Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Kızlar 2 hafta önce idrar yolu enfeksiyonu çıktı ilaç kullandım şu şaselerden her gün 3 litre su tüketiyorum, sürekli çamaşır değiştiriyorum bugün yine çıkmış jdjdjd ben anlamadım yani bu geçmeyen bir şey mi ya
dün okudum canım kızılcık meyvesi veya suyu çok iyi geliyormuş idrar yolu enfeksiyonuna. hatta baya faydası var gebelikte. ben suyunu içmiyorum her gün az az yiyorum tadı da çok güzel ekşi ekşi :)

Orangegreysky Orangegreysky canım hatta sana da diyecektim . senin çok oluyor ya . meyve niyetine yiyebilirsin günlük :)

dün okudum canım kızılcık meyvesi veya suyu çok iyi geliyormuş idrar yolu enfeksiyonuna. hatta baya faydası var gebelikte. ben suyunu içmiyorum her gün az az yiyorum tadı da çok güzel ekşi ekşi :)

Orangegreysky Orangegreysky canım hatta sana da diyecektim . senin çok oluyor ya . meyve niyetine yiyebilirsin günlük :)
Kız ben bi tane yiyim dedim dilim damağıma yapıştı ekşilikten nasıl yedin onu dmfm

günaydınlar herkese . benim derdimmm var ne olur bir çare a dostlar :KK43: 25+3 oldum bugün . kendimi daha iyi hissetmek istiyorum ama bu saatten sonra zor galiba :KK70:
ellerim çok uyuşuyor ve ağrıyor. geceleri olurdu şimdi gün boyu bu şekilde. ne uyutuyor geceleri , ne yaşatıyor gündüzleri :KK43: ne yapacağım bi önerisi olan var mıııı? evde bir sürü yağ ve krem var. internete yazıyorum hepsi yasaklı. ya ne yapayım ben diye ağladım akşam :KK70: her şeeyyy yasak . at kestanesi iyi geliyordu onu da kullanmayın yazıyor internette. ne kullancağım ben ne yapacağımmm . var mı benim gibi ağrı yaşayan ??

sen olmamışını yemişsindir hahaha :KK70: eğer tam olmuşunu yersen ağzı yamultmuyor :KK70: valla ben çok sevdim iş yerine getirdim akşama kadar saat başı yiyorum .
Aa öyle mi ne biliyim aldım öyle suyunu yaptım sonra o kadar ekşi olunca 🥺
günaydınlar herkese . benim derdimmm var ne olur bir çare a dostlar :KK43: 25+3 oldum bugün . kendimi daha iyi hissetmek istiyorum ama bu saatten sonra zor galiba :KK70:
ellerim çok uyuşuyor ve ağrıyor. geceleri olurdu şimdi gün boyu bu şekilde. ne uyutuyor geceleri , ne yaşatıyor gündüzleri :KK43: ne yapacağım bi önerisi olan var mıııı? evde bir sürü yağ ve krem var. internete yazıyorum hepsi yasaklı. ya ne yapayım ben diye ağladım akşam :KK70: her şeeyyy yasak . at kestanesi iyi geliyordu onu da kullanmayın yazıyor internette. ne kullancağım ben ne yapacağımmm . var mı benim gibi ağrı yaşayan ??
Magnezyum iyi gelmiyor mu cano

Aa öyle mi ne biliyim aldım öyle suyunu yaptım sonra o kadar ekşi olunca 🥺
belki ben ekşi seviyorum ondan bu meyveyi sevmiş olabilirim :) ama şifa niyetine yemeye çalış bence
Magnezyum iyi gelmiyor mu cano
içiyorum her gün ama yok bana mısın demiyor :KK43: acaba günde 2 tane mi alsam alınıyor mu öyle ki. doktora sormuştum eee hamilessiiinn demişti. neyse o doktoru bıraktım :d yeni doktorada sormayı unuttum . geceleri ellerimi sarıp yatıyorum daha iyi geliyor. şöyle güzel bir krem bulabilsem yasaklı olmayan . çok iyi olacak

