Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Çok iyi yapmışsın, ben de aşırı yaşlı vs değilse o an moduma göre ya sallamıyorum ya da bozuyorum. Aslında yaşa başa bakmadan zort diye bozacaksın geri zekalıları. Ben bu kadar hassas biri değildim tavsiye konusunda ama yaşla beraber tahammülsüzlüğüm cidden çok arttı, evlendikten sonra da kv beslenmemden günlük adım sayıma kadar iyi niyet adı altında tavsiyeler verdikçe iyice sıtkım sıyrıldı direkt uzaklaşıyorum o kişi kimse. Bugün mobilyaları geliyor bebenin mesela, kv şey demiş eşime “EŞYALARINI YERLEŞTİRMEYİN MOBİLYA KOKAR” ahfksjdlsk yapma yauv. Ben de direkt yıkamadan doğal fabrikasyon kokusuyla giydirecektim, sen olmasan benim bebemi kim düşünecek queen

Ahahahaha yani bu KİLO ALMIŞSIN cümlesi bitmeden ağzının ortasına tekme atmak istiyorum. Ölürüm bir insana şunu söylesem ya gerçekten inanılmaz, bir de hamileyiz yani bundan daha doğal ne olabilir hem sana ne lan hassas kantar. Ay hiç sallama gerçekten ben böyle durumlarda ya gülüp direkt dalga geçiyorum ya da bozuyorum. Ayrıca bir insana hamilelik ve KİLO bu kadar mı yakışır allahım güzelliğe bak doyamıyorum bakmaya (aynaya karşı ben) ajfksjdksj

Hamile bir kadına “ÇİRKİN” demek nasıl bir davarlıktır ya. Her zaman çok beğenirdim ben hamileleri nerden aklına gelir bir insanın böyle bir şey impasıbıl

Kardeşim var ki yiyoruz diyeceksin bunlara ajfksksk

AHAHAHA güldürdün valla beni kilo almışsın diyenlere sen hassas kantar mısın diyeceğim ne yaşadığını nasıl bir hamilelik geçirdiğini bilmeyenler şöyle kendinde nasıl hak buluyorlar. benim gebeliğin başından beri yürüyüş hareket kısıtlamam var. riskli geçti hep evet kilo aldım almak zorunda kaldım çünkü koşu bandı alıp kaldırmak zorunda kaldım ama dışarıdan konuşmak ne kadar kolay geliyor. allah ıslah etsinnn ne diyim sen asıl pazar gör beni. tüm sülale ilk defa görecek beni neredeyse hobaaa

Kimse kimsenin ne yaşadığını bilmiyor ki, yeme bozukluğu olan çok insan var bizim memlekette e nasıl olmasın marketteki kadın kilona yorum yapıyor. Çocuk yaşta sayılacak kızlar kendilerini kusturuyor, bütün fotoğraflarıyla oynuyorlar vs yani gülüyoruz eğleniyoruz ama işin bu boyutuna çok öfkeliyim ben.
Ayrıca yiyerek de kilo alabilirsin allah allah sana ne kardeşim, ödem değil yağ tşk anfkdkdsk

evet aynen ben bir yağ tulumuyum da diyebilirim ya şakaya vuruyoruz ama gerçekten insanlar bir sussa herkes daha mutlu olacak kendi içinde . ya benim içimde bir küçük insan vaarr beni bir salın

Ay bunlara bakmıştım 0-1 ayları kalmış sadece gelir mi ki acaba stoğa altlı üstlü takımlarını da çok beğendim ben çok tatlılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…