Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Kızlar bebek kıyafeti için alışveriş yapıp memnun kaldığınız bir yer var mı? Instagram butiği olur, online alışveriş sitesi olur. Hep aynı şeyler var gibi her yerde nfjfjd

Kızlar bebek kıyafeti için alışveriş yapıp memnun kaldığınız bir yer var mı? Instagram butiği olur, online alışveriş sitesi olur. Hep aynı şeyler var gibi her yerde nfjfjd
Yazlık tişört ve zıbınlarda Zara bayağı iyi ama benim favorim H&M. Alt üst takımlar çok üst düzey kalitede ve fiyatlar çok pahalı değil. Yenidoğan için E-bebek indirimlerinden de 10-15 parça aldım ben kısa süre giyeceği için ucuz olsun değişik değişik giydireyim istedim tanesi 100-130 lira bandında fermuarlı patikli tulumlar 250 liraya da 5 parçalı 2 hastane çıkışı aldım. Kaliteleri güzel ama bir hm değil 🫠 Little Gusto da kumaş kalitesi olarak çok iyi pamuk gibiler

Öf önceki sayfalarda yazmıştı ya kim yazmıştı unuttum, suyum geldi sanıp acile gittim meğerse sadece işemişim diye fkgkgm asla unutamıyorum onu cidden o raddeye gelip ufaktan sıyırcaz
Aynı durumu yaşadım ama Ben acile gitmemiştim sadece eşime doktoru aratmıştım 😂🙈 doktor da o altına kaçırmıştır merak etmeyin demiş kapatmış 😂

Küçük bebeye keçi sütlü mama kullanıyorlarmış. 1000 TL'miş fiyatı. Ne kadar gidiyo dedim, 4 gün dedi nskfkfkg ben şok mama fiyatları bu kadar mı ya 4 günlük mama 1000 TL mi :KK43:

IMG_4851.jpeg
Kızlarrrr bebeğimi tahmin edebilicek var mı :)

Ahahahahah aynen öyle yani 😂
Deli midir nedir? Gece saat 11di yazıştığımız sırada bakmak isterseniz getireyim dedi satmak da istiyor gibiydi ama değişik biri galiba 😂😂
Bazılarının can sıkıntısına ikinci el eşya sattığını düşünüyorum ben 🤣 Gece 11de insan ev satmak için bile dışarı çıkmak istemez yani 😁😁

mamalar özellikle son iki senede cok pahalılaştı kızlar global çapta pandemi sonrası fırladı fiyatlar. ben 2 yasına kadar Hipp organic cambiotic verdim ek gıdaya geçse de cocuk bırakmak istemiyor bazen, ben de yararlı diye kesmedim devam sütleri de ucuz değil zaten. Normal bizim ictigimiz sute gecmesi 2 yasindan sonra oldu

yine uyuyamadım ahhh prilamın gözünü seveyim kütük gibi uyuturdu beni öğlene kadar 🤣 arada 1 tane atıp uyusam mı diye düşünmüyor değilim 🤣

Hanımlar bişi daha sorucsm. Sabah 5:30 gibi çişe gittim 😅 sonra 5:35 gibi yine gittim ama ikinci gidişimde detay vericem kusura bakmayın suyun rengi bile değişmedi su gibiydi basbaya yani. Öyle şırıl şırıl işemedim ama yaptım yine de idrarımı. Nedendir bu sizce su mu olmasın

Hanımlar bişi daha sorucsm. Sabah 5:30 gibi çişe gittim 😅 sonra 5:35 gibi yine gittim ama ikinci gidişimde detay vericem kusura bakmayın suyun rengi bile değişmedi su gibiydi basbaya yani. Öyle şırıl şırıl işemedim ama yaptım yine de idrarımı. Nedendir bu sizce su mu olmasın
Yok kız ne suyu, çiştir o. Üst üste yaptın ya dandirikovski çiştir, kısa aralıklarla gidince benim de öyle oluyor aaa demek iyi su içmişim diye seviniyorum, keriz sevinci ajfkdkd

X