Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Aslında tarım bakanlığı toplattı onları kullanımları yasak ama yine de bilemiyorum ne kadar kaliteli şeyler kullanıyorlardır

Aslında tarım bakanlığı toplattı onları kullanımları yasak ama yine de bilemiyorum ne kadar kaliteli şeyler kullanıyorlardır
Öldürür mü öldürmez hasta olduğum için böyle bakıcam bugün her şeye fkgkg sabah 63.1 kg çıktım tartıda ya vermişim hastalıktan yemiyem mi bi çiğköfte hanım hağğnımmmm

Öldürür mü öldürmez hasta olduğum için böyle bakıcam bugün her şeye fkgkg sabah 63.1 kg çıktım tartıda ya vermişim hastalıktan yemiyem mi bi çiğköfte hanım hağğnımmmm
Yok öldürmez aksine tatmin eder öyle tatlar Benim de canım istiyor bir süredir ya ama bizim eve sipariş gelmiyor Bir ara uğrayayım da alayım bari Kız o ne benim başlangıç kilom İshal olduğum günler ben de vermiştim de toparladım geri 68.4 geldim ben de sabah

Bende de var kaçırma geçen sabah hem kusup hem kaçırdım çok kötüydü
Ya Ahahhaha ben ilk zamanlar klozetin başında öğürürken bazılarında hep kaçırıyordum artık nasıl bir kasıyorsam kasları Bugün de kusmam an meselesi ya saatlerdir aşırı bulanıyor midem. Prilam mı içsem diye düşünmedim değil. Belki derin de uyuturdu dinlenirdim uykularım bölük pörçük

O bulantıyı çekmektense ben yerinde olsam içerdim. İlk gebeliğimde çok içtim bulantı haplarından. Bunda daha iyiyim sadece sabahları oluyor doktor da o kadar da nazar boncuğu olsun diyor

O bulantıyı çekmektense ben yerinde olsam içerdim. İlk gebeliğimde çok içtim bulantı haplarından. Bunda daha iyiyim sadece sabahları oluyor doktor da o kadar da nazar boncuğu olsun diyor
Daha 1 ay oldu bırakalı ama 22 haftaya kadar içtim zaten Aslında her gün bu kadar bulanmaz da bugün karıştırdım galiba biraz yediklerimle

Ya benim cok sacma oluyor tuvaletimi yaparken ogurmeem geliyo kusiyim ama nereye cabuk cabuk isimi bitirip bu sefer kusmaya gecip oyle silinip pakliyodum kendimi ara ara oluyo yine

Süper. Çok severim acele işleri Biz üni 2de tanıştık. Mezuniyetten 3 sene sonra zorla evlenebildik. Eşimin ailesi yüzünden uzadı da uzadı işler pandemiye denk geldi aklıma geldikçe hepsine sinir oluyorum

Bende gördüm bugün kıvırcık saçlı bir kız koyu saçlı beyaz tenli yüzünü net şekilde gördüm bence çıkacaktır beynim bu kadar uyduramaz o kadar yaratıcı değilim

bu sabah uyandığımda parmağım uyuşuk olduğu için yüzüklerimle vedalaştım artık. Şu an bile sabunla ıktıra kaktıra çıkardım. bir daha ne zaman buluşuruz kimbilir
Ay ben evin içinde asla takmıyorum sadece gezmeye giderken takarım evin içinde batar bana hele uyurken asla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…