Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
IMG_3591.png
Kızlar e-bebekte pierre cardin anakucağı indirimde. Çark indirimi ile birlikte 1500 e aldım bakalım umarım güzeldir

Canım sen bilirsin ama bence uyumlu bir puseti olmalı bebenin, 6-7 ay çıkarmayacak mısın kışın? Ama ikinci el almak çok mantıklı kısa süre kullanıldığı için.
6-7 ay çıkarırım ama bebek arabasına da koyabilirim yani puset takmadan. Puset arabada takılı kalır hep yani otomobilde. Düşüncem o yönde. Eşimin yeğeni 15-20 gün itibariyle hep bebek arabasındaydı ya. Hiç zorlanmadılar pusetsiz. 180 derece yatıyor zaten içine battaniyesini falan serince gayet kullanışlıydı. Arabada da hep oto koltuğu vardı. 0-18 kg olandan. Puseti hastane çıkışı sonrası hiç kullanamadı onlar bebek hiç rahat etmedi pusette.

kızlar prilamı bıraktınız mı?
Evet kuzum 22 haftadan sonra içmedim. 25+5teyiz. Artık dokunacak şeyler yemezsem bulanmıyor midem. Bazen ağrı ve yanma oluyor da bulantılar kalmadı 5 buçuk aydan sonra çok şükür 🙏 darısı kullanmak zorunda olan herkesin başına inşallah 🙏

Onun cinko miktarı gebelik için yüksek gelebilir. Sade magnezyum daha iyi magnimore plus, vitafenix magna p birde nbt nin magnezyumu bnm sevdigim magnezyumlar içerik olarak
Aaaa tamam canım iyi ki söyledin. Kullanmayayım o formunu o zaman. Ankara’ya dönünce bu Magneral’i bir kez daha denerim yine dokunursa attıklarından birini alırım ben de 🙏

selam kızlarııım bayadır girememişim, dün tetanoz ikinci dozu oldum hiç ilk doz gibi ağır olmadım, vücut alıştı sanırım 🤭
bugün de kv ile ebebek babymall falan gittik bişiler almak istedi, hastane çıkışı falan en pahalısından aldım, yaşasın gelinlik 🤪
bir de bebek arabası ilk defa baktık ve aldık direkt, bu beni de çok şaşırttı 🤣 içime sindi ya, kabin boy pusetli bişi istiyodum prego solo aldık canlar, 11300 tl ye geldi. linki bırakayım
bir deee bugün doğum günüm, hamile olduğumdan beri piyasalardan silindiğim için fazla kutlayan olmadı, seri kutlayalım lütfen 🥳

prego solo
Ben yeni gördümmmm iyi ki doğdun kuzucum 🥰 Bundan sonraki her yaş günün bebeğinle, ailenle, sevdiklerinle sağlık, mutluluk, huzur içinde geçsin inşallah 🙏 🥰

6-7 ay çıkarırım ama bebek arabasına da koyabilirim yani puset takmadan. Puset arabada takılı kalır hep yani otomobilde. Düşüncem o yönde. Eşimin yeğeni 15-20 gün itibariyle hep bebek arabasındaydı ya. Hiç zorlanmadılar pusetsiz. 180 derece yatıyor zaten içine battaniyesini falan serince gayet kullanışlıydı. Arabada da hep oto koltuğu vardı. 0-18 kg olandan. Puseti hastane çıkışı sonrası hiç kullanamadı onlar bebek hiç rahat etmedi pusette.
Olabilir canım ben çevremde görmedim hiç, bebeler genelde tam yatmak istemediği için bizimkiler hep pusette kullandı. Bakarsın duruma göre

Olabilir canım ben çevremde görmedim hiç, bebeler genelde tam yatmak istemediği için bizimkiler hep pusette kullandı. Bakarsın duruma göre
Ha bak bir de görümcemler dedi ki pusetler genelde isofixli olmuyor kemerli olması bize güvenli gelmedi alırken ona dikkat edin dediler.

son trimestera giricez yakinda, artik zorluyor baya merdiven cikinca cok yoruluyorum rahim buyudukce hem mideme hem akcigerime baski yapiyor sanirim, hemen nefes nefese kaliyorum yediklerim agzima geliyor. sabirla gecse hemen aralik gelse 😬
Ben de tam göbeğim şimdiden bağımsızlığı ilan etti diye dertlenmeye gelmiştim 🤣 herkes daha dur son aylar zor diyor da ben yeterince zorlanıyorum sanki ya 🫠🫠 öyle şiddetli tekmeler yiyorum ki sağıma soluma canım acımaya başladı. Maşallah hiç durmuyor hiç 🥹🥹

Ben de tam göbeğim şimdiden bağımsızlığı ilan etti diye dertlenmeye gelmiştim 🤣 herkes daha dur son aylar zor diyor da ben yeterince zorlanıyorum sanki ya 🫠🫠 öyle şiddetli tekmeler yiyorum ki sağıma soluma canım acımaya başladı. Maşallah hiç durmuyor hiç 🥹🥹
tekmeler canimi acitacak kadar degil benim ama karnim oyle buyukki orantisizliktan vucudum ne yatabiliyorum ne dogru duzgun uyku kalitem iyi. persembe aile hekimime gozukucem magnezyim isticem uykuya iyi geliyormus. huzursuz bacak sendromu da oluyor aksamlari ozelllikle

No, asla 😂 2 tane içiyorum yatmadan
Ben gece bir tane içiyordum, 20.haftada bıraktım. İki hafta daha bulandı baya zorlandım ama ilaç içmemem gerekiyordu o yüzden devam etmedim. Şu an 26.haftadayım bulanmıyor çok şükür.

Evet kuzum 22 haftadan sonra içmedim. 25+5teyiz. Artık dokunacak şeyler yemezsem bulanmıyor midem. Bazen ağrı ve yanma oluyor da bulantılar kalmadı 5 buçuk aydan sonra çok şükür 🙏 darısı kullanmak zorunda olan herkesin başına inşallah 🙏

ben de ilk defa bu gece içmedim, bu saatte uyandım 1 saattir de uyuyamadım 🤣 prilam çok güzel uyutuyordu beni. neyse tek eksisi bu olur umarım yarın bulantı çekmem. bulanmasa da psikolojik olarak kendim bulandırmam inş 🙄🤣

Pof artik giyecek kiyafet bulamamaya basladim al sana bi masraf daha😂😂 ki benim karnim asiri cikmadi hala 6 aylik gibi degil ama eski halimi dusununce olmuyor tabi kiyafetler. Pantolon falan almam lazm ama aldiklarimi oyle almam lazim ki sonrasinda da giymeye yonelik olsun 😂

Pof artik giyecek kiyafet bulamamaya basladim al sana bi masraf daha😂😂 ki benim karnim asiri cikmadi hala 6 aylik gibi degil ama eski halimi dusununce olmuyor tabi kiyafetler. Pantolon falan almam lazm ama aldiklarimi oyle almam lazim ki sonrasinda da giymeye yonelik olsun 😂
Ben öncesinde şalvar gibi bi pantolon almıştım hamilelikte de çok rahat oldu. Ama o kadar rahat olmuş ki sürekli giymekten ağı yırtılmış jfjfjf bi tur ona ağladımdı geçen. Zaten ince kalır hafiften soğumaya başlamış Ankara didi eşim, ben de bakcam pantul 🥹

X