Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Kızlar şeker yüklemesi için 11 de gitsem olur mu sizce ? Yoksa erkene mi çekeyim, her halükarda aç olurum
Geceden bi şey yememen lazım, bi de 2 saat orada aç bekleyeceksin, önden herhalde bi ultrasona vs girersin onları hesaplarsak 1.30a kadar aç kalmış olacaksın kötü olmaz mısın

bu alttaki canım

günaydın canım ben de 3. aydan beri lierac ve bio oili birlikte kullanıyorum. her gün duştan çıkınca kurulanmadan ikisini de tüm vücuduma (karnıma bolca) sürüyorum. şimdiye kadar çatlak olmadı, inşallah olmaz

Ben de Lierac alacağım, internetten mi aldın? Orijinalliğinden emin olamadım da

Kızlar çatlamamak için böyle doğal yağ karışımları bakayım diyorsanız benim aldığım var. Sabah akşam sürmeli tam nemlendiriyor. Kokusu çok kalıcı değil. Göğüs ucu bakımı da aldım 30dan sonra ona başlayacağım. Trendyolda stoğu yoktu size söyleyememiştim şimdi gelmiş.
Link düzgün gözükcek mi emin olamadım görseli de atayım
Bi de yazılımcıyım utandım kendimden şurayı düzgün kullanamıyorum ahahaha

Eklentiler

• IMG_7373.jpeg
    63,4 KB · Görüntüleme: 18

Ben aklınıza gelecek her ürünü kullandım. Lierac biooil kakao yağı Hindistan cevizi yağı avakado yağı … sabah öğle akşam günde 3 kez kendimi yağlıyorum güreşçiler gibi. Ama göğsümdeki çatlaklara asla mani olamadım çatladı, başka bir yerde yok şimdilik. Yağlanmaya devam ediyorum yine de.
Diyorlar ya çatlayacaksa ne yaparsan yap çatlar sanırım haklılar

Bende bioil ve alttakini kullaniyorum ama surusu biraz zor bunun krem formu da var o da alinabilir . Memnunum ama kokusu falan cok hos.

Ben Badger, Biooil ve Madecassol krem kullanıyorum çatlak önleyici olarak. Madecassol’ü doktorlar çok önerdi ama düzenli kullanmıyorum bundan sonra yükleneceğim biraz, Lierac da eklemeyi düşünüyorum. Aralarında en nemli tutanı açık ara Badger

Çok çabuk yorulduğum için Bugün kan tahlili yaptırdım, az önce çıktı sonuçlarım . İlaç kullanmama rağmen Demir ve ferritinim aşırı düşmüş . Bebiş tüm depoları çekiyormuş gerçekten. Doktora anca haftaya gösterebilicem sonuçlarımı. demir takviyesini mi değiştirsem acaba siz kullandığınızdan memnun musunuz önerdiğiniz marka var mı

Ben de geçen ay baktırdım 8 çıkmıştı demirim, doktor 15le bayılıyor benim hastalarım demişti o nedenle serum taktırdım ben epey iyi geldi. Birkaç hafta sonra da Ferrum Fort tablete başladım eskiye nazaran daha iyi hissediyorum. Doğumdan sonra da demir düşüyormuş, rapor yazıyor doktor ihtiyaç olduğunda taktırabiliyormuşuz. Siz de bir sorun isterseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…