Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Hanımlar bişi daha sorucsm. Sabah 5:30 gibi çişe gittim 😅 sonra 5:35 gibi yine gittim ama ikinci gidişimde detay vericem kusura bakmayın suyun rengi bile değişmedi su gibiydi basbaya yani. Öyle şırıl şırıl işemedim ama yaptım yine de idrarımı. Nedendir bu sizce su mu olmasın
Ya zaten bir şey içmemizle çişe koşmamız bir olduğu için rengi hangi ara koyulaşacak ki. Ayrıca açık renk olması iyi her zaman idrar renginin koyuluğundan korkulur açıklığından değil boşver 😂 Su bir kere gelmez devamlı gelirmiş gelmeye başlayınca ayırt etmemen imkansız diyorlar yani

Ya zaten bir şey içmemizle çişe koşmamız bir olduğu için rengi hangi ara koyulaşacak ki. Ayrıca açık renk olması iyi her zaman idrar renginin koyuluğundan korkulur açıklığından değil boşver 😂 Su bir kere gelmez devamlı gelirmiş gelmeye başlayınca ayırt etmemen imkansız diyorlar yani
Ay aralarında 5 dk var anam bişi yiyip içmedim de herhalde uyku haliyle bitirmemişimdir ilkini dkgkg daha da gelmedi ama çişim gelice aşırı ağrı yapıyor artık ya kramplar kramplar

Vay be ben 7. Ayıma girmişim 27 haftam bitti nerdeyse 28 den gün alıcam 2. Trimestera elveda dicem çok değişik ama aynı zamanda zorluklarda beraberinde geliyor yatakta dönmek artık çok zor hareketleri canımı acıtmaya başladı yemekten sonra kesinlikle nefes alamıyorum ki bu daha başlangıç😱
Dün gece çok geç yattım ben de, saat 3 gibi falan hani canımı acıtma gibi değil de gerçekten sert vurdu irkildim 😂 ben birkaç haftadır en iyi halimdeyim çok şükür ama mide yanması perişan ediyor beni

Ya ben pek giriş yapamıyorum vakit yetmiyor sanki hayır evdeyim ama ev daha yorucu bişey mi anlamadım. Çocuğu da okula yazdirdik belki biraz rahatlarm ama aşırı şekilde karnım gergin gibi hissediyorum öyle çok büyük değil bakarsanız normal görünüyor ama taşımak şimdiden mi zor geliyor bilemedim. Bebiste baya hareketli bazen onun hareketi bile yordugunu hissediyorum yan yatıyorum kaburgalarima doğru bı gıdıklama yapıyor düz yapiyorum göbeğinde mideme yakın yerlerde bı bak cisim geliyor baskı var gibi mesanede gezip duruyor heralde 🤣

Bu hafta hesabını ultrasona göre mi sata göre mi yapıyorsunuz kızlar ya? Benim arada hemen hemen 2 hafta var kafam karışıyor 2 de miyim 3 te miyim😅

X