırma🥴🥴 geçen sabah hem kusup hem kaçırdım çok kötüydü 😔😔
Ya Ahahhaha ben ilk zamanlar klozetin başında öğürürken bazılarında hep kaçırıyordum artık nasıl bir kasıyorsam kasları 😂 Bugün de kusmam an meselesi ya saatlerdir aşırı bulanıyor midem. Prilam mı içsem diye düşünmedim değil. Belki derin de uyuturdu dinlenirdim uykularım bölük pörçük 🥲🥲

Ya Ahahhaha ben ilk zamanlar klozetin başında öğürürken bazılarında hep kaçırıyordum artık nasıl bir kasıyorsam kasları 😂 Bugün de kusmam an meselesi ya saatlerdir aşırı bulanıyor midem. Prilam mı içsem diye düşünmedim değil. Belki derin de uyuturdu dinlenirdim uykularım bölük pörçük 🥲🥲
O bulantıyı çekmektense ben yerinde olsam içerdim. İlk gebeliğimde çok içtim bulantı haplarından. Bunda daha iyiyim sadece sabahları oluyor doktor da o kadar da nazar boncuğu olsun diyor 😄😄

O bulantıyı çekmektense ben yerinde olsam içerdim. İlk gebeliğimde çok içtim bulantı haplarından. Bunda daha iyiyim sadece sabahları oluyor doktor da o kadar da nazar boncuğu olsun diyor 😄😄
Daha 1 ay oldu bırakalı ama 😂 22 haftaya kadar içtim zaten 🥲 Aslında her gün bu kadar bulanmaz da bugün karıştırdım galiba biraz yediklerimle 🥹

Bana sormayın, geçen şöyle bi konuşma geçti aramızda fkfmf
Screenshot_2024-09-09-20-08-33-93_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg

Ya benim cok sacma oluyor tuvaletimi yaparken ogurmeem geliyo kusiyim ama nereye cabuk cabuk isimi bitirip bu sefer kusmaya gecip oyle silinip pakliyodum kendimi ara ara oluyo yine😂😂

herhalde bizim kadar jet hiziyla olmamistir evlilikler eylul ayinda tanistik kasim gibi sevgili olmustuk nisan gibi evlilik karari alip haziranda tr ye yaz tatiline gelip islerimleri baslatmistik agustosta da evlendik 😂😂 7 sene once.
tanismamizin ustunden 10 ay gecmis evlenmisiz 😆😁
Süper. Çok severim acele işleri 😂 Biz üni 2de tanıştık. Mezuniyetten 3 sene sonra zorla evlenebildik. Eşimin ailesi yüzünden uzadı da uzadı işler pandemiye denk geldi aklıma geldikçe hepsine sinir oluyorum 😠

Kızlar ben bugün rüyamda doğum yaptığımı,kızımı, kızımı emzirdiğimi gördüm 🥹 bilinçaltı rüyası olduğunu düşünüyorum tabi sürekli aklım onda. Ama kucağımdaki bebek de sanki bana benziyordu gibi hatırlıyorum 🤭 rüyasında gördüğü bebeğin aynısını doğurduğunu söyleyenlere inanmalı mıyım sizce 😬😬
Bende gördüm bugün😍 kıvırcık saçlı bir kız koyu saçlı beyaz tenli yüzünü net şekilde gördüm bence çıkacaktır beynim bu kadar uyduramaz o kadar yaratıcı değilim 😅

bu sabah uyandığımda parmağım uyuşuk olduğu için yüzüklerimle vedalaştım artık. Şu an bile sabunla ıktıra kaktıra çıkardım. bir daha ne zaman buluşuruz kimbilir :KK43:
Ay ben evin içinde asla takmıyorum sadece gezmeye giderken takarım evin içinde batar bana hele uyurken asla

X