Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 42,2%
  • erkek

OY: 78 53,1%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    147
kızlar instagram grubu kurmak falan yasak mı acaba burda belki eğitici videolar vs paylaşırdık cocuk bakımı hakkında takip ettikleriniz varsa. ben bilip de takip edemiyorum kimseyi

Bi tanıdığım bebesine şu oyuncağı almış, hareketli bi çocuk normalde ama bunun başından hiç kalkmıyor. Bana aylaaar öncesinden göstermişti o zaman 2 küsürdü şimdiki fiyata bakın bi de :KK43: daha doğmamış çocuğa 1+ yaş oyuncağı alsam ayıp mı olur djfj
Ya bunlar bi ara cok uygundu alam da koyam bi kenara dedim ama unuttum kaldi oyle suan anasinin horekesi 😂 asiri pahali ama ben alacagim zaman da kesin pahali olacak oyuzden simdiden bile almakta yarar olabilir

bunu oynaması için 3 yaşına falan gelmesi gerekiyor her cocugun ilgisini çeker mi bilmem bizde var bir donem ilgilendi sonra kaybetti ilgisini. oyuncak için bekle cocuk büyüsün kendi seçsin ilgisine göre
Bence cocuguna gore degisir ya 13 aylik arkadasiin bebegi bayagi uzun oynuyo .

Bence cocuguna gore degisir ya 13 aylik arkadasiin bebegi bayagi uzun oynuyo .
13 aylık bebek bilinçli şekil üretemez bunlardan şaşırdım ama demek o yaş grubuna bile hitap ediyor demekki. benimkine 3 yaşında hediye gelmişti eşim oynarıp yonlendiriyordu o sekilde şekiller yapabildi ama öncesinde hele ki 1 yasında oyle bir motor becerisi yoktu zaten kasları da gelısmemıstı ancak büyük parçaları tutup oynuyordu muzikli tuşlu gibi
bir de mıknatıslı bunlar o yaş grubunun eline vermel dogru olmayabilir herseyi ağzına goturuyorlar o donemin geçmiş olması lazım zararlı olabilir

kızlar cinsel hayatınız nasıl gidiyor ya da gidiyor mu 🙂
bizim gebeliğin basından beri yok önce mide bulantısı bas donmesi sonra plesanta asagıda diye. eşim delirmek üzere sanırım 😬😬
Yok maalesef. Muzdaribiz bu konudan ama daha önce kayıplarım olduğu için, ilk zamanlar düşük riskim/lekenlenmem olduğu için bi yasakladık öyle de devam ediyoruz. Neyse çoğu gitti azı kaldı😄 beklemeye devam 🤭

Kesinlikle içten büyüdüğünü bazı insanlara anlatmak mümkğn değil. Mesela ben hamile kalmadan kasık kemiklerim belli olurdu. Üzerime oturan şeyler giyemezdim kemiklerim pörtlerdi. Geriden büyümeye başladı diyorum. Bebek zayıf mı diye soranlar da oluyor. Haftasıyla uyumlu diyorum ne ileri ne geri😄 Ya kendi annem bile ayağa kalkamıyorum diye geldi. Misafir gelince karnı küçücük bi de aşağıda diyor😂 kendi annişimi bile sorguluyorum kimseyi dinlemek isteMiyorum o yüzden sende hiç takma bile
Bana diyen de oldu bende fazla takmıyorum em çok takıldığım her gören diyor yüzün çökmüş sararmış geçen sağlık ocağı hemşiresi de dedi kansız mısın sararmış yüzün bu moralimi bozuyor biraz, ama karnın küçük kilo almamışsın vs yorumlarını takmıyorum genelikle

Youtube’da normal doğum videoları izliyorum bi özeniyorum bi özeniyorum sonra sezaryen yorumları okuyorum aman o daha rahat ne olacağı belli diyorum. Kafam çok karıştı 🥲

Kız memelerimin orda hisssetmeyi geçtim göbek deliğimin üzerinde hissedemiyorum. Memelerim ve göbek deliğimin arasında tam 1 karıştan uzun mesafe var. Ellerim de minicik değil boyum 170 parmaklarım uzun olmasına rağmen daha oraya dünyalar var gibi. İşte beni panik yaptıran acaba bebek mi çok aşağıda da o yüzden yukarda hissedemiyorum. Sadece sabahları göbek deliğimin üzerinde hissediyorum ilginç🤷🏻‍♀️ yukarıda hissedip sızlanmak istiyorum 😂
Ben hep kasıkta hissediyorum ya muhtemelen ayakları orada bazen göbek deliğimin oralarda oda nadir bebek 37. Haftada bile dönüyor yani baş aşağı durması bence doğum alemeti değil gibi😃 sağlıkla zamanlı gelsin inşallah hepimizin

