Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,9%
  • erkek

OY: 78 52,7%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,4%

• Ankete Katılan
    148
Ben 27+5im 2-3 haftadır cok yukarda hissediyorum göbek deliğinin sag tarafı ve onun yukarısı gögsümün altı nerdeyse ama bizimkinin kafası orda böyle göbek deliği etrafında dalgalanmalar sag tarafta toplanmalar görüyorum hep ozellikle akşamları orda böyle bi süzülüyor geziniyor sanırım sürekli. elleri kolları da daha kuvvetli galiba eşim de dün akşam baktı ne kadar hızlı ve sert hareketleri dedi hatta. Vajinama dogru da hissediyorum ayakları orda cünkü ama ordaki hareketler o kadar sert degil daha hafif ve acıtmıyor benim ki boksör mü olcak ne anca anasını yumruklasın

Motor becerilerini ve yaratıcılıklarını çok iyi geliştiren bi oyuncak ya bence, daha uygun ve benzer olanları vardır illaki o ayrı. LEGO da uçmuş fiyat olarak bizim zamanımızda da uygun değildi gerçi
Ben mesela dışarda telefon tablet vermiyordum yemeğe kahvaltıya biryere gidiyorduk arkadaşlarla bu manyetik bloklardan atıyordum biraz cantaya masada cok güzel oyalanıyordu. Yaratıcılıgını konuşturamıcak kadar küçükse bile dedigin gibi el becerisini geliştiriyor. Yapılandırılmamış oyun kurulan oyuncaklar cok faydalı oluyor. Ama tabi her cocuk da hoşlanmayabiliyor o da var

Ayy ben de aldım gecen kendime koca koca donlar burda outoffit demişti sık idrar yolu enf geciriyorum diye beyaz pamuklu donu. amanın resmen libido killer göbegime kadar da cektim anane gibi oldum

Ayy ben de aldım gecen kendime koca koca donlar burda outoffit demişti sık idrar yolu enf geciriyorum diye beyaz pamuklu donu. amanın resmen libido killer göbegime kadar da cektim anane gibi oldum
Aman ben giymesem de fafenk yok bizde beyimin korkusuna, bari rahat edeyim dkgkg

Aa bak dışarıya da çıkarılacağını düşünmemiştim hiç ne güzelmiş, seven çocuk için büyük nimet o zaman

2 hafta önce falan 4-5 gün baya akıntım vardı benim de canın, genelde su gibiydi hatta. Gebelikte arttığını okumuştum bende de öyle oldu genel olarak, bazen hafif sarımsı da olabiliyor. Hem bebişi hem vajina florasını korumak için mi neymiş, tatlı bence

yavrum benim geçmiş olsun yeni görüyorum nasıl oldun

kızlar selamlar haftasonu bir sürü şey hallettik bebek için annem de bizdeydi mis gibiydi. Buraya hiç bakamadım. Evin her yeri küçük küçük eşya oldu zaman ve hazırlıklar yaklaştıkça heyecan basmaya başlıyor.

Günaydın, geçmiş olsun. Ben ne zaman üst solunum yolu enfeksiyonu olsam akıntım da artar. Vücutta bi enfeksiyon olunca birbirine sirayet ediyor diye düşünüyorum. Yanlıştır belki ama. Doktora sormakta fayda var

Hamilelik stresi
Ben de katılıyorum arkadaşa naçizane, sadece hastalık konuşuyorsunuz bence kendinizde ve bebekte devamlı hastalık arayacağınıza biraz tadını çıkarmaya çalışın. Vajinitle hpv nereden çıktı mesela, buraya da devamlı hastalık sormak için giriyorsunuz doktor değiliz ki biz. Bu kadar stresle yazık bebeğinize, destek almayı düşünebilirsiniz bence de.

Benim aralıklı artıyor bazen olmuyor bazen çok oluyor bence normal gibi

Benim 75 likti ama ben baklavayı bile zor yiyen insanımdır ben kaşık kaşık şeker yiyormuşum gibi hissetmiştim ondan galiba ağır gemişti bana o gün zor geldin kendime zaten demekki ben zaten normal hayatta da okadar şeker tüketmiyorum bana bu etkiyi gösterdiğine göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…