Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
kızlar bugünkü gündemim minik benler boynumdan göğsüme doğru bir sürü minik ben çıktı hormonlar yüzünden doğumdan sonra geçer yazmışlar ama hangi biri geçecek acaba

hadsizler ya . o yüzden kimseyle görüşmek istemiyorum . keyifle geçirmek istiyorum bu süreci ama insanlar ister istemez moralimi bozuyor

aklıma gelmedi değil madem bu kadar kolaysa pilavı bile keserim
Dene bak bana dua edeceksin 4 aylıkken abimlerin bakıcısı bana ayy göbeğin ne kadar çıkmış erken değil mi bu kadar çıkması için bence göbeğini sakla doğumun zor olur dedi. Ben öyle cahil batıl şeylere inanmıyorum deyip kapattım konuyu. Eşim halen bana şakasını yapıyor göbeğini kapat diye

Bana little gusto deme şu ana kadar aldıklarım hepsi çok çok iyi, hm baktım ama hiç almadım ordan alayım bari e-bebekten de zıbın vs almayı düşünüyorum dediğin gibi kısa süreli olanları. E bebekte andywawa görmüştüm o da çok kaliteliydi ama biraz pahalıydı

Ben demiştim fayda görüyorum valla kendimde. Ama kramplar için falan yatmadan magnezyum içmeyi de unutma. Bende ağrıyan ayaklarımda bir anda ağrı kesici gibi kesti ağrıyı. Sabun hamilelik öncesinde iyiydi de şimdi az gelmeye başladı. Yine de resmen bacağım dokunmadan uyuyamıyorum sabun bağımlısı oldum çok ağrın olduğunda parmak uçlarına kalkıp inerek bacaklardaki kan akışını da artırabilirsin. Ben bacaklarım ağrıyı değil spor ağrısını hissedene kadar yapıyorum aşırı rahatlatıyor.

heh dur bak bide bu var . aaaaaa göbeğin niye bu kadar büyükkkk geçen kuaföre gittim yaylanıp bekliyorum sıra kadın geldi burada doğurma bak dedi dedim dur daha 6 aylık . neeeeeee ?? dedi ne yapayım nereme sokayım bu göbeği var işte büyüdü

Of benim de çok yakın arkadaşım dün göbeğim büyük diye bu kadar olamaz nolmuş böyle falan dedi. Annesi de diyor normal kızım 6 aylıkta hem erkek bebek sivri sivri baksana falan dedi. Hala diyor yok yok benim arkadaş 5 aylık belli bile değil. Bişey diyecektim ama arkadaş çok zor zamanlar geçirdiği için belki hamile olmam bile onu üzüyordur diye çok bişey söyleyemedim. Seviyom ben yiaa göbüşümü dedim geçtim ama aşırı moralim bozuldu.

allahım demek bütün hamileler aynı zorbalığa uğruyormuşşş

Ya o biraz evhamli , bana dalmakta yasak. Ucakta bile sonebilir ciger ama nereye kadar evhamla yasarsin . Bir zamanlar kick box yaptim delirdi onun boyle seyler yapmamasi lazim diye he he dedim gectim

Ya karnin ne kadar buyukkkkk de moral bozuyo aaa kac aylik hamilesin karnin neden bu kadar kucuk de . Oyuzden yorum yapmayin arkadas herkes kendi gobegine baksin . Benim cocugumu benden daha iyi kim dusunecek sen mi ben mi ?

Cndkfjskdkd ya ama yeni nesil aşırı büyük gösteriyor, benim yaş tahminlerim iyidir ergenlerle çalıştığım için ama her gün onlarca da görsem tahmin edemiyorum artık. Sen bundan sonra kaç gösteriyorsun sorusuna cevap verirken aklındaki rakamı -5 şeklinde söyle ajfksjdks

Çok teşekkür ederim sayende rahat uyudum multivitamin kullanıyorum içerisinde magnezyum var aslında ama yetersiz geliyor sanırım ekstra magnezyum takviyesi için doktoruma danışacağım

Hm’nin şu takımlarını öneririm özellikle -sanki çok kullanmışım gibi ahfkdsk- nerelerden almışım dün açıp baktım bir kısmına ama bu fiyata bu kadar kalitelisi asla yok aylara göre 5li takım yaparım ben de
6 Parçalı Pamuklu Set
https://www2.hm.com/tr_tr/productpage.1022957014.html
6'lı Body ve Tayt Seti
https://www2.hm.com/tr_tr/productpage.1249509002.html

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…