belki ben ekşi seviyorum ondan bu meyveyi sevmiş olabilirim :) ama şifa niyetine yemeye çalış bence

içiyorum her gün ama yok bana mısın demiyor :KK43: acaba günde 2 tane mi alsam alınıyor mu öyle ki. doktora sormuştum eee hamilessiiinn demişti. neyse o doktoru bıraktım :d yeni doktorada sormayı unuttum . geceleri ellerimi sarıp yatıyorum daha iyi geliyor. şöyle güzel bir krem bulabilsem yasaklı olmayan . çok iyi olacak
Şu migren taşları var ya, ben onu belime dizime falan sürüyodum zamanında. Acaba o da mı yasaktır? Ele sürülmesi zordur illaki ama ben seviyorum onu baya

Ben öncesinde şalvar gibi bi pantolon almıştım hamilelikte de çok rahat oldu. Ama o kadar rahat olmuş ki sürekli giymekten ağı yırtılmış jfjfjf bi tur ona ağladımdı geçen. Zaten ince kalır hafiften soğumaya başlamış Ankara didi eşim, ben de bakcam pantul 🥹
Sen en azindan evden calisoyosun avantajin var , ben hala etek elbise haftanin 3 gunu gidiyorum ise. Pantalon basio bana. Serinlesin oyle 😂

Kızlar 2 hafta önce idrar yolu enfeksiyonu çıktı ilaç kullandım şu şaselerden her gün 3 litre su tüketiyorum, sürekli çamaşır değiştiriyorum bugün yine çıkmış jdjdjd ben anlamadım yani bu geçmeyen bir şey mi ya
+1 ben 3-4 kere geçirdim hamilelik süresince. Daha vermedim idrar inşallah çıkmamıştır ama hamilelikte artarmış zaten :KK43: korkuyorum ben de fark etmeden yine çıkacak diye
kızlar nioli yağı diye bişey var. doktor tavsiye etmişti bana aıntı ve idrar yolu için hergün çamaşırımı değştirip 4-5 damla damlatıyorum bana iyi geldi. bi bakın internetten isterseniz. ilk kullandığınızda mentollü gibi ferahlama yanma hissi gibi ama sonra alışıyorsunuz.

kızlar nioli yağı diye bişey var. doktor tavsiye etmişti bana aıntı ve idrar yolu için hergün çamaşırımı değştirip 4-5 damla damlatıyorum bana iyi geldi. bi bakın internetten isterseniz. ilk kullandığınızda mentollü gibi ferahlama yanma hissi gibi ama sonra alışıyorsunuz.
Ben ona bi baktım da idrar yolu enfeksiyonuna iyi gelmez amacı mantar için vs yazıyodu ya ondan emin olamamıştım :KK43: bi sorayım

Ben ona bi baktım da idrar yolu enfeksiyonuna iyi gelmez amacı mantar için vs yazıyodu ya ondan emin olamamıştım :KK43: bi sorayım
Diyorum size sunu kullanin diye tecrubeyle sabit hem icinde c vitamini de var.

Eklentiler

• IMG_8493.jpeg
    IMG_8493.jpeg
    42 KB · Görüntüleme: 26
Geçmiş olsunn ❤️ hamilelikte çıkan karpal tünel sendromu sanırım. Sıcak ve soğuk kompres iyi gelebilir. Hem zararı da olmaz. Sarmak da iyi geliyor.

Kız bıktık haplardan yav yok mu bunun şurubu murubu 🥹
Bu olması lazım canım, bu tarz şeyleri içemem ben normalde ama bunun tadı ilaç gibi değildi pek rahat içtim. Bana kadın doğum doktorum vermişti ama yine de doktoruna danışırsan daha iyi olur, geçmiş olsun🙏❤️

Eklentiler

• 1000042825.jpg
    1000042825.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 22
Kızlar günaydın🌸 bende de var enfeksiyon sirke ile yıkama yapıp kuruluyorum genital bölgemi doktor bana travazolda kullanabilirsin dedi kaşıntım var deyince

X