Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
İki gündür benimde öyle. Doktorum düzenli yürüyüş ve günlük bir tane soda içmemi önerdi. Ama ben magnezyum içeren multivitamin de kullanıyorum. Bir de gece uyurken ayak ucuma sabun koymak iyi geldi🤣
Her gün yürümeye çalışıyorum maden suyu da içiyorum magnezyum da ama sabunu bu gece deneyeceğim bildiğimiz kalıp sabununu yatağın içine atmak suretiyle rahatlıyor muyuz yani 😂😂

Hanımlar bişi daha sorucsm. Sabah 5:30 gibi çişe gittim 😅 sonra 5:35 gibi yine gittim ama ikinci gidişimde detay vericem kusura bakmayın suyun rengi bile değişmedi su gibiydi basbaya yani. Öyle şırıl şırıl işemedim ama yaptım yine de idrarımı. Nedendir bu sizce su mu olmasın
Banada bazen oluyor 10 dk sonra çişim geliyor ama bir iki damla az olduğundan olabilür mü ki 🥲benim bide özellikle akşam çok fazla çişim geliyor işte Allah tan öyle değildim çok çişe gitmemi de sorun ederlerdi🥲

Dehşete kapılıyorum şu kendinden eminlik karşısında ya, örgüt herhalde bu tipler yani inanılmaz. Nasıl bir boş vakitse insanlar birbirlerinin doğum şeklini dert ediyor ajfkdjfk hayatsızlığa bak yav. Yani benim çevrem çok kısıtlı, kendi ailem ahım şahım değildir ama öyle ufak tefek yorumlar dışında pek canımı sıkmazlar aslında ama hafta sonu hali hazırda çok kilolu gebe kalan ve aşırı kustuğunu söylediği halde 30 kilo alan kuzenim bana durup dururken uzun uzun bakıp şey dedi (3-4 kilo aldığım için kilomu bklayamadı da) cildin bozulmuş baya, kız çocuk güzelliği alır derler AMA YAKIŞMIŞ ahfkdjdkdj okumuş etmiş bir kız mesela, sırf demorolize etmek için söyledi, tamamen fesatlığından yani. Bu arada cildim hiç olmadığı kadar parlak ve güzel, çirkinleşebilirim tabi ki ama şimdilik öyle bir durum hissetmiyorum. Dün de eşimin anneannesiyle buluştuk KİLO ALMIŞSIN diyor ajdkdjskssj yani haftaya 6 aylık hamile olacağım normal değil mi kraliçe 💘
Cnm sen kac haftaliksin suan

Bu arada elektrikli olan ana kucağını öven tanıdığımdaydık dün yine. Almadığım için bi kere daha sevindim, evde kavga çıktı resmen kocasıyla. Yer yok onu oraya çekiyorlar bunu buraya çekiyolar yer arıyolar falan saçma sapan bi olay. Na şuEki Görüntüle 3475185
IMG_5510.png
IMG_5510.png
Ben de geçen gün şöyle bir şeye denk geldim,

Kızlar şeker yüklemesi yaptırdım bugün bel gün sonra doktor randevum var o zaman göstericim sonuçlardan anlayan var mı? Açlık:72 1.ölçüm:208 2.ölçüm:140 çıktı nasıl bilen var mı?

Kızlar şeker yüklemesi yaptırdım bugün bel gün sonra doktor randevum var o zaman göstericim sonuçlardan anlayan var mı? Açlık:72 1.ölçüm:208 2.ölçüm:140 çıktı nasıl bilen var mı?
seninki çok ilginç bir düşüş yapmış 2 saatte yalnız. ben bi şey anlamadım. doktorun ne dedi.

Kızlar odası geldi kabaca yerleştirdik, yani bkunu çıkarmadığımı düşünüyordum ama o kadar çıkarmışım ki hurçlardan çıkanları gördükçe şok oldum ajfjskshsksj özellikle kıyafet hevesi fazla oluyor ama yeriniz yoksa çok almayın 😬

Kızlar odası geldi kabaca yerleştirdik, yani bkunu çıkarmadığımı düşünüyordum ama o kadar çıkarmışım ki hurçlardan çıkanları gördükçe şok oldum ajfjskshsksj özellikle kıyafet hevesi fazla oluyor ama yeriniz yoksa çok almayın 😬
Ay ben de öyle olucam sanırım 🥹🥹 ama arkadaş diyor sürekli giymediğini ayırıyorsun hızlı boşalıyor. Onun 1 yaşta dolabı baya boş kalmıştı

Her gün yürümeye çalışıyorum maden suyu da içiyorum magnezyum da ama sabunu bu gece deneyeceğim bildiğimiz kalıp sabununu yatağın içine atmak suretiyle rahatlıyor muyuz yani 😂😂
Ben rahatladım sizi bilmem ahahahah 🤣🤣 huzursuz bacak sendromu yüzünden ben kaç gece ağladığımı bilirim valla

X