Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
İki gündür benimde öyle. Doktorum düzenli yürüyüş ve günlük bir tane soda içmemi önerdi. Ama ben magnezyum içeren multivitamin de kullanıyorum. Bir de gece uyurken ayak ucuma sabun koymak iyi geldi
Her gün yürümeye çalışıyorum maden suyu da içiyorum magnezyum da ama sabunu bu gece deneyeceğim bildiğimiz kalıp sabununu yatağın içine atmak suretiyle rahatlıyor muyuz yani

Banada bazen oluyor 10 dk sonra çişim geliyor ama bir iki damla az olduğundan olabilür mü ki benim bide özellikle akşam çok fazla çişim geliyor işte Allah tan öyle değildim çok çişe gitmemi de sorun ederlerdi

Cnm sen kac haftaliksin suan

Ben de geçen gün şöyle bir şeye denk geldim,

Kızlar şeker yüklemesi yaptırdım bugün bel gün sonra doktor randevum var o zaman göstericim sonuçlardan anlayan var mı? Açlık:72 1.ölçüm:208 2.ölçüm:140 çıktı nasıl bilen var mı?

Kızlar şeker yüklemesi yaptırdım bugün bel gün sonra doktor randevum var o zaman göstericim sonuçlardan anlayan var mı? Açlık:72 1.ölçüm:208 2.ölçüm:140 çıktı nasıl bilen var mı?
seninki çok ilginç bir düşüş yapmış 2 saatte yalnız. ben bi şey anlamadım. doktorun ne dedi.

Kızlar odası geldi kabaca yerleştirdik, yani bkunu çıkarmadığımı düşünüyordum ama o kadar çıkarmışım ki hurçlardan çıkanları gördükçe şok oldum ajfjskshsksj özellikle kıyafet hevesi fazla oluyor ama yeriniz yoksa çok almayın

Ay ben de öyle olucam sanırım ama arkadaş diyor sürekli giymediğini ayırıyorsun hızlı boşalıyor. Onun 1 yaşta dolabı baya boş kalmıştı

Her gün yürümeye çalışıyorum maden suyu da içiyorum magnezyum da ama sabunu bu gece deneyeceğim bildiğimiz kalıp sabununu yatağın içine atmak suretiyle rahatlıyor muyuz yani
Ben rahatladım sizi bilmem ahahahah huzursuz bacak sendromu yüzünden ben kaç gece ağladığımı bilirim valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…