Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,9%
  • erkek

OY: 78 52,7%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,4%

• Ankete Katılan
    148
Ben göbek yuvarlaklığının en üstnde hissediyorum bazentarifim de biraz ilginç oldu ama

Bunu ancak 2 buçuk yaşında sonra sanki kullanabilirler, tabi herkesin maddi durumu farklı ama yine de bana göre gereksiz pahalı ve çocuğun hepsi oynayacağı belki de bir yıl,, bilmiyorum bana çok gereksiz geliyor böylr şeyler onun yerine çocuğuma yatırım amaçlı kaldırırım parayı diye düşünüyorum

Motor becerilerini ve yaratıcılıklarını çok iyi geliştiren bi oyuncak ya bence, daha uygun ve benzer olanları vardır illaki o ayrı. LEGO da uçmuş fiyat olarak bizim zamanımızda da uygun değildi gerçi

Miss dünya lissa benim de favorilerimde baya da yumuşakmış evet, rahatmış. Hangi rengini aldın kuzum gecelik sabahlıkta? Bulamazsam sanırım ondan alacağım ama bej mi pembe mi alayım karar veremiyorum
Ben pembe aldım uzun kollu olarak aldım bide elbise ve diğer alt üst takımı beyaz aldım onu takım yaptım resim için oda hastanede çekinirsem diye

kızlar cinsel hayatınız nasıl gidiyor ya da gidiyor mu
bizim gebeliğin basından beri yok önce mide bulantısı bas donmesi sonra plesanta asagıda diye. eşim delirmek üzere sanırım
Ben kocam adına üzgünüm hatta artık kendi adıma da en son çocuğu yaptık işte . Sonra hep yasaktı üzülüyorum bazen ama yapacak bir şey yok eşim anlayışlı elbette ama çok özledimm kocamı

Bugün baya trendyoldan eksikleri aldım bende çok şükür rahatladım daha da var ama onları bir dahaki aya artık ya da çok ucuzlarsa alırım nerdeyse 8 bin tuttu eşim diyor naptın sen ne yapayım eksik vardı taksitlendirdim korkma dedim

Motor becerilerini ve yaratıcılıklarını çok iyi geliştiren bi oyuncak ya bence, daha uygun ve benzer olanları vardır illaki o ayrı. LEGO da uçmuş fiyat olarak bizim zamanımızda da uygun değildi gerçi
İnsanın bazen biz sanki bunlarla mı büyüdük diyesi geliyor ama bi yandan da seviyorum bu tarz şeyleri günümüzde teknoloji çok yaygın telefon tv yerine böyle şeylerle büyümesi çocuklar için çok daha iyi

Anam bizim zamanımızda sokakta oynama vardı ya, biz ağaçtan yaprak toplar sarma falan yapar sofra kurardık, eski nesil yemekteyiz skfkf şimdi öyle şansları çok yok, bazılarının vardır belki de büyük şehirlerde zor biraz hele duyduğumuz gördüğümüz şeylerden sonra ev içinde olabildiğince iyi vakit geçirsinler dışarıda da ne yapabilirlerse artık

Yani çocuk gelecek bi dünyaya yüzümüz de değişecek bedende. Benim de yüzümde güneşe çıkmayıp sürekli güneş kremi kullanmama rağmen kahverengi hamilelik lekeleri oldu . Olsun Geçer bunlarda senin yüzünde sarardıysa doğumdan somra geçer. Ama işte bunları bilmeye rağmen başkasından duyunca modu düşüyor insanın

Tabiki sürekli dönüyor bebekler ama benimki kafasını sokmaya çalışıp rahmi hunileştirmiş yaramaz şey bende doğum diye düşğnmek istemiyorum vaktinde gelecek inşallah Baskı yapıyormuş aşağıya Yani doktor öyle söyledi. Döndüğünü fark ediyorum ama genelde baş aşağı başı yukarıya nadir çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…