Bi tanıdığım bebesine şu oyuncağı almış, hareketli bi çocuk normalde ama bunun başından hiç kalkmıyor. Bana aylaaar öncesinden göstermişti o zaman 2 küsürdü şimdiki fiyata bakın bi de :KK43: daha doğmamış çocuğa 1+ yaş oyuncağı alsam ayıp mı olur djfj
Paran varsa al bacım😅 tutan yok ama ben almam orası ayrı😂

bir de suwen indiriminden şu ikisini almıştım hastane için ama evde de giyceğim bişi olsun istedim. pijama takımı kötü oldu sanki ya, gecelik de babanemin geceliği gibi ama kumaşı falan güzel. kararsız kaldım 🤔Eki Görüntüle 3476089 Eki Görüntüle 3476090
Gecelikten ben de alacaktım ama çok yaşlı işi gibi geldi vazgeçtim kuzum. Koskoca suwen niye böyle gecelik üretmiş anlamadım. Penti bir kaç sene önce çok güzel üretmişti. Bir takım pembe almıştım. Şimdi mavi almak istiyorum ama üretimden kalkmış. Güzel gecelik sabahlık bulan olurda paylaşırsa sevinirim ❤

Gecelikten ben de alacaktım ama çok yaşlı işi gibi geldi vazgeçtim kuzum. Koskoca suwen niye böyle gecelik üretmiş anlamadım. Penti bir kaç sene önce çok güzel üretmişti. Bir takım pembe almıştım. Şimdi mavi almak istiyorum ama üretimden kalkmış. Güzel gecelik sabahlık bulan olurda paylaşırsa sevinirim ❤
Ben uyguna kaçtım lohusa takımlarında trendyolda miss dünya lissa diye bir marka var 2 tane alt üst birisi sabahlıklı bir tane sabahlıklı elbise lohusa takımını 1500 liraya mal ettim baya da yumuşak geldiler

Ben uyguna kaçtım lohusa takımlarında trendyolda miss dünya lissa diye bir marka var 2 tane alt üst birisi sabahlıklı bir tane sabahlıklı elbise lohusa takımını 1500 liraya mal ettim baya da yumuşak geldiler
Miss dünya lissa benim de favorilerimde baya da yumuşakmış evet, rahatmış. Hangi rengini aldın kuzum gecelik sabahlıkta? Bulamazsam sanırım ondan alacağım ama bej mi pembe mi alayım karar veremiyorum

Kızlar hiç bu dönemde diş tedavisi yaptırdınız mı? Azı dişimin kenarı kırılmış içindeki dolgu duruyor sivri şekilde kırılmış ve dilime batıp acıtıyor bir şey yerken. Dolgu mu yapılır düzelir mi dolguyla onuda bilmiyorum🥲

Açlık şekerim 81 çıktı bana şeker yüklemesi yapmıyor doktorum. Umarım sonradan pişman olmayız amin 🙏🏼🌈 demirim de iyiymiş, ilaç başlamadı.

Kızlar hiç bu dönemde diş tedavisi yaptırdınız mı? Azı dişimin kenarı kırılmış içindeki dolgu duruyor sivri şekilde kırılmış ve dilime batıp acıtıyor bir şey yerken. Dolgu mu yapılır düzelir mi dolguyla onuda bilmiyorum🥲
Dişe anestezi ve işlem yapılabiliyor bildiğim kadarıyla. Prof osman develioğlu hamileyken diş işlemi yapılabildiğini paylaşmıştı kuzum. Yine doktoruna sorarsın tabi

bizim gebeliğin basından beri yok önce mide bulantısı bas donmesi sonra plesanta asagıda diye. eşim delirmek üzere sanırım 😬😬
Bizim baştan beri sıkıntı yoktu çok şükür o yüzden devam ettik haftada 1 bazen 2 eskiden haftada 3 4 olduğu olurdu. Yine devam ediyoruz ama bir sıkıntı da olmadı çok şükür😄🙏sadece göbüş büyüdükçe zorlaşıyor biraz tabii pozisyon falan

X