Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Hadi inşallah

Ahahahahha üfff hayır yaaa

Arabamız geldi teyzoşlar

Tosbiği içinde göreceğimiz günleri görmek dileğiyle

Eklentiler

• IMG_3709.jpeg
    151,6 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_3711.jpeg
    91,4 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_3712.jpeg
    100,5 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_3713.jpeg
    112,1 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_3714.jpeg
    153,5 KB · Görüntüleme: 51
Ay ne güzel söyledin gerçekten öyle. İşe gider çıkar akşam sevgilimle buluşur geri sabah aynı rutin çalışırdım. Şimdi 10 dk iş 15 dk uzanma düzelecek miyiz doktor

Doktorum çok bilgili dikkatli bir doktor. Benim anomalili brbrk grçmişim olmuştu ve 10. Haftada fark etmişti inanmayıp doktot doktor gezince her hittipim fark edene helal olsun demişti. Şimfdi de rahim ağzı fark edilmeden 3 gün önce devlettte tahili için gitmiştim rahim ağzı uzun demişti. Brnim doktorum alttan bakıp rmin olayım dedi ve beklediği gibi kısalmış gördü. sadece tedavi konusunda yeterli mi onu bilemiyorum. Eşim de bu kadar dikkatli bi doktor tedavi şeklini mi akıl edemeyecek bekle perşembeye akımızdakikeri soralım sonra ikna olmazsan öyle gidelim dedi. Öyle yapmaya karar verdik. Hepiniz güzel şeyler şçin konuşalım inşallah hiç bi olumsuzluk olmadan gelsin bebeklerimiz

Ya kızlar çok afedersiniz ama ben her hapşırıkta altıma kaçırır hale geldim. Hamilelikten sonra da hapşırık aldı başını gidiyor. Ne yapacağım ay ağlamak istiyorum

Ya kızlar çok afedersiniz ama ben her hapşırıkta altıma kaçırır hale geldim. Hamilelikten sonra da hapşırık aldı başını gidiyor. Ne yapacağım ay ağlamak istiyorum
İmkan olan yerde birazcık tutcan oranı baskı uygulayacaksın Ama ulu orta yerde mecbur birazcık kaçıyor

Etsiz yemicen mi zaten bişeycik olmaz. Nar ekşisi sosunu önermiyorum asla ama varsa nar ekşin onu kendin dök
Ayyy tüh eklettim ya dürüme, neyse sileriz peçeteyle djfnf
Bu ara bende çok fena durumdayım. Evde yapayım diyorum tek başıma da canım istemiyor o kadar uğraş. Ölmeyiz sanki ya
Ya sıkıntısı beklemesiymiş, bence bişi olmaz
Az önce uygulamaya baktım ne var bu haftamda diye. İdrar kaçırabilirsiniz diyordu tam üstüne geldi

herhalde bizim kadar jet hiziyla olmamistir evlilikler eylul ayinda tanistik kasim gibi sevgili olmustuk nisan gibi evlilik karari alip haziranda tr ye yaz tatiline gelip islerimleri baslatmistik agustosta da evlendik 7 sene once.
tanismamizin ustunden 10 ay gecmis evlenmisiz

Ne yapabileceğimizi de söylemiyor mu ya bu uygulama çok yoruldum çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…