Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Bu arada elektrikli olan ana kucağını öven tanıdığımdaydık dün yine. Almadığım için bi kere daha sevindim, evde kavga çıktı resmen kocasıyla. Yer yok onu oraya çekiyorlar bunu buraya çekiyolar yer arıyolar falan saçma sapan bi olay. Na şu
IMG_20240905_105642.jpg

Çok iyi yapmışsın, ben de aşırı yaşlı vs değilse o an moduma göre ya sallamıyorum ya da bozuyorum. Aslında yaşa başa bakmadan zort diye bozacaksın geri zekalıları. Ben bu kadar hassas biri değildim tavsiye konusunda ama yaşla beraber tahammülsüzlüğüm cidden çok arttı, evlendikten sonra da kv beslenmemden günlük adım sayıma kadar iyi niyet adı altında tavsiyeler verdikçe iyice sıtkım sıyrıldı direkt uzaklaşıyorum o kişi kimse. Bugün mobilyaları geliyor bebenin mesela, kv şey demiş eşime “EŞYALARINI YERLEŞTİRMEYİN MOBİLYA KOKAR” ahfksjdlsk yapma yauv. Ben de direkt yıkamadan doğal fabrikasyon kokusuyla giydirecektim, sen olmasan benim bebemi kim düşünecek queen 💘
geçen kendi anneme bile herkes kendi evladını düşünsün anne sen sadece beni düşün ben kendi çocuğumu sürekli düşünüyorum zaten dedim. tahammül sıfır kjdfkd

Bu arada elektrikli olan ana kucağını öven tanıdığımdaydık dün yine. Almadığım için bi kere daha sevindim, evde kavga çıktı resmen kocasıyla. Yer yok onu oraya çekiyorlar bunu buraya çekiyolar yer arıyolar falan saçma sapan bi olay. Na şuEki Görüntüle 3475185
Küçücük eve kendi kıçım sığmıyor afedersin uğraşamam bununla ya, kablo görüntüsünden de hiç hoşlaşmam 🤓

Kızlar bebek kıyafeti için alışveriş yapıp memnun kaldığınız bir yer var mı? Instagram butiği olur, online alışveriş sitesi olur. Hep aynı şeyler var gibi her yerde nfjfjd
Kardeşim trendyoldan lilabio diye bir butikten bodyler almış. Kumaşlarını ben çok beğendim. Yenidoğan olanlar çok ufak ama 0-3 ve 0-6 olanlar çok güzeldi. Hastane çıkışları da çok uygun almayı düşünüyorum.

Ay bana da arada ağrı giriyordu da bu 5 dkda 1 girmeye başlamıştı meğerse çişim varmış nskfkffk benim çok yeni başladı ya bu idrara çıkmanın sıklaşması, az bişi tutsam hemen ağrı kramp yapıyor bi de
Ay benim de azcık çişim gelse ki bu her saat basına falan tekabül ediyor 😀 karnım bi kasılıyor geriliyor bebek sanki sal su idrar torbasını da beni rahat ettir der gibi sıkıştırıyor beni agrı yapıyor aynen

Kızlar bebek kıyafeti için alışveriş yapıp memnun kaldığınız bir yer var mı? Instagram butiği olur, online alışveriş sitesi olur. Hep aynı şeyler var gibi her yerde nfjfjd
Ben defactonun da badilerini ve pijamalarını cok begendim hem uygun hem yunuşacık. Küçük bedenim vardı biraz büyük beden aldım. Benim bebeler hep iri oluyor cok cabuk da kilo alıyorlar o yüzden fotodakiler 6-9.

Eklentiler

• 97629ae9-3415-4e31-a27f-437d73771d67.jpeg
    97629ae9-3415-4e31-a27f-437d73771d67.jpeg
    89,6 KB · Görüntüleme: 76
  • 44eac180-8e48-42ea-9a1f-d2118d9b7e6a.jpeg
    44eac180-8e48-42ea-9a1f-d2118d9b7e6a.jpeg
    167 KB · Görüntüleme: 42
  • 21bf644d-7454-4d1e-a789-1a5ef1d25ea6.jpeg
    21bf644d-7454-4d1e-a789-1a5ef1d25ea6.jpeg
    134,2 KB · Görüntüleme: 37
  • 94a1a778-3a2e-424e-b350-1f637afe9fbe.jpeg
    94a1a778-3a2e-424e-b350-1f637afe9fbe.jpeg
    142,4 KB · Görüntüleme: 43
Dehşete kapılıyorum şu kendinden eminlik karşısında ya, örgüt herhalde bu tipler yani inanılmaz. Nasıl bir boş vakitse insanlar birbirlerinin doğum şeklini dert ediyor ajfkdjfk hayatsızlığa bak yav. Yani benim çevrem çok kısıtlı, kendi ailem ahım şahım değildir ama öyle ufak tefek yorumlar dışında pek canımı sıkmazlar aslında ama hafta sonu hali hazırda çok kilolu gebe kalan ve aşırı kustuğunu söylediği halde 30 kilo alan kuzenim bana durup dururken uzun uzun bakıp şey dedi (3-4 kilo aldığım için kilomu bklayamadı da) cildin bozulmuş baya, kız çocuk güzelliği alır derler AMA YAKIŞMIŞ ahfkdjdkdj okumuş etmiş bir kız mesela, sırf demorolize etmek için söyledi, tamamen fesatlığından yani. Bu arada cildim hiç olmadığı kadar parlak ve güzel, çirkinleşebilirim tabi ki ama şimdilik öyle bir durum hissetmiyorum. Dün de eşimin anneannesiyle buluştuk KİLO ALMIŞSIN diyor ajdkdjskssj yani haftaya 6 aylık hamile olacağım normal değil mi kraliçe 💘
Yoo ne münasebet ödemdir o ödem deseydin 😂😂

Bugün alt baldırlarıma sırayla giren kramplardan dolayı ağlayarak uyandım 🥹 magnezyum takviyesi mi az geliyor anlamıyorum ki ☹️☹️
İki gündür benimde öyle. Doktorum düzenli yürüyüş ve günlük bir tane soda içmemi önerdi. Ama ben magnezyum içeren multivitamin de kullanıyorum. Bir de gece uyurken ayak ucuma sabun koymak iyi geldi🤣

Bendede çıktı bi sürü Hemde et beni gibi minik minik 🥹
Aynı sorun bende de var, bende zaten uzun zamandır minik minik çıkıyordu baya yüzüm bedenim dolmuş durum da. Hamilelikten sonra boynumda geçen farkettim iki tane et beni şoka girdim, bende vucüdum şuan ben üretiyor diye herhalde çıktı diye düşündüm sizlerde de varsa demek gebelikten 🥹

Aynı sorun bende de var, bende zaten uzun zamandır minik minik çıkıyordu baya yüzüm bedenim dolmuş durum da. Hamilelikten sonra boynumda geçen farkettim iki tane et beni şoka girdim, bende vucüdum şuan ben üretiyor diye herhalde çıktı diye düşündüm sizlerde de varsa demek gebelikten 🥹
Koltukaltımda bile çıkmış minik minik çok sinir bozucu kesin hamilelikten o zaman 🥹

X